• 20.01.2022 15:12

Діловий Переяслав безкоштовні оголошення

Ми допоможемо Вам продати, обміняти, розвивати свій бізнес

АВТОПІДЙОМ

Кожне оголошення після його публікації на сайті починає потроху опускатися нижче під новими оголошеннями інших авторів і ставати менш помітним для покупців. Функція «Автопідйом» дозволить автоматично піднімати його вгору списку за обраним графіком.

Щоб забезпечити більшу кількість переглядів, можна вибирати відповідний графік автоматичного підняття вгору списку. Оголошення буде підніматися щоденно вище всіх безкоштовних пропозицій на перші позиції в списках протягом 7 днів. Так само можна вибрати одноразовий підйом.

Для того щоб активувати послугу, перейдіть в розділ «Подати оголошення». Під кожним вашим оголошенням знаходиться блок з додатковими опціями просування. Знайдіть опцію «Автопідйом». Натисніть на неї. Далі зв`яжіться з адміністратором сайту з допомогою електронної пошти або за телефоном. Автопідйом до Вашого оголошення буде застосовано після здійснення та підтвердження оплати послуги.

Вартість опції «Автопідйом»

1 раз/тиждень – 20 грн

Щоденно протягом тижня – 100 грн

4р/місяць – 80 грн

12 р/місяць – 150 грн

Скористатися послугою «Автопідйом» можна і для оголошень, які перебувають в Топ-зоні. Тоді в списку оголошень, які перебувають в Топ-зоні на початку каталогу буде те оголошення, до якого застосована послуга «Автопідйом».