IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Чи варто корпораціям інвестувати у своїх працівників?

Про важливість вивчення іноземних мов та нові можливості, що вони надають, розповідають автори постійної рубрики "Експертна думка"  Олександра Федорук і Леся Ікалюк - засновниці школи «YOLO»

- Наскільки зріс попит на вивчення іноземних мов у Івано-Франківську й області загалом, і які цьому причини?

- Беручи до уваги останні кілька років, попит на вивчення іноземних мов завжди був і є високим. Однак 2016 рік свідчить, що населення зараз ще більше зацікавлене у володінні іноземними мовами, особливо англійською, яка є міжнародною мовою для спілкування на різних рівнях. Знання мов дають ширші можливості, а це однозначно допомагає людям оволодіти певною інформацією, яка була б не доступна без знання іноземної.

Англійська мова – ділова мова всього світу, тому її вивчення користується попитом. У нашому місті знаходяться багато філіалів іноземних компаній, зокрема ІТ, які ведуть кореспонденцію саме англійською. Також на високому рівні в Західній Україні залишається вивчення польської мови.

- На цей момент у нашій області відкривається багато іноземних компаній, працівникам яких потрібне знання мови. Чи співпрацюєте Ви з такими корпораціями, навчаючи їх персонал або потенційних працівників?

- Так, ми активно співпрацюємо з ними. Причому, попит на ці послуги від нашого освітнього центру зростає. Наразі є 5 компаній, де наші вчителі викладають англійську як розмовну, так і професійну мову. В одній із компаній викладаємо «Business English» на рівні Advanced, також ми можемо навчати людей спеціалізованої англійської, яка необхідна, наприклад, в телекомунікаційній, туристичній чи медичній сферах, або викладати іноземну мову іншою іноземною мовою (наприклад, у нас зараз навчається група іноземних студентів, які вивчають німецьку мову англійською мовою)».

Успішні корпоративні клієнти розуміють, що варто інвестувати у своїх працівників, що в майбутньому принесе свої «дивіденди»

- Враховуючи збільшення кількості курсів іноземних мов, освітніх центрів, як правильно вибрати для себе якісну школу і з якісною освітою?

- Скажімо так, люди, які цікавляться іноземною мовою, хочуть вивчити її дешево і швидко. Наша колега влучно описала цю ситуацію: «Ви самі обираєте, як добиратися до Європи: хорошою машиною чи велосипедом». Так само потрібно реально оцінювати необхідний час на вивчення мови.

Один рівень за загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти складає в середньому 106 годин =(53 академічні години). Тож ми надаємо перевагу дов- готривалим курсам, вони більш ефективні.

- Чим «YOLO» відрізняються від інших мовних курсів?

- Ми ставимо акцент на комунікативному аспекті вивчення іноземної мови. Крім того, у нас - широкий спектр послуг, ми пропонуємо не лише класичне вивчення іноземної, а й нами розроблені окремі курси, як-от, «Англійська для IT-спеціалістів», гра «Мафія» англійською мовою для дітей, «English Speaking Club» з носіями
мови для дітей різного, а влітку – «YOLO City Camp» (тримовний табір). Цього літа, наприклад, за підтримки асоціації Міст-побратимів «Івано-Франківськ – Арлінгтон», ми провели соціальний проект із безкоштовними семінарами для вчителів із західних областей України з метою підвищення їх кваліфікації.

Особливістю наших курсів є те, що у нас потрібно вчитися, але ми поєднуємо класичну форму навчання із сучасними підходами. Хотілося б зазначити, що нашою основною метою є навчити людину розмовляти іноземною мовою, а не заробити на ній гроші.

- Чи знаєте Ви про долю Ваших випускників?

- Нам завжди дуже приємно, коли люди після наших курсів приїжджають в іншу країну і пишуть нам, що все розуміють і можуть спілкуватись. Це надзвичайно тішить, коли твої зусилля і знання справді пішли на користь і допо- могли людині.

 

Наталія ЛЕНЬ


ПОШУК ПО ДАТІ