IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAМАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

 

ІДЕЇ НА МІЛЬЙОН

 Найбільший в Україні бізнес–клуб тепер в  Івано-Франківську.

 «Єднати ділових людей у прагненні розвитку та створенні нових можливостей на основі ділової репутації», – такою бачать свою місію представники Клубу Ділових Людей. Сьогодні Клуб об’єднує понад 700 представників бізнесу і є найбільшим бізнес-клубом такого формату в державі.

Голова клубу Микола Савуляк розповів редакції про нові проекти на Прикарпатті.

-         Пане Миколо, чому підприємцям вигідно долучатися до бізнес-клубу?

-         Бо ми надаємо можливість знаходити нових клієнтів, підрядників чи партнерів, можливість безкоштовно навчатись та навчати свій персонал, знаходити нові можливості для бізнесу, отримати в особі Клубу особистого бізнес-асистента, спілкуватись та відпочивати серед позитивних та успішних людей бізнесу, підкреслити свій статус активної ділової особи.

-         А можете детальніше розповісти про сервіси Клубу?

-         У першу чергу приналежність до бізнес-клубу підкреслює репутаційний статус особи, адже в Клубі працює система рейтингів та Етичний комітет, що слідкує за дотриманням Етичного кодексу. Далі учасник Клубу має можливість брати участь у навчальних заходах Клубу (таких проводиться більш як 400 в рік у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі), а також безкоштовно навчати свій персонал (для цього проводяться семінари чи навіть курси). Учасник Клубу отримує можливість налагоджувати контакти на так званих Networking events. Офіс Клубу сприяє кожному учаснику у його запитах щодо пошуку потенційних партнерів чи підрядників. Є також ряд інших сервісів, які допомагають учаснику Клубу активно розвивати свій бізнес та збільшувати прибутки.

-         Яка роль Клубу в масштабах країни?

-         Серед основних наших компетенцій – сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, створення платформи для якісного комунікування представників бізнесу, бізнес-навчання та представництво інтересів малого та середнього бізнесу України на національному та міжнародному рівнях. Сьогодні ми уже об’єднуємо більше 700 керівників та власників бізнесу і є найбільшим бізнес-клубом такого формату в Україні, і надалі кількість філій Клубу та його учасників зростає, що збільшує соціальний ефект від нашої діяльності в національних масштабах.

-         Над якими проектами зараз працює Клуб?

-         Клуб переживає етап територіального розширення та розробки нових напрямків діяльності: побудова комунікаційних мостів між бізнесом різних міст, сприяння експортно-імпортної діяльності, активація інвестиційної діяльності, формування бізнес-груп та кластерів тощо. На даний момент працюють філії у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі, планується запуск кількох нових офісів.

 


ПОШУК ПО ДАТІ