IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

28.02.2018 15:41
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
Передбачити очікування клієнта - основний принцип роботи

Передбачити очікування клієнта - основний принцип роботи

1. Що спонукало Вас до вибору такого виду діяльності?
• Я побачив перспективу розвитку цього виду діяльності в Івано-Франківську, оскільки наше місто швидко розбудовується і для цього потрібна
вмонтована кухонна техніка: для квартир чи приватних будинків.
2. Якими принципами Ви керувались, будуючи бізнес, і якими керуєтесь досі?
• Приватний бізнес стрімко розвивається й має багато можливостей, та потрібно чітко виділити напрямок діяльності, в якому ти зможеш бути конкурентоспроможним. Якщо виникла ідея для бізнесу – потрібно максимально докласти зусиль, щоб втілити її в реальність. У будь-якому разі потрібно з чогось починати, тож краще відштовхуватись саме від того, що тебе надихнуло.
3. Що головне в бізнесі?
• Головне – це клієнт. Був, є і буде. На нього потрібно орієнтуватися та враховувати вимоги й побажання покупця.
4. Що є найбільш важливим у процесі творення власного бізнес-проекту?
• На першому місці залишається можливість забезпечення надійності та якості продукції, яку представлятимеш на ринку.
5. Чим Ваш магазин виділяється на ринку схожих пропозицій і послуг?
• Ми виділяємося вибором, наданням послуг і консультацій. Вибір великий, бо ми – спеціалізований магазин, який має у наявності різні провідні бренди Європи цього модельного ряду, які широко не представлені в Івано-Франківську. Це, зокрема, gorenje, BOSCH, SIEMENS, PYRAMIDA, Electrolux і т.д.
6. Яке завдання стоїть перед керівником магазину?
• Своїм обов’язком ми вважаємо грамотний підбір кухонної техніки для нашого клієнта. Ми прагнемо зробити так, щоб навіть найкрихітніша кухонна кімната стала комфортною і затишною. Вбудована техніка дає можливість вміло організувати простір і втілити найсміливіші дизайнерські рішення в інтер’єрі.
7. Завдяки чому Ви залишаєтесь лідером у цьому бізнесі і не маєте конкурентів?
• Ми залишаємось лідерами на ринку, бо, вступивши в це русло діяльності, ми охопили великий обсяг споживачів: тих, які вимагають надійності та якості, прагнуть комфорту та зручності у використанні кухонної техніки, хочуть поєднати стиль та функціональність. І це все поєднано в нашій техніці! Ми працюємо тільки з кращими світовими брендами, перевіряємо якість збірки і роботи кожної одиниці товару, що продається. І тому ми з упевненістю можемо сказати, що наш товар - кращий на ринку.
8. Якого головного принципу у роботі Ви завжди дотримуєтесь?
• Ми дотримуємося принципу «не тільки задовольнити бажання клієнта, а й передбачити його очікування».
9. Що потрібно робити, щоб компанія залишалась надалі на ринку і процвітала?
• Ми робимо усе можливе для того, щоб Ви отримали задоволення від наших послуг. У «СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ МАГАЗИНІ ВБУДОВАНОЇ ТЕХНІКИ» великий вибір техніки за найвигіднішими цінами, купівля техніки проходить комфортно і швидко. Ви відчуєте,
що таке справжня бездоганна якість обслуговування та турбота про клієнта, адже це – основний фактор, яким ми керуємось у процесі нашої роботи! Життя створює свої умови - ми організовуємо умови справжньої покупки!
Ми впевнені, що Вам сподобаються зручність покупки товарів, можливість їх придбання за безготівковим розрахунком та багато інших переваг нашого магазину! Ми піклуємось про високу якість нашої роботи, то ж прагнемо приділити максимум уваги саме Вам - покупцю.

http://www.ozone.if.ua/

 

 

 

v.tehnika@ukr.net
ПОШУК ПО ДАТІ