IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Чи варто довіряти інтернет-оголошенням?

Про компанію

Житлова компанія «Аксіома» працює на ринку нерухомості з 2006 року.

Ми займаємось реалізацією квартир в новозбудованих житлових будинках та будинках на етапі будівництва (новобудови), асоціюємось з «супермаркетом» в  нерухомості, де кожен  знаходить ідеальне житло.

Наші основні переваги: відсутність  комісії для покупця та повний обсяг  інформації  про всі новозбудовані багатоквартирні житлові будинки  в м.Івано-Франківську.

Наша мета: задовольнити індивідуальні потреби кожного клієнта.

Ми цінуємо свою репутацію та намагаємось завжди бути чесними з нашими партнерами та покупцями.

 - Чому варто використовувати інтернет-платформи в продажах? Настільки це надійно?

На сьогоднішній день інтернет-платформи стали невід’ємною складовою будь-якої маркетингової компанії.

Якщо говорити про надійність безпосередньо в нерухомості, то для потенційного покупця ризики мінімальні, адже оголошенням ми лише інформуємо людей про наявність квартири, її параметри, вигляд та вартість, а сам продаж відбувається в офісі будівельної компанії.

- Чи довіряють ваші клієнти інтернет-оголошенням купівлі-продажу нерухомості, незважаючи на різні випадки шахрайства з великою кількістю недобросовісних продавців і покіпців?

Буду відвертою, така проблема і справді є, часто чуємо скарги від наших покупців про недобросовісних ріелторів, які приваблюють неправдивими оголошеннями (занижена ціна, неіснуючі квартири, інше).  Але це проблема не лише інтернет-платформ, а і всіх інших каналів комунікацій на ринку нерухомості загалом.  З власного досвіду можу сказати, що, нажаль, питанням фейкових оголошень переймаються лише інтернет-ресурси, саме тут шукають шляхи вирішення цієї глобальної проблеми, в тому числі і OLX.  

 - Скільки часу ви користуєтеся порталом OLX?

Ми користуємось порталом OLX  з часу появи рубрики «нерухомість»))). З появою пакетів для бізнесу ми перейшли на них.

- Чому в вибрали саме цей ресурс ?

Все дуже просто, сьогодні OLX  – це найпотужніша онлайн-площадка оголошень в Україні))).

- Які переваги від інших сайтів?

OLX - один з найпопулярніших сайтів в Україні, він доступний і легкий у використанні, та головне – ефективний.

- Наскільки задоволені співпрацею з OLX?

Співпрацею цілком задоволені, менеджери завжди готові  допомогти, оперативно реагують на звернення  та, основне,  OLX  цікавиться  думкою користувачів – це для нас важливо. Ми працюємо з багатьма платформами, тому маємо з чим порівнювати.

- Розкажіть про бізнес-зустріч, організовану OLX в Івано-Франіквську, що нового ви для себе відкрили?

Приємно, що інтернет-ресурс  OLX організовує такі зустрічі, де можна обговорити проблеми та перспективи галузі, подискутувати, поділитись досвідом  та відкрити щось нове і цікаве для себе. Ми дізнались про впровадження порталом системи CRM, її переваги  для нас та користувачів, і з нетерпінням чекаємо на нові можливості.  ЖК «Аксіома» вдячна партнерам з OLX за таку можливість, і хочеться побажати  успіху в усіх починаннях.

- Ваші поради покупцям, які шукають нерухомість в Інтернеті? На що, в першу чергу, варто звернути увагу при виборі нерухомості?

У будь-якому випадку залишайтесь пильними:  якщо ви бачите красиву картинку квартири та неймовірно низьку ціну – задумайтесь!!!

Якщо Ви телефонуєте за оголошенням, а Вам говорять: «Так, така квартира продається, але ціна уже значно вища…», «Ця квартира щойно продалась;  у мене є схожа , але трішки дорожча…» - припиняйте співпрацю. Компетентні компанії ринку нерухомості завжди слідкують за своїми оголошеннями, адже наша мета - не «заманити», а «надати якісну послугу». Тому, варто розглядати пропозиції компаній, які давно працюють на цьому ринку та цінують свою репутацію.

 - Які об’єкти нерухомості ви рекламуєте на сайті OLX?

Об’єкти,  які ми рекламуємо,  –  це, в основному,  квартири в новозбудованих житлових будинках та будинках на етапі будівництва (новобудови).

 

Мар`яна Цимбалюк


ПОШУК ПО ДАТІ