IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.WINETIME рекомендує: Італія. П'ять альтернативних ідей

WINETIME рекомендує: Італія. П'ять альтернативних ідей

Італія – давно обожнюваний туристами напрямок. Можна весь світ об’їздити, а душа все одно проситиме сюди повернутись за натхненням і настроєм, що ними просякнуте ледь не кожне містечко підніжжя Апеннін до далекого півдня італійського «чобітка», від першого ракового espresso до солодкого після смаку Vin Santo за мить до сну.

Разом із нашими друзями з  WINETIME ми виокремили три  альтернативні напрямки, куди,  натішившись колізеями, вежами і  палацами, варто з’їздити за вишуканими італійськими ласощами і найдушевнішими винами, які задовільнять найвибагливіші смаки.

П’ємонт

П’ємонт порадує елегантністю смаків і поєднань. Саме тут ростуть найароматніші у світі трюфелі, саме тут створюють найкращу італійську Горгонзолу і, мабуть, - найоригінальніше різотто. Високі кулінарні традиції П’ємонту приправлені і збалансовані провінційною місцевою простотою в найкращому із сенсів.

У світі вина П’ємонт, як і французька Бургудія, до прикладу, має репутацію «міцного горішка», що до снаги не кожному. Місцеві вина надзвичайно складні і цікаві водночас. Особливо це стосується Бароло, Барбареско і Барбери, котрі будуть вдалим доповненням до тутешньої кухні, а також відмінною самостійною «головоломкою» для дружніх посиденьок у ресторанчику чи на виноробні, і видом на вкриті туманом місцеві виноградники. Особливо рекомендуємо завітати до Vietti. Найстаріша сімейна виноробня провінції славиться і вдумливим вином, і живописними ландшафтами.

Тоскана

Якщо головні туристичні місця Тоскани ви вже бачили, наступне, що варто зробити, - відправитись у глиб провінції, запинитись на якийсь час серед казкових тутешніх пагорбів, виноградників і оливкових гаїв. Вдихнути пряного тосканського повітря, посмакувати щось симпатично просте із місцевої кухні, насолодитись вином… І побільше спілкуйтесь із жителями тих країв – повни, як ніхто на світі, навчать радіти найменшим життєвим дрібничкам. 

Тут неодмінно варто спробувати  спробувати супи Ріболіта та Папа кол помодоро, салат Панцанела, сир Пекоріно, а ще, обов’язково, – простого духмяного хліба. Про тосканське вино можна розповідати роками: тут і всім відоме К’янті, і виважене Брунелло, і ультрамодні авторські вина і ще багато всього іншого. Якщо хочете глибокої історії у вині – завітайте на тисячолітню Капецану або в гості до князів Strozzi; якщо ж шукатимете щось більш сучасне і стильне, не вагаючись, відправляйтесь на Capannelle – виноробню, котрою опікується власник всесвітньовідомого Східного Експресу.

Кампанія

Кампанія із точки зору смакових вражень – ідеальна! Безкінечно темпераментні і колоритні місцеві мешканці із найпростіших продуктів творять мистецтво. Причому маестро тут ледь не кожен, адже головний їх секрет – майже інтуїтивне кулінарне чуття. А ще – справа і в самих продуктах.  Спробуйте місцеві помідори, перець, цибулю, артишоки, фенхель тощо і ви все зрозумієте. Не дарма ж саме тут свого часу з’явилась на світ піца! До речі, цій темі приділіть особливу увагу – піца в Кампанії на кожному кроці, в кожній печі, на кожному столі. Зокрема, варто відправитись на пошуки ідеальної «Маргарити», що на основі нереально смачного місцевого сиру Моцарела. На вино поїдьте в гості до Mastroberardino – справжніх «маестро» своєї справи, титулованих народом ще кілька століть тому. Якщо пощастить, тут вас здивують вином, яке роблять на землях легендарної Помпеї, а також познайомлять із рядом унікальних в своєму роді місцевих сортових вин із відмінним співвідношенням ціни та якості. Ну, а поки збираєтесь у поїздку, трішки смачних вражень на щодень ви завжди можете відшукати у гастромаркетах WINETIME свого міста.

Сергій Шалайко


ПОШУК ПО ДАТІ