Передбачити очікування клієнта - основний принцип роботи
IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAМАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Передбачити очікування клієнта - основний принцип роботи

Передбачити очікування клієнта - основний принцип роботи

1. Що спонукало Вас до вибору такого виду діяльності?
• Я побачив перспективу розвитку цього виду діяльності в Івано-Франківську, оскільки наше місто швидко розбудовується і для цього потрібна
вмонтована кухонна техніка: для квартир чи приватних будинків.
2. Якими принципами Ви керувались, будуючи бізнес, і якими керуєтесь досі?
• Приватний бізнес стрімко розвивається й має багато можливостей, та потрібно чітко виділити напрямок діяльності, в якому ти зможеш бути конкурентоспроможним. Якщо виникла ідея для бізнесу – потрібно максимально докласти зусиль, щоб втілити її в реальність. У будь-якому разі потрібно з чогось починати, тож краще відштовхуватись саме від того, що тебе надихнуло.
3. Що головне в бізнесі?
• Головне – це клієнт. Був, є і буде. На нього потрібно орієнтуватися та враховувати вимоги й побажання покупця.
4. Що є найбільш важливим у процесі творення власного бізнес-проекту?
• На першому місці залишається можливість забезпечення надійності та якості продукції, яку представлятимеш на ринку.
5. Чим Ваш магазин виділяється на ринку схожих пропозицій і послуг?
• Ми виділяємося вибором, наданням послуг і консультацій. Вибір великий, бо ми – спеціалізований магазин, який має у наявності різні провідні бренди Європи цього модельного ряду, які широко не представлені в Івано-Франківську. Це, зокрема, gorenje, BOSCH, SIEMENS, PYRAMIDA, Electrolux і т.д.
6. Яке завдання стоїть перед керівником магазину?
• Своїм обов’язком ми вважаємо грамотний підбір кухонної техніки для нашого клієнта. Ми прагнемо зробити так, щоб навіть найкрихітніша кухонна кімната стала комфортною і затишною. Вбудована техніка дає можливість вміло організувати простір і втілити найсміливіші дизайнерські рішення в інтер’єрі.
7. Завдяки чому Ви залишаєтесь лідером у цьому бізнесі і не маєте конкурентів?
• Ми залишаємось лідерами на ринку, бо, вступивши в це русло діяльності, ми охопили великий обсяг споживачів: тих, які вимагають надійності та якості, прагнуть комфорту та зручності у використанні кухонної техніки, хочуть поєднати стиль та функціональність. І це все поєднано в нашій техніці! Ми працюємо тільки з кращими світовими брендами, перевіряємо якість збірки і роботи кожної одиниці товару, що продається. І тому ми з упевненістю можемо сказати, що наш товар - кращий на ринку.
8. Якого головного принципу у роботі Ви завжди дотримуєтесь?
• Ми дотримуємося принципу «не тільки задовольнити бажання клієнта, а й передбачити його очікування».
9. Що потрібно робити, щоб компанія залишалась надалі на ринку і процвітала?
• Ми робимо усе можливе для того, щоб Ви отримали задоволення від наших послуг. У «СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ МАГАЗИНІ ВБУДОВАНОЇ ТЕХНІКИ» великий вибір техніки за найвигіднішими цінами, купівля техніки проходить комфортно і швидко. Ви відчуєте,
що таке справжня бездоганна якість обслуговування та турбота про клієнта, адже це – основний фактор, яким ми керуємось у процесі нашої роботи! Життя створює свої умови - ми організовуємо умови справжньої покупки!
Ми впевнені, що Вам сподобаються зручність покупки товарів, можливість їх придбання за безготівковим розрахунком та багато інших переваг нашого магазину! Ми піклуємось про високу якість нашої роботи, то ж прагнемо приділити максимум уваги саме Вам - покупцю.

http://www.ozone.if.ua/

 

 

 

v.tehnika@ukr.net


ПОШУК ПО ДАТІ