IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.ЦІНА ЗДОРОВ’Я: ПРИВАТНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ

ЦІНА ЗДОРОВ’Я: ПРИВАТНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ

Клінічний лікувально- діагностичний центр "СІМЕДГРУП".

Діяльність центру спрямована на надання діагностичних, лікувальних та консультативних послуг. Зарубіжна апаратура дає змогу проводити багатопрофільні обстеження і лікування, зокрема в галузі неврології, нейрохірургії, ортопедії, гінекології, гастроентерології, хірургії; проводити дослідження в сфері серцево-судинних захворювань. Центр у 2013 році отримав нагороду «Чиста лікарня. Безпечна для пацієнтів», видану асоціацією «Служба організації інфекційного контролю».

Для надання якісних медичних послуг лікувально-діагностичний центр, в основному, забезпечений сучасним німецьким обладнанням фірми Siemens, а саме: комп’ютерним (64-зрізовим) та магнітно-резонансним (1,5-Т) томографами; УЗД-апаратами зі специфічною можливістю обстежувати серцево-судинну систему та інші органи й системи; ангіографом; лазерною системою для проведення літотрипсії; С-арочним рентгенапаратом; фіброгастроскопом, колоноскопом; кольпоскопом та гістероскопом. Операційний блок з відповідною наркозно-дихальною апаратурою і апаратом штучного кровообігу, блок інтенсивної терапії з відповідною апаратурою спостереження за хворими в режимі online та дихальною апаратурою надають можливість проводити в ЛДЦ складні оперативні втручання і професійний догляд в післяопераційний період.

Лікувально-діагностичний центр Святого Луки.

Лікувально-діагностичний центр cвятого Луки – це медична багатопрофільна установа, що працює за сучасними стандартами медицини та надає цілий комплекс послуг, ціна яких  доступна для широкого загалу.

Це перший в Україні церковний медичний заклад від УКГЦ. Подібного роду практика, коли Церква бере на себе ініціативу у сфері медицини, є звичним явищем у західноєвропейських країнах. Зараз лікувально-діагностичний центр користується такою популярністю, що було прийнято рішення побудувати повноцінну лікарню.

Розуміючи важливість реалізації милосердя на практиці та беручи за приклад святих Католицької Церкви, а також маючи за зразок соціальну діяльність Церкви у Західній Європі в галузі охорони здоров’я, Івано-Франківська Архієпархія намагається перейняти на себе соціальну відповідальність через складні економічні обставини, у яких перебувають тисячі мешканців нашого регіону, котрі не мають можливості отримати необхідне медичне забезпечення.

Центр святого Луки пропонує найсучасніші методи діагностики та лікування різного роду захворювань. Відвідавши лікувально-діагностичний центр, Ви матимете змогу отримати висококваліфіковану медичну допомогу від нашого дружного, привітного колективу.

У Центрі існує ряд особливостей, якими заклад дуже пишається. Наприклад,  єдиний в Івано-Франківську потужний апарат УЗД. Це апарат нового покоління, за допомогою якого можна визначити ймовірність злоякісних новоутворень у щитовидній, молочній залозах та виявити цироз печінки методом еластометрії.

Уляна Гаврилюк

За матеріалами сайтів медичних закладів.

Повну версію інтерв`ю читайте в новому випуску журналу "МЕГА".


ПОШУК ПО ДАТІ