IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Залізобетон, як треба

Залізобетон, як треба

Залізобетон, як треба

У невеличкому місті Калуші причаївся завод, який виготовляє продукцію європейського зразка і увійшов у трійку найпотужніших виробників аналогічної продукції в Україні. Чим пишається завод «3 Бетони» та які має плани на майбутнє з «МЕГА» поділився генеральний директор Золтан Шідо.

Питання, що цікавить сьогодні багатьох бізнесменів: як переживаєте кризу та досі займаєте лідерські позиції? Криза торкається всіх і ми теж її відчуваємо, адже замовників з України стало менше. Проте ми поставляємо збірні залізобетонні каркаси, мостові балки та іншу продукцію закордон. Найбільше на сьогодні відпраавляємо в Білорусію та Молдову, де розвивають свій європейські інвестори.

Завдяки чому вам довіряють такі замовники? Без сумніву це тому, що вся наша продукція сертифікована, а матеріал для її виготовлення підбирається дуже ретельно. Для випробування мостових балок та інших залізобетонних виробів на заводі збудовано випробувальний стенд довжиною 36 м., за нашою інформацією – єдиний в Україні. Дуже важливим фактором ще є те, що ми виготовляємо залізобетонні каркаси будівель згідно індивідуальних проектів замовника. Я не боюся складних замовлень, бо точно впевнений, що наші працівники виготовлять якісні ексклюзивні  вироби, а досвід показав, що більшості з них немає аналогів в Україні, та користуються широким попитом. На сьогодні ряд збірних залізобетонних балок, які було розроблено ТОВ «3 Бетони», запатентовано як промислові взірці. Всю діяльність ми проводимо офіційно і відкрито, а також надаємо гарантію на свою продукцію. Тому той, хто хоче збудувати швидко і на довгі роки – обирає саме «3 Бетони».

Якими об’єктами ви пишаєтеся в Україні? За 13 років з наших виробів збудували більше 200 об’єктів, всі і не перелічиш. Ви можете згадати  про нас, коли заходите в місті Івано-Франківську (і майже по сій Україні) в торгові центри «Метро», «Арсен», «Велмарт», «Епіцентр» – це наші реалізовані об’єкти. Не можу не згадати популярну «Арену-Львів», де 95 % збірного залізобетону, використаного у спорудженні стадіону, – наш продукт.

Ваш споживач – це тільки великі об’єкти? Не тільки. Ми можемо спроектувати, виготовити, доставити і змонтувати абсолютно все – від гаража біля будинку до величезних промислових об’єктів, транспортних і пішохідних мостів тощо. Виготовляємо плити перекриття європейської якості, та інші бетонні вироби, які користуються попитом у населення. Можна обрати продукцію з каталогу, який є на нашому сайті, а можна замовити виготовлення індивідуальних конструкцій. Все як забажає замовник.

В чому перевага залізобетонних каркасів будівель та споруд? На сьогодні на ТОВ «3 Бетони» використовується сучасне обладнання та передові технології, які дозволяють виробляти унікальні великопролітні залізобетонні вироби високої якості та надійності. Їх використання має такі переваги: створюються великі просторі приміщення будівель, швидкі темпи будівництва і висока надійність завдяки унікальним вузлам примикання елементів. Наш завод пишається мостовими балками, які є виробами нового покоління. Уявіть собі, що 33-метрова балка, яка виготовляється ще за стандартами СРСР важить 55-60 тон, а наша – всього 32 тони!

Інвестиції на підприємстві європейські? Наше підприємство було засновано в 2002 році трьома угорськими фірмами «KESZ» Ltd., «ASA» Kft. Та  Ferrobeton Zrt., що входять до складу провідних будівельних компаній світу «CONSOLIS» та «CRH».

В Україні зараз нелегкі часи. Чи звертаються до вас за допомогою? Наше підприємство, по можливості, сприяє в соціальних проектах.

Які плани і чим готуєтеся здивувати? Розкривати всі секрети сьогодні не буду, але поділюся тим, що уже на стадії реалізації. Ми, разом з замовниками, розробили проект першої в Україні заправки з залізобетону. Також беремо участь в розробці проекту соціального багатоквартирного бюджетного житла для переселенців, можемо будувати багатоярусні паркінги, що дуже актуально в великих містах.   Поживемо – побачимо, головне щоб уже запанував мир в Україні.

 

Мар’яна Циганин


ПОШУК ПО ДАТІ