IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.Італія VS Іспанія

Італія VS Іспанія

Коли мене запитують: "А куди краще їхати - в Італію чи Іспанію?" -  я не можу дати конкретну відповідь – люблю ці такі різні країни. Не можу надати перевагу якійсь одній. Простіше відповісти "чому Італія? Або чому Іспанія?" Можу поділитись з вами своїми знаннями. Отож 5 причин чому вартує поїхати саме в ту країну. Я називаю – ви робите свій вибір.

Почну все-таки з Іспанії, бо закохана в неї з першого погляду.

  1. Курорти, як то кажуть, до «вибору до кольору» - елітний Коста дель Соль, молодіжний Коста Брава, демократичний Коста Дорада. А який тут вибір острівного відпочинку! Ібіца, що своїм нічним життям приваблює всіх тусовщиків світу, Майорка, Тенеріфе, Гран-Канарія – я  як досвідчений мандрівник раджу побувати скрізь!
  2. Історія. Ну тут вашій душеньці буде де розгорнутись – величний Мадрид, що по праву вважається одним з найкрасивіших міст світу, легковажна Барселона, Валенсія, - я можу перераховувати міста до ранку.
  3. Музеї та архітектурні споруди. Іспанія подарувала нам Гауді та Сальвадора Далі. Цих двох прізвищ вистачає, щоб почати пакувати валізи та вирушити споглядати музей у Фігейросі чи, втрачаючи дар мовлення, милуватись всесвітньо відомим Собором Святого Сімейства.
  4. Дитячий відпочинок. Частина «най» це про дитячий відпочинок в Іспанії. Саме тут знаходиться один з найбільших акваріумів Західної Європи,  а також один з найкращих парків розваг «Port Aventura». Також  ви, напевне, чули про природний парк «Loro Park», що на Тенеріфе. Особисто моя донька не уявляє собі літніх канікул без відпочинку в невеличкому містечку Салоу і американських гірок «Портавентури»
  5. Шопінг. Любі модниці, чи вам мені розповідати про Zara, MANGO, Massimo Dutti,Pull & Bear, Oysho,  Stradivarius? Всі ці бренди родом з Іспанії! Привабливі ціни, хороша якість, модні колекції – що ще потрібно для щастя?

 

Тепер переваги Італії. Не буду приховувати, що пункти, за якими Італія повинна бути у вашому списку подорожей, дивним чином співпадатимуть з іспанськими.

  1. Відпочинок на морі. Італія також має чим здивувати любителів засмаги та солоних крапель. Ріміні – ви ж чули про цей курорт? Та мені більше до наснаги не дуже знане нашими співвітчизниками Лігурійське узбережжя. Тоскана захопила моє серце у полон.
  2. За кількістю історичних пам'яток з Італією важко сперечатись за право першості. Як-не-як колискова європейської цивілізації. В італії зберігають навіть малесенький камінчик, який має відношення до історичних подій. Вам знадобиться не один раз приїхати в гості, щоб оглянути всі історичні місцини!
  3. Гастрономічні тури. За цими показниками Італія все-таки перемагає Іспанію. Здавалось би, піца,  паста, то й що? Але таку кухню, як в Італії, буде важко знайти в інших країнах – одні тільки флорентійські стейки чого варті!
  4. Я як мама дівчинки підлітка у виборі відпочинку завжди основний акцент роблю на тому, що може потішити мою доню. Так, в Італії не дуже багато парків розваг, але ті, що є, навіть наш татко запам'ятав назавжди. Рекомендую не розкручений, старенький “Movieland” – левова частка атракцій - це безстрашність та професіоналізм людей, однак, краще спробуйте самі.
  5. Те, що Італія - це рай для шопоголіків, не є таємницею. Світовий центр моди, найвідоміші бренди, найпопулярніші дизайнери - і все це вона, Італія. Ще один плюсик на користь подорожей саме туди.

Ну що ж, місце відведене для моїх розповідей вичерпано, сподіваюсь, ви змогли знайти те, що спонукає вас відвідати чи то Іспанію, чи то Італію. А придбати путівки та отримати мою професійну консультацію ви зможете в нашій туристичній агенції "Довіра ІФ" – побували самі, радимо й вам!

Тетяна Слободян

 


ПОШУК ПО ДАТІ