IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.MADE IN IVANO-FRANKIVSK. Найдорожчі IT-проекти. Хто, звідки і за скільки купує інноваційні ідеї франківчан

MADE IN IVANO-FRANKIVSK. Найдорожчі IT-проекти. Хто, звідки і за скільки купує інноваційні ідеї франківчан

Івано–Франківський ІТ-кластер засновано у 2015 році ініціативними людьми, які об’єднались для розвитку міста Івано–Франківськ та ІТ-галузі зокрема. На сьогодні до ІТ-кластеру входить 10 ІТ-компаній міста: Eleks, [bvblogic], SoftServe, Softjourn, Insilico, Letzgro, Corevalue, Webmil, ITRally та Ukietech

Кожна з вищеперерахованих компаній працює над розробками якісних та цікавих проектів як для України, так і для замовників поза її межами. Здебільшого ІТ-компанії Івано-Франківська працюють разом з великими іноземними замовниками для розробки їх продуктів, і чимало якісних сучасних сервісів, які Ви використовуєте у медицині, банківській справі, страхуванні, готельно-ресторанному бізнесі від відомих брендів, насправді мають свою первинну адресу…в Івано-Франківську.
Сьогодні хотіли б зосередити Вашу увагу на туристичному проекті компанії Webmil – «karpaty.ua» та системі, що допомагає керувати своєю нерухомістю, проекті Івано–Франківської компанії «Ukietech» – «TenantCloud».
«TenantCloud» – це онлайн – система, яка об’єднує орендарів та орендодавців. Стартап українців з’явився ще у 2013 році, а у 2014 вже отримав $1,21 мільйон у першому раунді інвестицій (seed). А на цьогорічній популярній американській конференції Collision у Нью – Орлеані «TenantCloud» потрапив у трійку найбільш затребуваних інвесторами проектів.
Невелика команда Івано-Франківської IT – компанії «Ukietech», яка розробила цей проект, і надалі підтримує, розвиває та удосконалює його. Враховуючи те, що масштаби проекту постійно ростуть і цільова аудиторія охоплює не тільки ринок США, згодом планується збільшення складу команди.
«TenantCloud» – це не просто проект, а багатофункціональна система, що допомагає керувати своєю нерухомістю, організовувати портфоліо нерухомості, зберігати та поновлювати договори оренди, спілкуватися з жителями, переглядати звіти, приймати платежі всередині системи, отримувати запити на ремонтні роботи, заявки на оренду та ще безліч інших важливих функцій.
Проект «karpaty.ua» засновано у 2010 році. На той момент це був каталог житла Карпатського регіону. Над проектом працювало 2 людей. У 2015 році, завдяки компанії Webmil, проект отримав нове життя. Повністю перероблено технічну частину, реалізовано сучасні дизайнерські рішення. Крім того, зараз сайт складається з ряду підпроектів – путівника, календаря подій та букінгової системи. Онлайн – путівник надає інформацію про найбільш популярні та цікаві райони Карпат. Ресурс дозволяє дізнатися про екстремальний відпочинок, маршрути для пішохідного та велотуризму. Крім того, у путівнику туристичні об’єкти поділено залежно від пори року. Завдяки унікальному сервісу туристи можуть спланувати універсальний маршрут та продумати, де можна зупинитися та на що подивитися в Українських Карпатах.
У подальших планах – запуск мобільного додатка для планування подорожей Карпатами, переклад на польську та англійську мову. Сьогодні сайт відвідує близько 10 тис. унікальних користувачів на добу, значно зросла й кількість працівників.
На сьогодні такі системи у США користуються великою популярністю та активно використовуються у повсякденному житті для організації власного бізнесу та заощадження часу і витрат.

Координатор Івано-Франківського IT-Кластеру Наталя Федьків


ПОШУК ПО ДАТІ