IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Залізобетон, як треба

Залізобетон, як треба

Залізобетон, як треба

У невеличкому місті Калуші причаївся завод, який виготовляє продукцію європейського зразка і увійшов у трійку найпотужніших виробників аналогічної продукції в Україні. Чим пишається завод «3 Бетони» та які має плани на майбутнє з «МЕГА» поділився генеральний директор Золтан Шідо.

Питання, що цікавить сьогодні багатьох бізнесменів: як переживаєте кризу та досі займаєте лідерські позиції? Криза торкається всіх і ми теж її відчуваємо, адже замовників з України стало менше. Проте ми поставляємо збірні залізобетонні каркаси, мостові балки та іншу продукцію закордон. Найбільше на сьогодні відпраавляємо в Білорусію та Молдову, де розвивають свій європейські інвестори.

Завдяки чому вам довіряють такі замовники? Без сумніву це тому, що вся наша продукція сертифікована, а матеріал для її виготовлення підбирається дуже ретельно. Для випробування мостових балок та інших залізобетонних виробів на заводі збудовано випробувальний стенд довжиною 36 м., за нашою інформацією – єдиний в Україні. Дуже важливим фактором ще є те, що ми виготовляємо залізобетонні каркаси будівель згідно індивідуальних проектів замовника. Я не боюся складних замовлень, бо точно впевнений, що наші працівники виготовлять якісні ексклюзивні  вироби, а досвід показав, що більшості з них немає аналогів в Україні, та користуються широким попитом. На сьогодні ряд збірних залізобетонних балок, які було розроблено ТОВ «3 Бетони», запатентовано як промислові взірці. Всю діяльність ми проводимо офіційно і відкрито, а також надаємо гарантію на свою продукцію. Тому той, хто хоче збудувати швидко і на довгі роки – обирає саме «3 Бетони».

Якими об’єктами ви пишаєтеся в Україні? За 13 років з наших виробів збудували більше 200 об’єктів, всі і не перелічиш. Ви можете згадати  про нас, коли заходите в місті Івано-Франківську (і майже по сій Україні) в торгові центри «Метро», «Арсен», «Велмарт», «Епіцентр» – це наші реалізовані об’єкти. Не можу не згадати популярну «Арену-Львів», де 95 % збірного залізобетону, використаного у спорудженні стадіону, – наш продукт.

Ваш споживач – це тільки великі об’єкти? Не тільки. Ми можемо спроектувати, виготовити, доставити і змонтувати абсолютно все – від гаража біля будинку до величезних промислових об’єктів, транспортних і пішохідних мостів тощо. Виготовляємо плити перекриття європейської якості, та інші бетонні вироби, які користуються попитом у населення. Можна обрати продукцію з каталогу, який є на нашому сайті, а можна замовити виготовлення індивідуальних конструкцій. Все як забажає замовник.

В чому перевага залізобетонних каркасів будівель та споруд? На сьогодні на ТОВ «3 Бетони» використовується сучасне обладнання та передові технології, які дозволяють виробляти унікальні великопролітні залізобетонні вироби високої якості та надійності. Їх використання має такі переваги: створюються великі просторі приміщення будівель, швидкі темпи будівництва і висока надійність завдяки унікальним вузлам примикання елементів. Наш завод пишається мостовими балками, які є виробами нового покоління. Уявіть собі, що 33-метрова балка, яка виготовляється ще за стандартами СРСР важить 55-60 тон, а наша – всього 32 тони!

Інвестиції на підприємстві європейські? Наше підприємство було засновано в 2002 році трьома угорськими фірмами «KESZ» Ltd., «ASA» Kft. Та  Ferrobeton Zrt., що входять до складу провідних будівельних компаній світу «CONSOLIS» та «CRH».

В Україні зараз нелегкі часи. Чи звертаються до вас за допомогою? Наше підприємство, по можливості, сприяє в соціальних проектах.

Які плани і чим готуєтеся здивувати? Розкривати всі секрети сьогодні не буду, але поділюся тим, що уже на стадії реалізації. Ми, разом з замовниками, розробили проект першої в Україні заправки з залізобетону. Також беремо участь в розробці проекту соціального багатоквартирного бюджетного житла для переселенців, можемо будувати багатоярусні паркінги, що дуже актуально в великих містах.   Поживемо – побачимо, головне щоб уже запанував мир в Україні.

 

Мар’яна Циганин


ПОШУК ПО ДАТІ