IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

MADE IN IVANO-FRANKIVSK. Найдорожчі IT-проекти. Хто, звідки і за скільки купує інноваційні ідеї франківчан

MADE IN IVANO-FRANKIVSK. Найдорожчі IT-проекти. Хто, звідки і за скільки купує інноваційні ідеї франківчан

Івано–Франківський ІТ-кластер засновано у 2015 році ініціативними людьми, які об’єднались для розвитку міста Івано–Франківськ та ІТ-галузі зокрема. На сьогодні до ІТ-кластеру входить 10 ІТ-компаній міста: Eleks, [bvblogic], SoftServe, Softjourn, Insilico, Letzgro, Corevalue, Webmil, ITRally та Ukietech

Кожна з вищеперерахованих компаній працює над розробками якісних та цікавих проектів як для України, так і для замовників поза її межами. Здебільшого ІТ-компанії Івано-Франківська працюють разом з великими іноземними замовниками для розробки їх продуктів, і чимало якісних сучасних сервісів, які Ви використовуєте у медицині, банківській справі, страхуванні, готельно-ресторанному бізнесі від відомих брендів, насправді мають свою первинну адресу…в Івано-Франківську.
Сьогодні хотіли б зосередити Вашу увагу на туристичному проекті компанії Webmil – «karpaty.ua» та системі, що допомагає керувати своєю нерухомістю, проекті Івано–Франківської компанії «Ukietech» – «TenantCloud».
«TenantCloud» – це онлайн – система, яка об’єднує орендарів та орендодавців. Стартап українців з’явився ще у 2013 році, а у 2014 вже отримав $1,21 мільйон у першому раунді інвестицій (seed). А на цьогорічній популярній американській конференції Collision у Нью – Орлеані «TenantCloud» потрапив у трійку найбільш затребуваних інвесторами проектів.
Невелика команда Івано-Франківської IT – компанії «Ukietech», яка розробила цей проект, і надалі підтримує, розвиває та удосконалює його. Враховуючи те, що масштаби проекту постійно ростуть і цільова аудиторія охоплює не тільки ринок США, згодом планується збільшення складу команди.
«TenantCloud» – це не просто проект, а багатофункціональна система, що допомагає керувати своєю нерухомістю, організовувати портфоліо нерухомості, зберігати та поновлювати договори оренди, спілкуватися з жителями, переглядати звіти, приймати платежі всередині системи, отримувати запити на ремонтні роботи, заявки на оренду та ще безліч інших важливих функцій.
Проект «karpaty.ua» засновано у 2010 році. На той момент це був каталог житла Карпатського регіону. Над проектом працювало 2 людей. У 2015 році, завдяки компанії Webmil, проект отримав нове життя. Повністю перероблено технічну частину, реалізовано сучасні дизайнерські рішення. Крім того, зараз сайт складається з ряду підпроектів – путівника, календаря подій та букінгової системи. Онлайн – путівник надає інформацію про найбільш популярні та цікаві райони Карпат. Ресурс дозволяє дізнатися про екстремальний відпочинок, маршрути для пішохідного та велотуризму. Крім того, у путівнику туристичні об’єкти поділено залежно від пори року. Завдяки унікальному сервісу туристи можуть спланувати універсальний маршрут та продумати, де можна зупинитися та на що подивитися в Українських Карпатах.
У подальших планах – запуск мобільного додатка для планування подорожей Карпатами, переклад на польську та англійську мову. Сьогодні сайт відвідує близько 10 тис. унікальних користувачів на добу, значно зросла й кількість працівників.
На сьогодні такі системи у США користуються великою популярністю та активно використовуються у повсякденному житті для організації власного бізнесу та заощадження часу і витрат.

Координатор Івано-Франківського IT-Кластеру Наталя Федьків


ПОШУК ПО ДАТІ