IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Гривню знецінюють штучно

Гривню знецінюють штучно, аби наповнити бюджет.

Про це у коментарі Gazeta.ua розповів економіст Андрій Новак.

"Зараз девальвація гривні не має жодних економічних причин. Уже рік три основні фактори, які формують курс, мають позитивні показники. Маємо позитивний експортно-імпортний зовнішньоторгівельний баланс. За підсумками першого півріччя, експорт пеервищує імпорт. Платіжний баланс теж позитивний. Третій фактор - це державний борг. Зараз він не тисне на курс гривні, бо торік Україна отримала реструктуризацію зі списанням 20% держборгу", – каже економіст.

На його думку, економічна ситуація дає підстави не тільки на утримання курсу гривні стабільним, але й на зміцнення. Однак уряд іде найлегшим шляхом для себе і експортерів.

"Нинішню девальвацію, очевидно, запланував уряд і Нацбанк. Про це свідчить те, що в бюджетній резолюції на наступний рік закладено прогнозний курс 27,2 гривні. За рахунок девальвації вони вирішують 2 завдання. По-перше, наповнюють бюджет через інфляційний ефект, який піде після девальвації. По-друге, задовольняють апетити експортерів. Це - найлегший шлях для уряду й експортерів, але для громадян і підприємств, які не експортують товари, це означає зниження платежеспроможності", – зазначає Андрій Новак.

За словами експерта, спрогнозувати курс до кінця року неможливо, бо незрозуміла стратегія Нацбанку.

"Можемо орієнтуватися тільки на бюджетну резолюцію на наступний рік. Однак, коли хочуть досягнути прогнозованого курсу в 27,2 долари за гривню, важко передбачити", – каже Новак.


ПОШУК ПО ДАТІ