IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

MADE IN IVANO-FRANKIVSK

MADE IN IVANO-FRANKIVSK

«Wesendorf»

У маленькому селі Павлівка Тисменицього району знаходиться кінно-спортивний клуб «Wesendorf». Відкрив його Матіас Гепфнер, переїхавши в Україну з Німеччини 12 років тому. Клуб успішно розвивається та радує відвідувачів різноманіттям розваг.

Матіас займався виготовленням дитячих майданчиків на експорт. Перенести виробництво на Прикарпаття вирішив через недорогу деревину. Спочатку замовляв матеріали в Україні, але через неякісно виконані роботи німець-перфекціоніст вирішив працювати  сам.

У Павлівці підприємець купив стареньку ферму та зробив там ремонт. Привіз із Німеччини комп’ютеризовану пилораму. Має столярний цех. Займається селекцією голубів. Голубодром Павлівки уже відомий на цілий світ. Також видається єдиний в Україні спеціалізований журнал «Друг голубів».

Поруч з його пилорамою - ресторан, висаджені квіти, лави, гойдалки та майданчик для дітей. Німець розводить не тільки голубів, а й коней, курей та собак мисливської породи фокстер’єр.

Клуб «Wesendorf» пропонує: кінні прогулянки, навчання верховій їзді, катання на конях і поні, заняття кінним спортом, відкритий та закритий манеж для занять… Та ще багато іншого.

«Olpol»

Що об'єднує такі світові алкогольні бренди як Джоні Волкер, Мартель чи українську торгову марку «Коблево»  із селищем Богородчани?

Виявляється, тут із 2003 року компанія «Olpol»  виготовляє  бочки для елітного вина, коньяку та віскі. Її продукція  є  однією з кращих в Україні, а ось такі країни як Франція, Іспанія, Італія, Шотландія, США, Китай та Австралія - основні покупці бочок із Богородчан. Найбільші дерев'яні ємкості для вина, які виготовляли на «Olpol», були об’ємом 400 літрів. Основний продукт  –  бочки "Barrique" французького типу "Бордо" та "Бургонь" на 225 літрів. У бочках «Оlpol» витримується коньяк торгової марки «Коблево»,  а також червоні вина  "Мерло" й "Кабарне" та біле "Шардоне" . Крім того,  на підприємстві постійно ремонтують ці дерев'яні посудини з усього світу. Щомісяця у Богородчанах лагодять  близько 400 бочок з-за кордону.

Підприємство розпочало свою роботу на базі  цеху Солотвинського лісокомбінату, який виготовляв діжки для соління. У  1999 року  Ярема Поворозник з французом Паскалем Рендером встановили в одному з цехів обладнання для виготовлення  спеціальних дощечок, з яких виготовляють бочки. Пізніше почали робити їх самостійно під керівництвом Яреми Поворозника. Вже у  2004 року на підприємстві " Olpol " з’явилася перша бочка для вина, виготовлена за французькою технологією.

Продукція "Оlpol" отримала численну кількість відзнак якості продукції.

Христина МИХАЙЛОВИЧ

 

 

 

 


ПОШУК ПО ДАТІ