IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.Автомобілі майбутнього у Івано-Франківську

Автомобілі майбутнього у Івано-Франківську

Вони стають все більш популярними і відсувають на задній план звичні для водіїв іномарки з їхньою безпекою, шкіряними салонами і кількістю кінських сил. Автомобілі майбутнього, або ж електрокари, сьогодні мрія чи не кожного свідомого європейця та американця. Адже головне правило, за яким живе цивілізований світ у сучасних умовах, полягає у збереженні екології.
Чому електрокари домінують над іншими видами транспорту нам розповів директор компанії «Volt Group» та салону електромобілів «Volt» в Івано-Франківську Тарас Назарук.

1. Перша і, мабуть, найбільш вагома причина, через яку водіям варто змінювати своїх залізних коней на електро, є вплив транспортних засобів на навколишнє середовище. Ні для кого не секрет, що вихлопні гази традиційних автівок нищать екологію, адже викидають в атмосферу цілий ряд забруднюючих компонентів, більшість з яких, - токсичні. Електромобілі ж шкідливих викидів не виділяють, бо навіть не обладнані бензобаком.

2. Наступна перевага електромобілів, у порівнянні з традиційними автівками, – простота обслуговування.

Усім, хто хоча б трішки знається на автосправі, відомо, що в електромобілі ви не знайдете мастил, пального та усіх тих деталей, якими обладнаний транспортний засіб з бензиновим чи  дизельним двигуном. Тож кількість техобслуговувань такого залізного коня стає меншою. До цієї категорії переваг можна віднести і швидкість електромобіля, яка, у порівнянні з традиційним, є набагато нижчою. Тож ймовірність потрапляння в ДТП спадає, а гума на колесах автомобілів майбутнього житиме довше.

3. Вагомий аргумент у зіставленні традиційних автомобілів з електричними – і ціна питання. Попри те, що електромобілі сьогодні коштують дорого, попит на їхнє виготовлення зростає в геометричній прогресії, тому фахівці уже ловлять себе на думці, що з часом ціна на електричні моделі впаде. Відповідно такий транспорт стане доступним кожному автолюбителю.

4. До переваг електромобілів експерти відносять і їхню незалежність від природних ресурсів. Якщо, для прикладу, власники автомобілів з бензиновими двигунами напряму залежні від ціни на нафту, а вона в останній період то зростала, то спадала, власники екологічно чистих машин можуть спати спокійно. Навіть при дефіциті бензину чи дизельного палива вони їздитимуть безперешкодно. Зрозуміло, що електрика, якою заряжається електромобіль,  також ресурс, проте її людство у змозі генерувати.

5. Останній із плюсів електромобілів полягає у їхньому комфорті. Якщо ви любите подорожувати на великі відстані та маєте незначний досвід водіння, електромобілі знають, як вам допомогти. У першому випадку, що стосується далеких мандрівок, електричні машини поводять себе майже нечутно. Відповідно є можливість насолодитися гарною музикою та помилуватися красою навколишнього світу, замість звичного гуркоту і постійного відволікання.  У другому ж, де ми зачепили тему водійського стажу, машини майбутнього мають невеликі габарити. Тож припаркуватися на вулицях мегаполісу чи підземному паркінгу для вас не складе ніяких незручностей.

До слова, у минулому році експерти склали десятку найкращих електромобілів. Туди увійшли Fiat 500e, Ford Focus Electriс, Kia Soul EV, Volkswagen e-Golf, Chevrolet Spark EV, Renault Zoe, BMW i3 та Mercedes Clase B Electric. Вартість кожної з таких автівок стартує від 25 000 доларів. Найдорожчою і найкращою машиною майбутнього названо американську «Tesla Motors». За майже 5 з половиною секунд вона розганяється до 100 кілометрів на годину і може мчати на швидкості 210 кілометрів на годину. Щоправда, вартість такої "лялечки", у порівнянні з іншими марками, набагато дорожча і сягає 70-75 000 доларів.

 

Олег ГАЛІВ


ПОШУК ПО ДАТІ