IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

 

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

 Найбільший в Україні бізнес–клуб тепер в  Івано-Франківську.

 «Єднати ділових людей у прагненні розвитку та створенні нових можливостей на основі ділової репутації», – такою бачать свою місію представники Клубу Ділових Людей. Сьогодні Клуб об’єднує понад 700 представників бізнесу і є найбільшим бізнес-клубом такого формату в державі.

Голова клубу Микола Савуляк розповів редакції про нові проекти на Прикарпатті.

-         Пане Миколо, чому підприємцям вигідно долучатися до бізнес-клубу?

-         Бо ми надаємо можливість знаходити нових клієнтів, підрядників чи партнерів, можливість безкоштовно навчатись та навчати свій персонал, знаходити нові можливості для бізнесу, отримати в особі Клубу особистого бізнес-асистента, спілкуватись та відпочивати серед позитивних та успішних людей бізнесу, підкреслити свій статус активної ділової особи.

-         А можете детальніше розповісти про сервіси Клубу?

-         У першу чергу приналежність до бізнес-клубу підкреслює репутаційний статус особи, адже в Клубі працює система рейтингів та Етичний комітет, що слідкує за дотриманням Етичного кодексу. Далі учасник Клубу має можливість брати участь у навчальних заходах Клубу (таких проводиться більш як 400 в рік у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі), а також безкоштовно навчати свій персонал (для цього проводяться семінари чи навіть курси). Учасник Клубу отримує можливість налагоджувати контакти на так званих Networking events. Офіс Клубу сприяє кожному учаснику у його запитах щодо пошуку потенційних партнерів чи підрядників. Є також ряд інших сервісів, які допомагають учаснику Клубу активно розвивати свій бізнес та збільшувати прибутки.

-         Яка роль Клубу в масштабах країни?

-         Серед основних наших компетенцій – сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, створення платформи для якісного комунікування представників бізнесу, бізнес-навчання та представництво інтересів малого та середнього бізнесу України на національному та міжнародному рівнях. Сьогодні ми уже об’єднуємо більше 700 керівників та власників бізнесу і є найбільшим бізнес-клубом такого формату в Україні, і надалі кількість філій Клубу та його учасників зростає, що збільшує соціальний ефект від нашої діяльності в національних масштабах.

-         Над якими проектами зараз працює Клуб?

-         Клуб переживає етап територіального розширення та розробки нових напрямків діяльності: побудова комунікаційних мостів між бізнесом різних міст, сприяння експортно-імпортної діяльності, активація інвестиційної діяльності, формування бізнес-груп та кластерів тощо. На даний момент працюють філії у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі, планується запуск кількох нових офісів.

 


ПОШУК ПО ДАТІ