IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Аспекти надання аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерського обліку для іноземних інвесторів

Одним із напрямків діяльності компанії «Ваш Бухгалтер» є надання комплексу послуг з організації та ведення бізнесу в Україні. Іноземні клієнти нашої компанії можуть розраховувати на отримання повного спектру послуг, пов’язаного з інвестиційною діяльністю в Україні: починаючи від проведення передінвестиційної діагностики (due diligence), надання консультацій із фінансових і податкових питань, закінчуючи супроводженням угод із придбання компаній, акцій та нерухомості та подальшим веденням бухгалтерського та податкового обліку.


Наша компанія готова надати Вам послуги у наступних сферах:
• пошук об’єктів для інвестицій;
• передінвестиційна діагностика об’єкта з фінансових, податкових та юридичних питань (due diligence);
• податкове, фінансове та корпоративне консультування з поточних питань;
• консультації у виборі найбільш оптимальних систем оподаткування;
• допомога у переговорах з представниками адміністрації об’єкта інвестування;
• ведення бухгалтерського та податкового обліку, підготовка та здача звітів до відповідних контролюючих органів.

Детальніше розглянемо певні пункти.

Фінансова оцінка бізнесу або Due Diligence – це детальний фінансовий аналіз, який надає висновок щодо поточного фінансового стану підприємства, що досліджується, та його здатності генерувати прибуток у найближчому майбутньому.


У процесі цього дослідження аналізується структура активів та пасивів підприємства, його доходи та витрати, дебіторська та кредиторська заборгованість, банківські кредити, система фінансового контролю та планування, повнота управлінської інформації та якість звітності.
Як правило, у процесі цієї оцінки також виявляються незвичайні та невластиві бізнесу операції, аналізуються внутрішньо групові обороти та їх вплив на фінансові результати діяльності компанії. Особлива увага приділяється аналізу грошових потоків та ліквідності поточних операцій, а також факторам, які здатні їх посилити або послабити в найближчій перспективі. Роботи по оцінці бізнесу охоплюють історичний період до 3-х останніх звітних років.


У разі планування наступних операцій:
• продаж/купівля компанії;
• оцінка інвестиційної привабливості компанії;
• публічна пропозиція цінних паперів на фондовому ринку;
• злиття та поглинання;
• створення спільного підприємства;
• комерційне кредитування;
• перевірка надійності свого контрагента


звертайтесь до фахівців компанії «Ваш Бухгалтер» для замовлення процедури оцінки бізнесу. У нас професійний підхід та досвід проведення подібних оцінок.

Що стосується найбільш оптимальних систем оподаткування для іноземних компаній, можна зазначити, що найбільш поширеною системою оподаткування для інвесторів є створення ТОВ на загальній системі оподаткування. Але в кожному окремому випадку вибір системи оподаткування залежить від потреб інвесторів, а також законодавчих обмежень у сфері податкового законодавства.

Варто зазначити проблеми, з якими стикаються інвестори при початковій оцінці можливостей інвестицій:

 • корупція;
 • судова влада;
 • відсутність стабільності у податковій системі;
 • нестабільність курсу;
 • відсутність кваліфікованих кадрів;
 • валютні обмеження.

 

Проблеми, з якими стикаються інвестори в сфері бухгалтерського обліку:

 • неправильний вибір системи оподаткування;
 • недосконалість податкової системи;
 • неможливість здійснити прогноз податкової системи;
 • некваліфікованість кадрів;
 • високі вимоги до фінансової звітності з боку інвестора, що не відповідає кваліфікації працівників;
 • інші підходи до сплати податків, відмінні від українських.

 

Основними відмінностями у підходах до організації та ведення бухгалтерського обліку аутсорсинговою компанією «Ваш Бухгалтер» у компаніях з іноземними інвестиціями є:

 • подання фінансової звітності згідно з міжнародними стандартами;
 • уніфікація облікових даних;
 • розробка внутрішньої управлінської звітності відповідно до потреб інвестора;
 • консультації на всіх етапах створення та розвитку підприємства.

 

Додаткові послуги для інвесторів:

В умовах прискорення темпів бізнесу та зростаючої глобалізації неминучим є збільшення кількості суперечок, розбіжностей та складнощів, з якими стикаються власники компаній.
Корпоративні злочини являють собою реальну та досить суттєву загрозу для бізнесу. Завчасно прийняті необхідні заходи, спрямовані на профілактику злочинів або швидке реагування на протиправні дії, є дуже важливими. Шахрайство та крадіжки, об’єктами яких можуть бути інтелектуальна власність та матеріальні цінності, злочини у комп’ютерній сфері та корупція – це серйозні проблеми, що призводять до великих збитків.

Аутсорсингова компанія «Ваш Бухгалтер» надає послуги з проведення розслідувань фінансових шахрайств для інвесторів, зокрема перевірку облікових даних, співставлення даних обліку з даними фінансової звітності.

 


ПОШУК ПО ДАТІ