IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

 

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

 Найбільший в Україні бізнес–клуб тепер в  Івано-Франківську.

 «Єднати ділових людей у прагненні розвитку та створенні нових можливостей на основі ділової репутації», – такою бачать свою місію представники Клубу Ділових Людей. Сьогодні Клуб об’єднує понад 700 представників бізнесу і є найбільшим бізнес-клубом такого формату в державі.

Голова клубу Микола Савуляк розповів редакції про нові проекти на Прикарпатті.

-         Пане Миколо, чому підприємцям вигідно долучатися до бізнес-клубу?

-         Бо ми надаємо можливість знаходити нових клієнтів, підрядників чи партнерів, можливість безкоштовно навчатись та навчати свій персонал, знаходити нові можливості для бізнесу, отримати в особі Клубу особистого бізнес-асистента, спілкуватись та відпочивати серед позитивних та успішних людей бізнесу, підкреслити свій статус активної ділової особи.

-         А можете детальніше розповісти про сервіси Клубу?

-         У першу чергу приналежність до бізнес-клубу підкреслює репутаційний статус особи, адже в Клубі працює система рейтингів та Етичний комітет, що слідкує за дотриманням Етичного кодексу. Далі учасник Клубу має можливість брати участь у навчальних заходах Клубу (таких проводиться більш як 400 в рік у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі), а також безкоштовно навчати свій персонал (для цього проводяться семінари чи навіть курси). Учасник Клубу отримує можливість налагоджувати контакти на так званих Networking events. Офіс Клубу сприяє кожному учаснику у його запитах щодо пошуку потенційних партнерів чи підрядників. Є також ряд інших сервісів, які допомагають учаснику Клубу активно розвивати свій бізнес та збільшувати прибутки.

-         Яка роль Клубу в масштабах країни?

-         Серед основних наших компетенцій – сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, створення платформи для якісного комунікування представників бізнесу, бізнес-навчання та представництво інтересів малого та середнього бізнесу України на національному та міжнародному рівнях. Сьогодні ми уже об’єднуємо більше 700 керівників та власників бізнесу і є найбільшим бізнес-клубом такого формату в Україні, і надалі кількість філій Клубу та його учасників зростає, що збільшує соціальний ефект від нашої діяльності в національних масштабах.

-         Над якими проектами зараз працює Клуб?

-         Клуб переживає етап територіального розширення та розробки нових напрямків діяльності: побудова комунікаційних мостів між бізнесом різних міст, сприяння експортно-імпортної діяльності, активація інвестиційної діяльності, формування бізнес-груп та кластерів тощо. На даний момент працюють філії у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі, планується запуск кількох нових офісів.

 


ПОШУК ПО ДАТІ