IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Спортсмени Прикарпаття зі світовим визнанням

Спортсмени Прикарпаття зі світовим визнанням

Ольга Балтажі – франківська шашистка, заслужений майстер спорту України, міжнародний гросмейстер, спортсмен-інструктор з шашок, член збірної команди України з шашок. У 2014 році Ольга стала чемпіонкою Європи з міжнародних шашок, а вже у 2015 році стала чемпіонкою світу (блискавична гра).

Веслувальниця з Івано-Франківська Людмила Лузан у 2015 році в Монтемор-у-Велью стала призеркою чемпіонату світу серед юніорів, а у 2016 році Людмила стала срібною призеркою на дистанції 200 метрів на етапі Кубку світу.

Віталій Мерінов – майстер спорту міжнародного класу та чемпіон світу з кікбоксингу, майстер спорту з боксу. У 2013 році в Італії на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу за
версіями WTKA, WKA, IAKSA, ICO, WKL, WCSA здобув золото.

Федір Хашалов – чемпіон світу з фітнесу та бодібілдингу, також відомий як майстер спорту зі спор-тивної гімнастики. У 2014 році Федір виборов золоту нагороду на світовій першості у чоловічій категорії «Фітнес» у канадському місті Монреаль. Також в період з 2012 по 2014 роки культурист двічі ставав призером чемпіонатів
світу та тричі здобував континентальне «золото».

Василь Вірастюк – заслужений майстер спорту України, володар титулів «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005 рр.) та «Найсильніша людина світу» (2004 р.). Член збірної України, що виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 та 2004 роках. У 2003 році встановив світовий рекорд, протягнувши п’ять трамвайних вагонів більше ніж на 10 м і десять скріплених між собою машин майже на 20 м. У 2004 році здо-був перемогу на чемпіонаті світу «Найсильніша людина світу», а у 2007 році виграв змагання у м. Сеулі та отримав титул чемпіона світу з силового екстриму IFSA.

Коломиянка Вероніка Івасюк у 2012 році виборола срібну медаль на міжнародних змаганнях із важкої атлетики, які проходили у Бухаресті. У 2016 році важкоатлетка теж здобула «срібло» на європейській першості в Норвегії у ваговій категорії до 58 кг у ривку з результатом 90 кг.

Іван Файчак – легкоатлет. Цього року зумів вибороти три срібні нагороди на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед ветеранів. Прикарпатець у п’ятиборстві здобув срібну нагороду, на дистанції 60 метрів з бар’єрами Іван Ількович теж був другим і додав до своєї колекції ще одну срібну нагороду. А третю медаль Файчак здобував у командному заліку з кросу. За підсумками чемпіонату Європи спортсмен виборов дві срібні нагороди особисто та ще одну в командних змаганнях.

Василь Янко 28 травня 2016 року здобув перемогу у Міжнародному професійному турнірі з ММА «WLF E.P.I.C. 4». На сьогодні це один з найпрестижніших професійних турнірів з єдиноборств у Китаї.

Інна Оробець – коломиянка, українська спортсменка-пауерліфтер. Десятиразова чемпіонка України. У 2004 році – золота призерка чемпіонату Європи, а у 2005 році зайняла перше місце на чемпіонаті світу. У травні 2015 р. на чемпіонаті в Німеччині завоювала малу золоту медаль – жим лежачи.


Назар Дячук – український спортсмен-пауерліфтер, майстер спорту України міжнародного класу. У 2009 році виграв чемпіонат світу з жиму лежачи серед юнаків і здобув звання майстра спорту міжнародного класу. У 2014 році виборов золоту медаль на Чемпіонаті світу серед юніорів. Василь Федоришин – майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби. У 2005, 2007 та 2008 роках – чемпіон Європи, срібний призер ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні, які відбулись у 2008
році. Двічі призер чемпіонатів світу (1997 та 2000 роки). Також здобув золоту медаль на Кубку світу з боротьби у 2010 році. Багаторазовий чемпіон України.  

Роман Гонтюк – український дзюдоїст, заслужений майстер спорту України, срібний призер XXVIII Олімпійських ігор в Афінах у 2004 році, бронзовий призер
XXIX Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні. Бронзовий призер Чемпіонату світу 2005 року.


Юлія Торконяк


ПОШУК ПО ДАТІ