IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

ЦІНА ЗДОРОВ’Я: ПРИВАТНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ

ЦІНА ЗДОРОВ’Я: ПРИВАТНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ

Клінічний лікувально- діагностичний центр "СІМЕДГРУП".

Діяльність центру спрямована на надання діагностичних, лікувальних та консультативних послуг. Зарубіжна апаратура дає змогу проводити багатопрофільні обстеження і лікування, зокрема в галузі неврології, нейрохірургії, ортопедії, гінекології, гастроентерології, хірургії; проводити дослідження в сфері серцево-судинних захворювань. Центр у 2013 році отримав нагороду «Чиста лікарня. Безпечна для пацієнтів», видану асоціацією «Служба організації інфекційного контролю».

Для надання якісних медичних послуг лікувально-діагностичний центр, в основному, забезпечений сучасним німецьким обладнанням фірми Siemens, а саме: комп’ютерним (64-зрізовим) та магнітно-резонансним (1,5-Т) томографами; УЗД-апаратами зі специфічною можливістю обстежувати серцево-судинну систему та інші органи й системи; ангіографом; лазерною системою для проведення літотрипсії; С-арочним рентгенапаратом; фіброгастроскопом, колоноскопом; кольпоскопом та гістероскопом. Операційний блок з відповідною наркозно-дихальною апаратурою і апаратом штучного кровообігу, блок інтенсивної терапії з відповідною апаратурою спостереження за хворими в режимі online та дихальною апаратурою надають можливість проводити в ЛДЦ складні оперативні втручання і професійний догляд в післяопераційний період.

Лікувально-діагностичний центр Святого Луки.

Лікувально-діагностичний центр cвятого Луки – це медична багатопрофільна установа, що працює за сучасними стандартами медицини та надає цілий комплекс послуг, ціна яких  доступна для широкого загалу.

Це перший в Україні церковний медичний заклад від УКГЦ. Подібного роду практика, коли Церква бере на себе ініціативу у сфері медицини, є звичним явищем у західноєвропейських країнах. Зараз лікувально-діагностичний центр користується такою популярністю, що було прийнято рішення побудувати повноцінну лікарню.

Розуміючи важливість реалізації милосердя на практиці та беручи за приклад святих Католицької Церкви, а також маючи за зразок соціальну діяльність Церкви у Західній Європі в галузі охорони здоров’я, Івано-Франківська Архієпархія намагається перейняти на себе соціальну відповідальність через складні економічні обставини, у яких перебувають тисячі мешканців нашого регіону, котрі не мають можливості отримати необхідне медичне забезпечення.

Центр святого Луки пропонує найсучасніші методи діагностики та лікування різного роду захворювань. Відвідавши лікувально-діагностичний центр, Ви матимете змогу отримати висококваліфіковану медичну допомогу від нашого дружного, привітного колективу.

У Центрі існує ряд особливостей, якими заклад дуже пишається. Наприклад,  єдиний в Івано-Франківську потужний апарат УЗД. Це апарат нового покоління, за допомогою якого можна визначити ймовірність злоякісних новоутворень у щитовидній, молочній залозах та виявити цироз печінки методом еластометрії.

Уляна Гаврилюк

За матеріалами сайтів медичних закладів.

Повну версію інтерв`ю читайте в новому випуску журналу "МЕГА".
ПОШУК ПО ДАТІ