IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Передбачити очікування клієнта - основний принцип роботи

Передбачити очікування клієнта - основний принцип роботи

1. Що спонукало Вас до вибору такого виду діяльності?
• Я побачив перспективу розвитку цього виду діяльності в Івано-Франківську, оскільки наше місто швидко розбудовується і для цього потрібна
вмонтована кухонна техніка: для квартир чи приватних будинків.
2. Якими принципами Ви керувались, будуючи бізнес, і якими керуєтесь досі?
• Приватний бізнес стрімко розвивається й має багато можливостей, та потрібно чітко виділити напрямок діяльності, в якому ти зможеш бути конкурентоспроможним. Якщо виникла ідея для бізнесу – потрібно максимально докласти зусиль, щоб втілити її в реальність. У будь-якому разі потрібно з чогось починати, тож краще відштовхуватись саме від того, що тебе надихнуло.
3. Що головне в бізнесі?
• Головне – це клієнт. Був, є і буде. На нього потрібно орієнтуватися та враховувати вимоги й побажання покупця.
4. Що є найбільш важливим у процесі творення власного бізнес-проекту?
• На першому місці залишається можливість забезпечення надійності та якості продукції, яку представлятимеш на ринку.
5. Чим Ваш магазин виділяється на ринку схожих пропозицій і послуг?
• Ми виділяємося вибором, наданням послуг і консультацій. Вибір великий, бо ми – спеціалізований магазин, який має у наявності різні провідні бренди Європи цього модельного ряду, які широко не представлені в Івано-Франківську. Це, зокрема, gorenje, BOSCH, SIEMENS, PYRAMIDA, Electrolux і т.д.
6. Яке завдання стоїть перед керівником магазину?
• Своїм обов’язком ми вважаємо грамотний підбір кухонної техніки для нашого клієнта. Ми прагнемо зробити так, щоб навіть найкрихітніша кухонна кімната стала комфортною і затишною. Вбудована техніка дає можливість вміло організувати простір і втілити найсміливіші дизайнерські рішення в інтер’єрі.
7. Завдяки чому Ви залишаєтесь лідером у цьому бізнесі і не маєте конкурентів?
• Ми залишаємось лідерами на ринку, бо, вступивши в це русло діяльності, ми охопили великий обсяг споживачів: тих, які вимагають надійності та якості, прагнуть комфорту та зручності у використанні кухонної техніки, хочуть поєднати стиль та функціональність. І це все поєднано в нашій техніці! Ми працюємо тільки з кращими світовими брендами, перевіряємо якість збірки і роботи кожної одиниці товару, що продається. І тому ми з упевненістю можемо сказати, що наш товар - кращий на ринку.
8. Якого головного принципу у роботі Ви завжди дотримуєтесь?
• Ми дотримуємося принципу «не тільки задовольнити бажання клієнта, а й передбачити його очікування».
9. Що потрібно робити, щоб компанія залишалась надалі на ринку і процвітала?
• Ми робимо усе можливе для того, щоб Ви отримали задоволення від наших послуг. У «СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ МАГАЗИНІ ВБУДОВАНОЇ ТЕХНІКИ» великий вибір техніки за найвигіднішими цінами, купівля техніки проходить комфортно і швидко. Ви відчуєте,
що таке справжня бездоганна якість обслуговування та турбота про клієнта, адже це – основний фактор, яким ми керуємось у процесі нашої роботи! Життя створює свої умови - ми організовуємо умови справжньої покупки!
Ми впевнені, що Вам сподобаються зручність покупки товарів, можливість їх придбання за безготівковим розрахунком та багато інших переваг нашого магазину! Ми піклуємось про високу якість нашої роботи, то ж прагнемо приділити максимум уваги саме Вам - покупцю.

http://www.ozone.if.ua/

 

 

 

v.tehnika@ukr.net


ПОШУК ПО ДАТІ