IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Фортечна галерея «Бастіон»

Фортечна галерея «Бастіон»

Із самого початку Станіславів закладався як місто-фортеця, з усіх боків оточене захисними стінами. Дата надання йому магдебурзького права — 1662 рік, сьогодні вважається датою заснування Івано-Франківська.

Фортецю будували за наказом засновника міста — графа Андрія Потоцького. Вона являла собою правильний шестикутник, на краях якого розташувались бастіони — зовнішні п’ятикутні укріплення. Їхнім творцем  був військовий інженер Франсуа Корассіні – француз італійського походження, який народився у міщанській родині у французькому місті Авіньйон.

В 1646 р. Корассіні прибув до Польщі у складі свити королеви Людвіки Марії. При королівському дворі, у Варшаві, Корассіні пробув досить довго. Близько 1655 р. він почав свою співпрацю з родом Потоцьких як капітан і підполковник піхоти Андрія Потоцького -  старости галицького.

Над зміцненням міських фортифікацій у 1734-1750 рр. працювали також досвідчені інженери С. Потоцький та Х. Дальке. Перебудовані брами були зразками не лише фортечного, а й архітектурного мистецтва. На мурах у часи небезпеки встановлювали до 200 гармат.

На даний час від двох із шести бастіонів не залишилося і сліду, ще три простежуються досить чітко. Один бастіон значною мірою зберігся. Його залишки — це цегляний мур у Фортечному провулку.

У 2002 р. розпочався проект реконструкції першого бастіону — його було вирішено включити до нового проекту сувенірно-подарункової галереї.

Відвідувачі галереї можуть побачити живу історію міста — старі фортечні мури, бережно відреставровані і сховані під скло. Проект галереї був розроблений архітекторами, які у своїй роботі підкреслили велике історичне значення цієї частини міста й унікальної пам’ятки, що входить до складу проекту.

Сувенірна галерея «Бастіон» включає в себе кав’ярню, ресторан, галерею сучасного мистецтва «Арт на Мур», магазини кераміки та посуду, одягу в етнічному стилі, ювелірних прикрас, товарів для рукоділля та виготовлення прикрас, картин, парфумерії та косметики, інші крамниці товарів сувенірно-подарункової групи.

У галереї відбуваються змінні виставки різних напрямів мистецтва: фотографії, живопису, графіки, скульптури тощо. Проходять літературні читання та презентації книг. На площі відбуваються різноманітні фестивалі, зокрема міжнародний фестиваль «Свято ковалів».

Вигідне розташування галереї сприяє її великій популярності серед жителів та гостей Івано-Франківська. Вона знаходиться в історичному центрі, де полюбляють відпочивати місцеві мешканці і традиційно проводяться краєзнавчі екскурсії.

Христина Михайлович

 


ПОШУК ПО ДАТІ