IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

FERRARI. Класика італійського ігристого…

FERRARI. Класика італійського ігристого…

Як і однойменний автомобільний бренд, у світі італійського ігристого вина Ferrari — культовий виробник! Як і легендарний спорткар, на жаль чи на щастя, це вино не доступне масовому ринку, але регулярно потрапляє в об’єктиви камер  в руках у відомих спортсменів, музикантів, акторів, політиків і людей бізнесу. Навіть у серці Франції, в одному із найпопулярніших паризьких кабаре Лідо, ігристі вина Ferrari зуміли нав’язати конкуренцію, здавалося б, недосяжному шампанському Dom Pеrignon.

Як і однойменний автомобільний бренд, у світі італійського ігристого вина Ferrari — культовий виробник! Як і легендарний спорткар, на жаль чи на щастя, це вино не доступне масовому ринку, але регулярно потрапляє в об’єктиви камер в руках у відомих спортсменів, музикантів, акторів, політиків і людей бізнесу. Навіть у серці Франції, в одному із найпопулярніших паризьких кабаре Лідо, ігристі вина Ferrari зуміли нав’язати конкуренцію, здавалося б, недосяжному шампанському Dom Pеrignon.

І от задаєшся питанням, чи міг засновник у 1902 році мріяти про настільки фантастичну долю для своїх вин, коли наважився відтворити в Італії шампанський метод?

Будучи професіональним виноробом за освітою, в теорії Джуліо Феррарі розумів, звісно, які можливості відкриваються із терруаром Трентіно, але на практиці розпочинав досить скромно. Виходив із тих можливостей, що були у нього на ті часи. Так, до прикладу, щоб вирощувати тоді Шардоне у провінції, його спочатку потрібно було примудритись «поцупити» у французів... J

Налагодити виробничий процес було справді непросто, але і ледве не з перших врожаїв вина Джуліо Феррарі стали успішними. Ранній тріумф на Всесвітній виставці у Мілані відкрив «велику дорогу» бренду Ferrari. Цікаво, що будучи фанатично відданим якості, Джуліо ніколи не створював надто багато вина, і постійно зростаючий дефіцит, згодом перетворив його Ferrari ледве не на ювелірний бренд.

І лише з плином часу, розуміючи, що більше не може справлятися самотужки (адже сім’ї у нього не було), Джуліо вирішив продати Ferrari. Серед багатьох претендентів повірити зміг лише своєму сусідові Бруно Лунеллі. Та і продав Ferrari з однією умовою, що залишиться надалі працювати в компанії. Кажуть, — до останніх моментів життя щодня о восьмій ранку Джуліо завзято брався за роботу.

Ну а крок, на який не вистачило засобів і сил Джуліо, успішно зробив Бруно Лунеллі із сім’єю. Обережно, з увагою до якості, масштаби були розширені, і протягом другої половини XX століття ігристі вина Ferrari, наче однойменний болід, грайливо і з легкістю в’їхали на світову сцену. Сьогодні ці вина можна знайти у 40 країнах по всьому світу. Ferrari 26 разів отримували максимальну нагороду «3 бокали» від авторитетного італійського видання Gambero Rosso, 4 рази — «винний оскар» від Асоціації сомельє Італії, а журнал Wine Enthusiast визнав Ferrari Найкращою європейською виноробнею 2015 року.

Більше того, найвпливовіший винний критик планети Роберт Паркер у 2016 році поставив одному із вин Ferrari рекордні 96 із 100 можливих балів! Жодне італійське ігристе вино досі не отримувало більше.

Ексклюзивний постачальник FERRARI в Україні – мережа гастромаркетів WINETIME. Окрім великих брендів, знайдете тут і ряд маленьких автентичних виробників із різних регіонів Старого і Нового Світу. Щочетверга – актуальні сезонні дегустації від сомельє. Приєднуйтесь.
ПОШУК ПО ДАТІ