IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.ПРО ПЕРЕВІРКИ БІЗНЕСУ КОНТРОЛЮЮЧИМИ ОРГАНАМИ

На сьогодні для ефективного ведення підприємницької діяльності необхідною умовою є дотримання вимог чинного законодавства, що регулює як взаємовідносини із контролюючими органами, так і ведення господарської діяльності загалом. До контролюючих органів, які згідно наданих їм повноважень мають право здійснювати перевірки на підприємстві, є Державна фіскальна служба (ДФС) та Державна служба України з питань праці (Держпраці).
Згідно норм чинного законодавства ДФС має право надсилати на підприємство письмові запити про надання пояснень та документів стосовно господарської діяльності. Як стверджує більшість фахівців, які спеціалізуються на врегулюванні податкових конфліктів, понад 90 % запитів ДФС є незаконними та складені з порушеннями.
Головними критеріями законного запиту є: зазначення правової підстави запиту з посиланням на пункт ПКУ; визначення у запиті форми контролю; обґрунтування порушення, визначення конкретних фактів дії або бездіяльності підприємства.
Таким чином, коли у запиті відсутній один із зазначених критеріїв, то такий запит є незаконним і вважається складеним із порушенням. У даному випадку керівнику підприємства слід пам’ятати, що на необґрунтований запит можна не надавати документи, але на нього необхідно надати грамотну письмову відповідь - в іншому випадку контролюючий орган ДФС матиме всі підстави для проведення позапланової перевірки. Потрібно чітко розуміти, що приймати рішення про відповідь/часткову відповідь на запити ДФС має керівник компанії, а не бухгалтер.
Відповідно до законодавства на 2015-2016 рр. встановлено мораторій на перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців з обсягом доходу до 20 млн. грн. за попередній календарний рік. Контролюючими органами перевірка може здійснюватися виключно з дозволу КМУ, за заявкою господарюючого суб’єкта щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу. Даний мораторій на перевірки від ДФС діє до кінця 2016 р.
Не менш важливим контролюючим органом діяльності підприємства у боротьбі із нелегальним працевлаштуванням є служба Держпраці. На сьогодні посилено відповідальність суб’єктів господарювання за порушення законодавства про працю, зокрема, введено штрафні санкції у великих розмірах за фактичний допуск працівника до роботи без його оформлення, за оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці тощо.

Отже, розглянувши головні особливості проведення перевірок контролюючими органи, нагадаємо, що запити ДФС повинні бути законними та відповідати нормам ПКУ, відповідь на запит, як законний так і незаконний, є обов’язковою; мораторій на перевірки від ДФС діє до кінця поточного року; керівникам бізнесу слід оформляти трудові відносини з працівниками, з метою уникнення штрафних санкцій у великих розмірах.


ПОШУК ПО ДАТІ