IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

MADE IN IVANO-FRANKIVSK. Найдорожчі IT-проекти. Хто, звідки і за скільки купує інноваційні ідеї франківчан

MADE IN IVANO-FRANKIVSK. Найдорожчі IT-проекти. Хто, звідки і за скільки купує інноваційні ідеї франківчан

Івано–Франківський ІТ-кластер засновано у 2015 році ініціативними людьми, які об’єднались для розвитку міста Івано–Франківськ та ІТ-галузі зокрема. На сьогодні до ІТ-кластеру входить 10 ІТ-компаній міста: Eleks, [bvblogic], SoftServe, Softjourn, Insilico, Letzgro, Corevalue, Webmil, ITRally та Ukietech

Кожна з вищеперерахованих компаній працює над розробками якісних та цікавих проектів як для України, так і для замовників поза її межами. Здебільшого ІТ-компанії Івано-Франківська працюють разом з великими іноземними замовниками для розробки їх продуктів, і чимало якісних сучасних сервісів, які Ви використовуєте у медицині, банківській справі, страхуванні, готельно-ресторанному бізнесі від відомих брендів, насправді мають свою первинну адресу…в Івано-Франківську.
Сьогодні хотіли б зосередити Вашу увагу на туристичному проекті компанії Webmil – «karpaty.ua» та системі, що допомагає керувати своєю нерухомістю, проекті Івано–Франківської компанії «Ukietech» – «TenantCloud».
«TenantCloud» – це онлайн – система, яка об’єднує орендарів та орендодавців. Стартап українців з’явився ще у 2013 році, а у 2014 вже отримав $1,21 мільйон у першому раунді інвестицій (seed). А на цьогорічній популярній американській конференції Collision у Нью – Орлеані «TenantCloud» потрапив у трійку найбільш затребуваних інвесторами проектів.
Невелика команда Івано-Франківської IT – компанії «Ukietech», яка розробила цей проект, і надалі підтримує, розвиває та удосконалює його. Враховуючи те, що масштаби проекту постійно ростуть і цільова аудиторія охоплює не тільки ринок США, згодом планується збільшення складу команди.
«TenantCloud» – це не просто проект, а багатофункціональна система, що допомагає керувати своєю нерухомістю, організовувати портфоліо нерухомості, зберігати та поновлювати договори оренди, спілкуватися з жителями, переглядати звіти, приймати платежі всередині системи, отримувати запити на ремонтні роботи, заявки на оренду та ще безліч інших важливих функцій.
Проект «karpaty.ua» засновано у 2010 році. На той момент це був каталог житла Карпатського регіону. Над проектом працювало 2 людей. У 2015 році, завдяки компанії Webmil, проект отримав нове життя. Повністю перероблено технічну частину, реалізовано сучасні дизайнерські рішення. Крім того, зараз сайт складається з ряду підпроектів – путівника, календаря подій та букінгової системи. Онлайн – путівник надає інформацію про найбільш популярні та цікаві райони Карпат. Ресурс дозволяє дізнатися про екстремальний відпочинок, маршрути для пішохідного та велотуризму. Крім того, у путівнику туристичні об’єкти поділено залежно від пори року. Завдяки унікальному сервісу туристи можуть спланувати універсальний маршрут та продумати, де можна зупинитися та на що подивитися в Українських Карпатах.
У подальших планах – запуск мобільного додатка для планування подорожей Карпатами, переклад на польську та англійську мову. Сьогодні сайт відвідує близько 10 тис. унікальних користувачів на добу, значно зросла й кількість працівників.
На сьогодні такі системи у США користуються великою популярністю та активно використовуються у повсякденному житті для організації власного бізнесу та заощадження часу і витрат.

Координатор Івано-Франківського IT-Кластеру Наталя Федьків
ПОШУК ПО ДАТІ