IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.MADE IN IVANO-FRANKIVSK

MADE IN IVANO-FRANKIVSK

«Wesendorf»

У маленькому селі Павлівка Тисменицього району знаходиться кінно-спортивний клуб «Wesendorf». Відкрив його Матіас Гепфнер, переїхавши в Україну з Німеччини 12 років тому. Клуб успішно розвивається та радує відвідувачів різноманіттям розваг.

Матіас займався виготовленням дитячих майданчиків на експорт. Перенести виробництво на Прикарпаття вирішив через недорогу деревину. Спочатку замовляв матеріали в Україні, але через неякісно виконані роботи німець-перфекціоніст вирішив працювати  сам.

У Павлівці підприємець купив стареньку ферму та зробив там ремонт. Привіз із Німеччини комп’ютеризовану пилораму. Має столярний цех. Займається селекцією голубів. Голубодром Павлівки уже відомий на цілий світ. Також видається єдиний в Україні спеціалізований журнал «Друг голубів».

Поруч з його пилорамою - ресторан, висаджені квіти, лави, гойдалки та майданчик для дітей. Німець розводить не тільки голубів, а й коней, курей та собак мисливської породи фокстер’єр.

Клуб «Wesendorf» пропонує: кінні прогулянки, навчання верховій їзді, катання на конях і поні, заняття кінним спортом, відкритий та закритий манеж для занять… Та ще багато іншого.

«Olpol»

Що об'єднує такі світові алкогольні бренди як Джоні Волкер, Мартель чи українську торгову марку «Коблево»  із селищем Богородчани?

Виявляється, тут із 2003 року компанія «Olpol»  виготовляє  бочки для елітного вина, коньяку та віскі. Її продукція  є  однією з кращих в Україні, а ось такі країни як Франція, Іспанія, Італія, Шотландія, США, Китай та Австралія - основні покупці бочок із Богородчан. Найбільші дерев'яні ємкості для вина, які виготовляли на «Olpol», були об’ємом 400 літрів. Основний продукт  –  бочки "Barrique" французького типу "Бордо" та "Бургонь" на 225 літрів. У бочках «Оlpol» витримується коньяк торгової марки «Коблево»,  а також червоні вина  "Мерло" й "Кабарне" та біле "Шардоне" . Крім того,  на підприємстві постійно ремонтують ці дерев'яні посудини з усього світу. Щомісяця у Богородчанах лагодять  близько 400 бочок з-за кордону.

Підприємство розпочало свою роботу на базі  цеху Солотвинського лісокомбінату, який виготовляв діжки для соління. У  1999 року  Ярема Поворозник з французом Паскалем Рендером встановили в одному з цехів обладнання для виготовлення  спеціальних дощечок, з яких виготовляють бочки. Пізніше почали робити їх самостійно під керівництвом Яреми Поворозника. Вже у  2004 року на підприємстві " Olpol " з’явилася перша бочка для вина, виготовлена за французькою технологією.

Продукція "Оlpol" отримала численну кількість відзнак якості продукції.

Христина МИХАЙЛОВИЧ

 

 

 

 


ПОШУК ПО ДАТІ