IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА МІЖНАРОДНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

З 1 жовтня 2016 року починається прийом документів для участі в розподілі дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (ЄКМТ) серед українських вантажоперевізників на 2017 рік

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Для участі в конкурсі подаються наступні документи:

заяву про участь в конкурсі для отримання дозволу ЄКМТ;
анкета на участь в конкурсі для отримання дозволу ЄКМТ;
копії свідоцтв про реєстрацію автомобільного транспортного засобу;
копії договорів лізингу з суб'єктами фінансових послуг, які включені до реєстру Нацкомфінпослуг.
 

Всі копії документів, які подаються для участі в конкурсі, повинні бути завірені підписом уповноваженої особи та печаткою автомобільного перевізника (при наявності).

Прийом документів буде здійснюватися з 1 жовтня по 1 листопада 2016 р в робочі дні з 10:00 до 17:00, за адресою: м Київ, проспект Перемоги, 14.

Джерело: ubr.ua


ПОШУК ПО ДАТІ