• 20.01.2022 16:35

Діловий Переяслав безкоштовні оголошення

Ми допоможемо Вам продати, обміняти, розвивати свій бізнес

ПРАВИЛА ПОДАЧІ ОГОЛОШЕНЬ

ПРАВИЛА ПОДАЧІ ОГОЛОШЕНЬ

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

1.1. На сайт DILOVYI.com.ua дозволяється подавати тільки оголошення, які відповідають Правилам подачі оголошень на сайті DILOVYI.com.ua

1.2. Тільки Адміністрація сайту DILOVYI.com.ua має право оновлювати і змінювати Правила подачі оголошень.

1.3. Сайт DILOVYI.com.ua має право блокувати оголошення і їх власників за порушення правил розміщення оголошень, а також при наявності численних скарг на оголошення. Оголошення будь-якого статусу (Топ-зона, Автопідйом, Бізнес-пакет та ін. або ж РЕКЛАМА) зобов’язані відповідати Правилам подачі оголошень на сайті DILOVYI.com.ua Модератори мають право заблокувати будь-яке оголошення, рекламу, в яких було виявлено порушення, незалежно від статусу (Бізнес-пакет, Топ-зона та ін.), чи від того, оплачується вони чи ні.

1.4. Оголошення про пропозицію одного і того ж товару, послуги, роботи і т.д. подається в одній рубриці тільки один раз на 7 днів (крім платних). Заборонено подавати оголошення про один і той же товар або послугу в одну (по кілька разів на тиждень) або різні категорії. Натомість кожен може розмістити протягом тижня три різні оголошення у відповідних рубриках.

1.5. Якщо ваше оголошення більше не актуальне або ви продали свій товар, обов’язково повідомте про це адміністратора сайту електронною поштою або телефоном.

1.6. Згідно з правилами сайту DILOVYI.com.ua користувачеві дозволяється подавати не більше 1 оголошення в одну рубрику на тиждень (у різні можна три на тиждень). При цьому можна вказувати лише одну позицію та один номер телефону чи ел. адресу. Не використовуйте інші номери телефону, щоб порушити ці правила. (див. п. 1.3)

1.7. Заборонено пропонувати заборонені законом товари, послуги, роботи і пропозиції.

1.8. Подавайте оголошення тільки про реальні послуги, товари і пропозиції.

1.9. Реклама будь-якого роду, інформація про аукціони і акції в безкоштовних оголошеннях не дозволена.

1.10. В безкоштовних оголошеннях заборонено розміщувати посилання на портали, форуми, інші сайти, групи і т.д.

1.11. Розміщуючи оголошення, вказуйте максимально вірну категорію, а також дійсну інформацію про населений пункт і регіон, в якому знаходиться товар, послуга або пропозиція.

1.12. Розміщуйте оголошення, тільки якщо вашою метою є КУПІВЛЯ, ПРОДАЖ товарів чи НАДАННЯ послуги. Ви не маєте права розміщувати запит про знахідку або втрати, запити про матеріальну допомогу і т.д. Для цього у вас є особисті профілі

1.13. Оголошення з пропозиціями про роботу в Інтернеті (наприклад, «Легкий спосіб заробітку онлайн», «Знайди собі роботу до душі і заробляй $ 1000») заборонені.

1.14. Оголошення, що містять будь-якого роду інформацію еротичного, порнографічного, нецензурного, екстремістського характеру, не дозволені на сайті DILOVYI.com.ua

1.15. Не допускається незаконне використання логотипів відомих брендів, фірм і корпорацій в описі товарів.

2. КОНТАКТИ

2.1. Вказуйте в оголошенні при потребі тільки своє реальне ім’я

2.2. Вказуйте тільки вашу особисту ел. адресу і один особистий номер телефону. Не вказуйте більше одного номера телефону чи номери й адреси інших людей.

3. НАЗВИ ОГОЛОШЕНЬ

3.1. При розміщенні оголошення в рядку «Назва» вказуйте тільки назву товару, послуги. Для вказівки інших параметрів існує рядок «Опис».

3.2. Не використовуйте спеціальні символи, великі літери та іноземну мову для написання назви. Назви пишуться тільки українською або російською мовами.

3.3. Розміщення контактної інформації (телефон, e-mail та ін.) інших фізичних або юридичних осіб дозволено, тільки якщо воно обов’язкове згідно закону і лише після розгляду Дирекцією сайту DILOVYI.com.ua

3.4. У назві безкоштовного оголошення не використовуйте такі слова, як «Акція», «Увага» і «Знижки».

4. ОПИС

4.1. Не використовуйте спеціальні символи, великі літери та іноземну мову для опису свого товару, послуги. Оголошення пишуться тільки українською чи російською мовою.

4.2. У безкоштовних оголошеннях заборонено рекламувати підприємство чи магазин, які пропонують послуги та товари, які ви описуєте в оголошенні. В оголошенні можна вказувати способи придбання і доставки товару.

4.3. Не ставте ціни і назви аналогічних товарів.

4.4. Розміщення в описі номерів телефонів і адрес (електронних) інших людей дозволено тільки тоді, якщо це обов’язкове в силу закону і лише після розгляду Дирекцією сайту DILOVYI.com.ua

5. ФОТО І ЗОБРАЖЕННЯ

5.1. Описувати тільки той товар, який зображений на фото, що ви надсилаєте.

5.2. Фото і зображення повинні бути якісними.

5.3. Не використовуйте назви та логотипи відомих фірм і організацій.

5.4. Не ставте фотографії зі словами «Терміново», «Увага», «Акція», «Розпродаж» і т.п., а також фотографії товару з текстом поверх нього, фотографії товару, поміщені в кольорові рамки, фотографії з заливкою фону і т. п.).

5.5. У безкоштовних оголошеннях заборонені фотографії із вмістом контактної інформації (телефони, адреси, Skype і т.д.) над зображенням товару.

6. ВКАЗУВАННЯ ЦІНИ

6.1. Вказуйте ціну цілим числом. Валюта, яка використовується для вказання ціни, – гривня. Інша валюта може бути використана тільки в рубриках «Нерухомість» і «Транспорт».

6.2. В оголошенні вказуйте ціну, відповідну реальній вартості товару.

6.3. В описі товару обов’язково вказуйте причину, по якій знижена ціна (поганий стан, є дефекти, товар поламаний і т.д.).

7. ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ТІЛЬКИ ПЛАТНІ

Вартість оголошення про роботу

1 тиждень – 25 грн

2 тижні – 40 грн

3 тижні – 50 грн

4 тижні – 80 грн

8. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ В ОГОЛОШЕННЯХ

8.1. Відповідно до правил сайту DILOVYI.com.ua забороняється розміщувати рекламу в описах безкоштовних оголошень, а також не допускається:

розміщувати рекламу приватного підприємця або компанії;

рекламувати діяльність приватного підприємця або компанії;

рекламувати асортимент послуг, товарів, роботу і пропозиції, що надаються приватним підприємцем, магазином, компанією-підприємцем або компанією-продавцем і т.д.

8.2. При описі безкоштовних оголошень на сайті DILOVYI.com.ua можна вказувати інформацію:

8.2.1. Про умови придбання:

безоплатну та платну доставку;

спеціальні пропозиції та знижки при покупці певного товару.

гарантії на пропонований товар;

установку і ремонт придбаного товару;

надання звітних документів по угоді;

власника;

можливості тест-драйву, примірки, проби і т.д.