Залізобетон, як треба
IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAМАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Залізобетон, як треба

Залізобетон, як треба

Залізобетон, як треба

У невеличкому місті Калуші причаївся завод, який виготовляє продукцію європейського зразка і увійшов у трійку найпотужніших виробників аналогічної продукції в Україні. Чим пишається завод «3 Бетони» та які має плани на майбутнє з «МЕГА» поділився генеральний директор Золтан Шідо.

Питання, що цікавить сьогодні багатьох бізнесменів: як переживаєте кризу та досі займаєте лідерські позиції? Криза торкається всіх і ми теж її відчуваємо, адже замовників з України стало менше. Проте ми поставляємо збірні залізобетонні каркаси, мостові балки та іншу продукцію закордон. Найбільше на сьогодні відпраавляємо в Білорусію та Молдову, де розвивають свій європейські інвестори.

Завдяки чому вам довіряють такі замовники? Без сумніву це тому, що вся наша продукція сертифікована, а матеріал для її виготовлення підбирається дуже ретельно. Для випробування мостових балок та інших залізобетонних виробів на заводі збудовано випробувальний стенд довжиною 36 м., за нашою інформацією – єдиний в Україні. Дуже важливим фактором ще є те, що ми виготовляємо залізобетонні каркаси будівель згідно індивідуальних проектів замовника. Я не боюся складних замовлень, бо точно впевнений, що наші працівники виготовлять якісні ексклюзивні  вироби, а досвід показав, що більшості з них немає аналогів в Україні, та користуються широким попитом. На сьогодні ряд збірних залізобетонних балок, які було розроблено ТОВ «3 Бетони», запатентовано як промислові взірці. Всю діяльність ми проводимо офіційно і відкрито, а також надаємо гарантію на свою продукцію. Тому той, хто хоче збудувати швидко і на довгі роки – обирає саме «3 Бетони».

Якими об’єктами ви пишаєтеся в Україні? За 13 років з наших виробів збудували більше 200 об’єктів, всі і не перелічиш. Ви можете згадати  про нас, коли заходите в місті Івано-Франківську (і майже по сій Україні) в торгові центри «Метро», «Арсен», «Велмарт», «Епіцентр» – це наші реалізовані об’єкти. Не можу не згадати популярну «Арену-Львів», де 95 % збірного залізобетону, використаного у спорудженні стадіону, – наш продукт.

Ваш споживач – це тільки великі об’єкти? Не тільки. Ми можемо спроектувати, виготовити, доставити і змонтувати абсолютно все – від гаража біля будинку до величезних промислових об’єктів, транспортних і пішохідних мостів тощо. Виготовляємо плити перекриття європейської якості, та інші бетонні вироби, які користуються попитом у населення. Можна обрати продукцію з каталогу, який є на нашому сайті, а можна замовити виготовлення індивідуальних конструкцій. Все як забажає замовник.

В чому перевага залізобетонних каркасів будівель та споруд? На сьогодні на ТОВ «3 Бетони» використовується сучасне обладнання та передові технології, які дозволяють виробляти унікальні великопролітні залізобетонні вироби високої якості та надійності. Їх використання має такі переваги: створюються великі просторі приміщення будівель, швидкі темпи будівництва і висока надійність завдяки унікальним вузлам примикання елементів. Наш завод пишається мостовими балками, які є виробами нового покоління. Уявіть собі, що 33-метрова балка, яка виготовляється ще за стандартами СРСР важить 55-60 тон, а наша – всього 32 тони!

Інвестиції на підприємстві європейські? Наше підприємство було засновано в 2002 році трьома угорськими фірмами «KESZ» Ltd., «ASA» Kft. Та  Ferrobeton Zrt., що входять до складу провідних будівельних компаній світу «CONSOLIS» та «CRH».

В Україні зараз нелегкі часи. Чи звертаються до вас за допомогою? Наше підприємство, по можливості, сприяє в соціальних проектах.

Які плани і чим готуєтеся здивувати? Розкривати всі секрети сьогодні не буду, але поділюся тим, що уже на стадії реалізації. Ми, разом з замовниками, розробили проект першої в Україні заправки з залізобетону. Також беремо участь в розробці проекту соціального багатоквартирного бюджетного житла для переселенців, можемо будувати багатоярусні паркінги, що дуже актуально в великих містах.   Поживемо – побачимо, головне щоб уже запанував мир в Україні.

 

Мар’яна Циганин


ПОШУК ПО ДАТІ