IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.MADE IN IVANO-FRANKIVSK. Найдорожчі IT-проекти. Хто, звідки і за скільки купує інноваційні ідеї франківчан

MADE IN IVANO-FRANKIVSK. Найдорожчі IT-проекти. Хто, звідки і за скільки купує інноваційні ідеї франківчан

Івано–Франківський ІТ-кластер засновано у 2015 році ініціативними людьми, які об’єднались для розвитку міста Івано–Франківськ та ІТ-галузі зокрема. На сьогодні до ІТ-кластеру входить 10 ІТ-компаній міста: Eleks, [bvblogic], SoftServe, Softjourn, Insilico, Letzgro, Corevalue, Webmil, ITRally та Ukietech

Кожна з вищеперерахованих компаній працює над розробками якісних та цікавих проектів як для України, так і для замовників поза її межами. Здебільшого ІТ-компанії Івано-Франківська працюють разом з великими іноземними замовниками для розробки їх продуктів, і чимало якісних сучасних сервісів, які Ви використовуєте у медицині, банківській справі, страхуванні, готельно-ресторанному бізнесі від відомих брендів, насправді мають свою первинну адресу…в Івано-Франківську.
Сьогодні хотіли б зосередити Вашу увагу на туристичному проекті компанії Webmil – «karpaty.ua» та системі, що допомагає керувати своєю нерухомістю, проекті Івано–Франківської компанії «Ukietech» – «TenantCloud».
«TenantCloud» – це онлайн – система, яка об’єднує орендарів та орендодавців. Стартап українців з’явився ще у 2013 році, а у 2014 вже отримав $1,21 мільйон у першому раунді інвестицій (seed). А на цьогорічній популярній американській конференції Collision у Нью – Орлеані «TenantCloud» потрапив у трійку найбільш затребуваних інвесторами проектів.
Невелика команда Івано-Франківської IT – компанії «Ukietech», яка розробила цей проект, і надалі підтримує, розвиває та удосконалює його. Враховуючи те, що масштаби проекту постійно ростуть і цільова аудиторія охоплює не тільки ринок США, згодом планується збільшення складу команди.
«TenantCloud» – це не просто проект, а багатофункціональна система, що допомагає керувати своєю нерухомістю, організовувати портфоліо нерухомості, зберігати та поновлювати договори оренди, спілкуватися з жителями, переглядати звіти, приймати платежі всередині системи, отримувати запити на ремонтні роботи, заявки на оренду та ще безліч інших важливих функцій.
Проект «karpaty.ua» засновано у 2010 році. На той момент це був каталог житла Карпатського регіону. Над проектом працювало 2 людей. У 2015 році, завдяки компанії Webmil, проект отримав нове життя. Повністю перероблено технічну частину, реалізовано сучасні дизайнерські рішення. Крім того, зараз сайт складається з ряду підпроектів – путівника, календаря подій та букінгової системи. Онлайн – путівник надає інформацію про найбільш популярні та цікаві райони Карпат. Ресурс дозволяє дізнатися про екстремальний відпочинок, маршрути для пішохідного та велотуризму. Крім того, у путівнику туристичні об’єкти поділено залежно від пори року. Завдяки унікальному сервісу туристи можуть спланувати універсальний маршрут та продумати, де можна зупинитися та на що подивитися в Українських Карпатах.
У подальших планах – запуск мобільного додатка для планування подорожей Карпатами, переклад на польську та англійську мову. Сьогодні сайт відвідує близько 10 тис. унікальних користувачів на добу, значно зросла й кількість працівників.
На сьогодні такі системи у США користуються великою популярністю та активно використовуються у повсякденному житті для організації власного бізнесу та заощадження часу і витрат.

Координатор Івано-Франківського IT-Кластеру Наталя Федьків


ПОШУК ПО ДАТІ