IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

 

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

 Найбільший в Україні бізнес–клуб тепер в  Івано-Франківську.

 «Єднати ділових людей у прагненні розвитку та створенні нових можливостей на основі ділової репутації», – такою бачать свою місію представники Клубу Ділових Людей. Сьогодні Клуб об’єднує понад 700 представників бізнесу і є найбільшим бізнес-клубом такого формату в державі.

Голова клубу Микола Савуляк розповів редакції про нові проекти на Прикарпатті.

-         Пане Миколо, чому підприємцям вигідно долучатися до бізнес-клубу?

-         Бо ми надаємо можливість знаходити нових клієнтів, підрядників чи партнерів, можливість безкоштовно навчатись та навчати свій персонал, знаходити нові можливості для бізнесу, отримати в особі Клубу особистого бізнес-асистента, спілкуватись та відпочивати серед позитивних та успішних людей бізнесу, підкреслити свій статус активної ділової особи.

-         А можете детальніше розповісти про сервіси Клубу?

-         У першу чергу приналежність до бізнес-клубу підкреслює репутаційний статус особи, адже в Клубі працює система рейтингів та Етичний комітет, що слідкує за дотриманням Етичного кодексу. Далі учасник Клубу має можливість брати участь у навчальних заходах Клубу (таких проводиться більш як 400 в рік у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі), а також безкоштовно навчати свій персонал (для цього проводяться семінари чи навіть курси). Учасник Клубу отримує можливість налагоджувати контакти на так званих Networking events. Офіс Клубу сприяє кожному учаснику у його запитах щодо пошуку потенційних партнерів чи підрядників. Є також ряд інших сервісів, які допомагають учаснику Клубу активно розвивати свій бізнес та збільшувати прибутки.

-         Яка роль Клубу в масштабах країни?

-         Серед основних наших компетенцій – сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, створення платформи для якісного комунікування представників бізнесу, бізнес-навчання та представництво інтересів малого та середнього бізнесу України на національному та міжнародному рівнях. Сьогодні ми уже об’єднуємо більше 700 керівників та власників бізнесу і є найбільшим бізнес-клубом такого формату в Україні, і надалі кількість філій Клубу та його учасників зростає, що збільшує соціальний ефект від нашої діяльності в національних масштабах.

-         Над якими проектами зараз працює Клуб?

-         Клуб переживає етап територіального розширення та розробки нових напрямків діяльності: побудова комунікаційних мостів між бізнесом різних міст, сприяння експортно-імпортної діяльності, активація інвестиційної діяльності, формування бізнес-груп та кластерів тощо. На даний момент працюють філії у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі, планується запуск кількох нових офісів.

 


ПОШУК ПО ДАТІ