IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Передбачити очікування клієнта - основний принцип роботи

Передбачити очікування клієнта - основний принцип роботи

1. Що спонукало Вас до вибору такого виду діяльності?
• Я побачив перспективу розвитку цього виду діяльності в Івано-Франківську, оскільки наше місто швидко розбудовується і для цього потрібна
вмонтована кухонна техніка: для квартир чи приватних будинків.
2. Якими принципами Ви керувались, будуючи бізнес, і якими керуєтесь досі?
• Приватний бізнес стрімко розвивається й має багато можливостей, та потрібно чітко виділити напрямок діяльності, в якому ти зможеш бути конкурентоспроможним. Якщо виникла ідея для бізнесу – потрібно максимально докласти зусиль, щоб втілити її в реальність. У будь-якому разі потрібно з чогось починати, тож краще відштовхуватись саме від того, що тебе надихнуло.
3. Що головне в бізнесі?
• Головне – це клієнт. Був, є і буде. На нього потрібно орієнтуватися та враховувати вимоги й побажання покупця.
4. Що є найбільш важливим у процесі творення власного бізнес-проекту?
• На першому місці залишається можливість забезпечення надійності та якості продукції, яку представлятимеш на ринку.
5. Чим Ваш магазин виділяється на ринку схожих пропозицій і послуг?
• Ми виділяємося вибором, наданням послуг і консультацій. Вибір великий, бо ми – спеціалізований магазин, який має у наявності різні провідні бренди Європи цього модельного ряду, які широко не представлені в Івано-Франківську. Це, зокрема, gorenje, BOSCH, SIEMENS, PYRAMIDA, Electrolux і т.д.
6. Яке завдання стоїть перед керівником магазину?
• Своїм обов’язком ми вважаємо грамотний підбір кухонної техніки для нашого клієнта. Ми прагнемо зробити так, щоб навіть найкрихітніша кухонна кімната стала комфортною і затишною. Вбудована техніка дає можливість вміло організувати простір і втілити найсміливіші дизайнерські рішення в інтер’єрі.
7. Завдяки чому Ви залишаєтесь лідером у цьому бізнесі і не маєте конкурентів?
• Ми залишаємось лідерами на ринку, бо, вступивши в це русло діяльності, ми охопили великий обсяг споживачів: тих, які вимагають надійності та якості, прагнуть комфорту та зручності у використанні кухонної техніки, хочуть поєднати стиль та функціональність. І це все поєднано в нашій техніці! Ми працюємо тільки з кращими світовими брендами, перевіряємо якість збірки і роботи кожної одиниці товару, що продається. І тому ми з упевненістю можемо сказати, що наш товар - кращий на ринку.
8. Якого головного принципу у роботі Ви завжди дотримуєтесь?
• Ми дотримуємося принципу «не тільки задовольнити бажання клієнта, а й передбачити його очікування».
9. Що потрібно робити, щоб компанія залишалась надалі на ринку і процвітала?
• Ми робимо усе можливе для того, щоб Ви отримали задоволення від наших послуг. У «СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ МАГАЗИНІ ВБУДОВАНОЇ ТЕХНІКИ» великий вибір техніки за найвигіднішими цінами, купівля техніки проходить комфортно і швидко. Ви відчуєте,
що таке справжня бездоганна якість обслуговування та турбота про клієнта, адже це – основний фактор, яким ми керуємось у процесі нашої роботи! Життя створює свої умови - ми організовуємо умови справжньої покупки!
Ми впевнені, що Вам сподобаються зручність покупки товарів, можливість їх придбання за безготівковим розрахунком та багато інших переваг нашого магазину! Ми піклуємось про високу якість нашої роботи, то ж прагнемо приділити максимум уваги саме Вам - покупцю.

http://www.ozone.if.ua/

 

 

 

v.tehnika@ukr.net


ПОШУК ПО ДАТІ