IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Чи варто довіряти інтернет-оголошенням?

Про компанію

Житлова компанія «Аксіома» працює на ринку нерухомості з 2006 року.

Ми займаємось реалізацією квартир в новозбудованих житлових будинках та будинках на етапі будівництва (новобудови), асоціюємось з «супермаркетом» в  нерухомості, де кожен  знаходить ідеальне житло.

Наші основні переваги: відсутність  комісії для покупця та повний обсяг  інформації  про всі новозбудовані багатоквартирні житлові будинки  в м.Івано-Франківську.

Наша мета: задовольнити індивідуальні потреби кожного клієнта.

Ми цінуємо свою репутацію та намагаємось завжди бути чесними з нашими партнерами та покупцями.

 - Чому варто використовувати інтернет-платформи в продажах? Настільки це надійно?

На сьогоднішній день інтернет-платформи стали невід’ємною складовою будь-якої маркетингової компанії.

Якщо говорити про надійність безпосередньо в нерухомості, то для потенційного покупця ризики мінімальні, адже оголошенням ми лише інформуємо людей про наявність квартири, її параметри, вигляд та вартість, а сам продаж відбувається в офісі будівельної компанії.

- Чи довіряють ваші клієнти інтернет-оголошенням купівлі-продажу нерухомості, незважаючи на різні випадки шахрайства з великою кількістю недобросовісних продавців і покіпців?

Буду відвертою, така проблема і справді є, часто чуємо скарги від наших покупців про недобросовісних ріелторів, які приваблюють неправдивими оголошеннями (занижена ціна, неіснуючі квартири, інше).  Але це проблема не лише інтернет-платформ, а і всіх інших каналів комунікацій на ринку нерухомості загалом.  З власного досвіду можу сказати, що, нажаль, питанням фейкових оголошень переймаються лише інтернет-ресурси, саме тут шукають шляхи вирішення цієї глобальної проблеми, в тому числі і OLX.  

 - Скільки часу ви користуєтеся порталом OLX?

Ми користуємось порталом OLX  з часу появи рубрики «нерухомість»))). З появою пакетів для бізнесу ми перейшли на них.

- Чому в вибрали саме цей ресурс ?

Все дуже просто, сьогодні OLX  – це найпотужніша онлайн-площадка оголошень в Україні))).

- Які переваги від інших сайтів?

OLX - один з найпопулярніших сайтів в Україні, він доступний і легкий у використанні, та головне – ефективний.

- Наскільки задоволені співпрацею з OLX?

Співпрацею цілком задоволені, менеджери завжди готові  допомогти, оперативно реагують на звернення  та, основне,  OLX  цікавиться  думкою користувачів – це для нас важливо. Ми працюємо з багатьма платформами, тому маємо з чим порівнювати.

- Розкажіть про бізнес-зустріч, організовану OLX в Івано-Франіквську, що нового ви для себе відкрили?

Приємно, що інтернет-ресурс  OLX організовує такі зустрічі, де можна обговорити проблеми та перспективи галузі, подискутувати, поділитись досвідом  та відкрити щось нове і цікаве для себе. Ми дізнались про впровадження порталом системи CRM, її переваги  для нас та користувачів, і з нетерпінням чекаємо на нові можливості.  ЖК «Аксіома» вдячна партнерам з OLX за таку можливість, і хочеться побажати  успіху в усіх починаннях.

- Ваші поради покупцям, які шукають нерухомість в Інтернеті? На що, в першу чергу, варто звернути увагу при виборі нерухомості?

У будь-якому випадку залишайтесь пильними:  якщо ви бачите красиву картинку квартири та неймовірно низьку ціну – задумайтесь!!!

Якщо Ви телефонуєте за оголошенням, а Вам говорять: «Так, така квартира продається, але ціна уже значно вища…», «Ця квартира щойно продалась;  у мене є схожа , але трішки дорожча…» - припиняйте співпрацю. Компетентні компанії ринку нерухомості завжди слідкують за своїми оголошеннями, адже наша мета - не «заманити», а «надати якісну послугу». Тому, варто розглядати пропозиції компаній, які давно працюють на цьому ринку та цінують свою репутацію.

 - Які об’єкти нерухомості ви рекламуєте на сайті OLX?

Об’єкти,  які ми рекламуємо,  –  це, в основному,  квартири в новозбудованих житлових будинках та будинках на етапі будівництва (новобудови).

 

Мар`яна Цимбалюк


ПОШУК ПО ДАТІ