IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.«Підприємства з іноземними інвестиціями сплатили до місцевого бюджету понад 90 мільйонів гривень»: Ірина Столярик – начальник ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

«Підприємства з іноземними інвестиціями сплатили до місцевого бюджету понад 90 мільйонів гривень»: Ірина Столярик – начальник ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

- Яка ситуація станом на сьогодні зі сплатою податків на Прикарпатті? Чи збільшилася кількість добросовісних платників?

- Необхідно визнати, що в країні складна як політична, так і економічна ситуація. Через багато факторів, таких, як скорочення спаду споживання, розрегулювання фінансової системи, брак обігових коштів, в тому числі і через військові дії, – українським підприємцям важко вести, прогнозувати та забезпечити розвиток свого бізнесу. Незважаючи на це та враховуючи сумлінність платників податків, нам вдається втримати позитивну тенденцію щодо наповнення бюджету, в тому числі завдяки роботі фіскальних органів та вдосконаленню процесів адміністрування.
Якщо коротко зупинитись на надходженнях податків і зборів до бюджету протягом 9 місяців 2016 року, то необхідно зазначити, що у нас вони збільшились проти минулого року. Платники податків сплатили 4755,7 млн.грн. до державного бюджету, що на 1361,2 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.
З них до державного бюджету поступило 2448,9 млн.грн., до місцевих бюджетів – 2306,8 млн. грн. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області. Надходження до державного бюджету у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились на 600,9 млн. грн., місцеві бюджети отримали більше на 760,3 млн. грн.

У розрізі основних платежів за 9 місяців 2016 року до зведеного бюджету надійшло 1603,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що більше на 557,1 млн. грн., ніж у 2015 році. Із зазначеної суми до місцевої казни сплачено 1184,1 млн. грн. податку. Також забезпечено приріст до відповідного періоду 2015 року рентної плати, якої надійшло 769,2 млн. грн., що на 75,2 млн. грн. більше, ніж за такий самий період 2015 року. Поступлення податку на додану вартість в січні-вересні поточного року склали 769,0 млн. грн., що на 248,7 млн. гривень більше, ніж минулого. У порівнянні з попереднім роком зросла сплата податку на прибуток підприємств на 115,9 млн. грн. та склала 280,2 млн. грн. Із зазначеної суми до місцевої казни надійшло 29,7 млн. грн. податку. На оздоровлення довкілля до бюджетів усіх рівнів надійшло 268,9 млн. грн. екологічного податку, що на 70,7 млн. грн. більше проти минулого року. Із загальної суми поступлень екологічного податку до місцевої казни надійшло – 215,1 млн. грн.
Теж в поточному році на 108 млн.грн. збільшились надходження до зведеного бюджету акцизного податку та склали 307,8 млн. грн. З них 249,1 млн. грн. – акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, який зараховується до місцевого бюджету. Також до місцевого бюджету сплачено 226,3 млн. грн. єдиного податку
суб’єктами господарювання області, які працюють на спрощеній системі оподаткування. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли наx71,4 млн. грн. На підтримку української армії прикарпатці сплатили 140 млн. грн. військового збору.

- Яка кількість іноземних компаній працюють на території нашої області? Скільки із них сплачують податки до нашого місцевого бюджету?

- На території Івано-Франківської області зареєстровано 707 підприємств з іноземними інвестиціями, в т.ч. у 135 підприємств частка інвестицій в статутному фонді становить 100 відсотків. Вказаною категорією підприємств до місцевого бюджету сплачено 90,8 млн.грн., за 2015 рік – 80,3 млн.грн. та за 2014 рік 58,6 млн.грн.

- Які компанії Ви можете відмітити як найбільші?

- Наступні 13 компаній – це добросовісні платники податків, які сплатили понад 3 млн. грн.:
1. ТОВ «СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ «БОГОРОДЧАНСЬКА-1» – Богородчанський район;
2. ТОВ «МРІЯ КАРПАТ» – Городенківський район;
3. ТОВ «УНІПЛИТ» – Долинський район;
4. ТЗОВ «ДАНОША» – Калуський район;
5. ПАТ «СЕГЕЖА ОРІАНА УКРАЇНА» - Калуський район;
6. ТОВ «ВІВА ДЕКОР» – Калуський район;
7. СТРАХОВЕ ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАХІД-РЕЗЕРВ» – Коломийський район;
8. СП «КНГК «ДЕЛЬТА» – Коломийський район;
9. ТОВ «АСТРО-СЕРВІС» – Коломийський район;
10. ТЗОВ «ЗАХІД-АГРО МХП» – Рогатинський район;
11. ТОВ «ДЕНА МЕТАЛ УКРАЇНА» – Тисменицький район;
12. ТЗОВ «ШТЕРН АГРО» – Тлумацький район;
13. ТОВ «ТАЙКО ЕЛЕКТРОНІКС ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД» – м.Івано-Франківськ.


Мар’яна ЦИГАНИН


ПОШУК ПО ДАТІ