IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

28.02.2018 15:41
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
Залізобетон, як треба

Залізобетон, як треба

Залізобетон, як треба

У невеличкому місті Калуші причаївся завод, який виготовляє продукцію європейського зразка і увійшов у трійку найпотужніших виробників аналогічної продукції в Україні. Чим пишається завод «3 Бетони» та які має плани на майбутнє з «МЕГА» поділився генеральний директор Золтан Шідо.

Питання, що цікавить сьогодні багатьох бізнесменів: як переживаєте кризу та досі займаєте лідерські позиції? Криза торкається всіх і ми теж її відчуваємо, адже замовників з України стало менше. Проте ми поставляємо збірні залізобетонні каркаси, мостові балки та іншу продукцію закордон. Найбільше на сьогодні відпраавляємо в Білорусію та Молдову, де розвивають свій європейські інвестори.

Завдяки чому вам довіряють такі замовники? Без сумніву це тому, що вся наша продукція сертифікована, а матеріал для її виготовлення підбирається дуже ретельно. Для випробування мостових балок та інших залізобетонних виробів на заводі збудовано випробувальний стенд довжиною 36 м., за нашою інформацією – єдиний в Україні. Дуже важливим фактором ще є те, що ми виготовляємо залізобетонні каркаси будівель згідно індивідуальних проектів замовника. Я не боюся складних замовлень, бо точно впевнений, що наші працівники виготовлять якісні ексклюзивні  вироби, а досвід показав, що більшості з них немає аналогів в Україні, та користуються широким попитом. На сьогодні ряд збірних залізобетонних балок, які було розроблено ТОВ «3 Бетони», запатентовано як промислові взірці. Всю діяльність ми проводимо офіційно і відкрито, а також надаємо гарантію на свою продукцію. Тому той, хто хоче збудувати швидко і на довгі роки – обирає саме «3 Бетони».

Якими об’єктами ви пишаєтеся в Україні? За 13 років з наших виробів збудували більше 200 об’єктів, всі і не перелічиш. Ви можете згадати  про нас, коли заходите в місті Івано-Франківську (і майже по сій Україні) в торгові центри «Метро», «Арсен», «Велмарт», «Епіцентр» – це наші реалізовані об’єкти. Не можу не згадати популярну «Арену-Львів», де 95 % збірного залізобетону, використаного у спорудженні стадіону, – наш продукт.

Ваш споживач – це тільки великі об’єкти? Не тільки. Ми можемо спроектувати, виготовити, доставити і змонтувати абсолютно все – від гаража біля будинку до величезних промислових об’єктів, транспортних і пішохідних мостів тощо. Виготовляємо плити перекриття європейської якості, та інші бетонні вироби, які користуються попитом у населення. Можна обрати продукцію з каталогу, який є на нашому сайті, а можна замовити виготовлення індивідуальних конструкцій. Все як забажає замовник.

В чому перевага залізобетонних каркасів будівель та споруд? На сьогодні на ТОВ «3 Бетони» використовується сучасне обладнання та передові технології, які дозволяють виробляти унікальні великопролітні залізобетонні вироби високої якості та надійності. Їх використання має такі переваги: створюються великі просторі приміщення будівель, швидкі темпи будівництва і висока надійність завдяки унікальним вузлам примикання елементів. Наш завод пишається мостовими балками, які є виробами нового покоління. Уявіть собі, що 33-метрова балка, яка виготовляється ще за стандартами СРСР важить 55-60 тон, а наша – всього 32 тони!

Інвестиції на підприємстві європейські? Наше підприємство було засновано в 2002 році трьома угорськими фірмами «KESZ» Ltd., «ASA» Kft. Та  Ferrobeton Zrt., що входять до складу провідних будівельних компаній світу «CONSOLIS» та «CRH».

В Україні зараз нелегкі часи. Чи звертаються до вас за допомогою? Наше підприємство, по можливості, сприяє в соціальних проектах.

Які плани і чим готуєтеся здивувати? Розкривати всі секрети сьогодні не буду, але поділюся тим, що уже на стадії реалізації. Ми, разом з замовниками, розробили проект першої в Україні заправки з залізобетону. Також беремо участь в розробці проекту соціального багатоквартирного бюджетного житла для переселенців, можемо будувати багатоярусні паркінги, що дуже актуально в великих містах.   Поживемо – побачимо, головне щоб уже запанував мир в Україні.

 

Мар’яна Циганин
ПОШУК ПО ДАТІ