IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Аспекти надання аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерського обліку для іноземних інвесторів

Одним із напрямків діяльності компанії «Ваш Бухгалтер» є надання комплексу послуг з організації та ведення бізнесу в Україні. Іноземні клієнти нашої компанії можуть розраховувати на отримання повного спектру послуг, пов’язаного з інвестиційною діяльністю в Україні: починаючи від проведення передінвестиційної діагностики (due diligence), надання консультацій із фінансових і податкових питань, закінчуючи супроводженням угод із придбання компаній, акцій та нерухомості та подальшим веденням бухгалтерського та податкового обліку.


Наша компанія готова надати Вам послуги у наступних сферах:
• пошук об’єктів для інвестицій;
• передінвестиційна діагностика об’єкта з фінансових, податкових та юридичних питань (due diligence);
• податкове, фінансове та корпоративне консультування з поточних питань;
• консультації у виборі найбільш оптимальних систем оподаткування;
• допомога у переговорах з представниками адміністрації об’єкта інвестування;
• ведення бухгалтерського та податкового обліку, підготовка та здача звітів до відповідних контролюючих органів.

Детальніше розглянемо певні пункти.

Фінансова оцінка бізнесу або Due Diligence – це детальний фінансовий аналіз, який надає висновок щодо поточного фінансового стану підприємства, що досліджується, та його здатності генерувати прибуток у найближчому майбутньому.


У процесі цього дослідження аналізується структура активів та пасивів підприємства, його доходи та витрати, дебіторська та кредиторська заборгованість, банківські кредити, система фінансового контролю та планування, повнота управлінської інформації та якість звітності.
Як правило, у процесі цієї оцінки також виявляються незвичайні та невластиві бізнесу операції, аналізуються внутрішньо групові обороти та їх вплив на фінансові результати діяльності компанії. Особлива увага приділяється аналізу грошових потоків та ліквідності поточних операцій, а також факторам, які здатні їх посилити або послабити в найближчій перспективі. Роботи по оцінці бізнесу охоплюють історичний період до 3-х останніх звітних років.


У разі планування наступних операцій:
• продаж/купівля компанії;
• оцінка інвестиційної привабливості компанії;
• публічна пропозиція цінних паперів на фондовому ринку;
• злиття та поглинання;
• створення спільного підприємства;
• комерційне кредитування;
• перевірка надійності свого контрагента


звертайтесь до фахівців компанії «Ваш Бухгалтер» для замовлення процедури оцінки бізнесу. У нас професійний підхід та досвід проведення подібних оцінок.

Що стосується найбільш оптимальних систем оподаткування для іноземних компаній, можна зазначити, що найбільш поширеною системою оподаткування для інвесторів є створення ТОВ на загальній системі оподаткування. Але в кожному окремому випадку вибір системи оподаткування залежить від потреб інвесторів, а також законодавчих обмежень у сфері податкового законодавства.

Варто зазначити проблеми, з якими стикаються інвестори при початковій оцінці можливостей інвестицій:

 • корупція;
 • судова влада;
 • відсутність стабільності у податковій системі;
 • нестабільність курсу;
 • відсутність кваліфікованих кадрів;
 • валютні обмеження.

 

Проблеми, з якими стикаються інвестори в сфері бухгалтерського обліку:

 • неправильний вибір системи оподаткування;
 • недосконалість податкової системи;
 • неможливість здійснити прогноз податкової системи;
 • некваліфікованість кадрів;
 • високі вимоги до фінансової звітності з боку інвестора, що не відповідає кваліфікації працівників;
 • інші підходи до сплати податків, відмінні від українських.

 

Основними відмінностями у підходах до організації та ведення бухгалтерського обліку аутсорсинговою компанією «Ваш Бухгалтер» у компаніях з іноземними інвестиціями є:

 • подання фінансової звітності згідно з міжнародними стандартами;
 • уніфікація облікових даних;
 • розробка внутрішньої управлінської звітності відповідно до потреб інвестора;
 • консультації на всіх етапах створення та розвитку підприємства.

 

Додаткові послуги для інвесторів:

В умовах прискорення темпів бізнесу та зростаючої глобалізації неминучим є збільшення кількості суперечок, розбіжностей та складнощів, з якими стикаються власники компаній.
Корпоративні злочини являють собою реальну та досить суттєву загрозу для бізнесу. Завчасно прийняті необхідні заходи, спрямовані на профілактику злочинів або швидке реагування на протиправні дії, є дуже важливими. Шахрайство та крадіжки, об’єктами яких можуть бути інтелектуальна власність та матеріальні цінності, злочини у комп’ютерній сфері та корупція – це серйозні проблеми, що призводять до великих збитків.

Аутсорсингова компанія «Ваш Бухгалтер» надає послуги з проведення розслідувань фінансових шахрайств для інвесторів, зокрема перевірку облікових даних, співставлення даних обліку з даними фінансової звітності.

 
ПОШУК ПО ДАТІ