IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

ЦІНА ЗДОРОВ’Я: ПРИВАТНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ

ЦІНА ЗДОРОВ’Я: ПРИВАТНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ

Клінічний лікувально- діагностичний центр "СІМЕДГРУП".

Діяльність центру спрямована на надання діагностичних, лікувальних та консультативних послуг. Зарубіжна апаратура дає змогу проводити багатопрофільні обстеження і лікування, зокрема в галузі неврології, нейрохірургії, ортопедії, гінекології, гастроентерології, хірургії; проводити дослідження в сфері серцево-судинних захворювань. Центр у 2013 році отримав нагороду «Чиста лікарня. Безпечна для пацієнтів», видану асоціацією «Служба організації інфекційного контролю».

Для надання якісних медичних послуг лікувально-діагностичний центр, в основному, забезпечений сучасним німецьким обладнанням фірми Siemens, а саме: комп’ютерним (64-зрізовим) та магнітно-резонансним (1,5-Т) томографами; УЗД-апаратами зі специфічною можливістю обстежувати серцево-судинну систему та інші органи й системи; ангіографом; лазерною системою для проведення літотрипсії; С-арочним рентгенапаратом; фіброгастроскопом, колоноскопом; кольпоскопом та гістероскопом. Операційний блок з відповідною наркозно-дихальною апаратурою і апаратом штучного кровообігу, блок інтенсивної терапії з відповідною апаратурою спостереження за хворими в режимі online та дихальною апаратурою надають можливість проводити в ЛДЦ складні оперативні втручання і професійний догляд в післяопераційний період.

Лікувально-діагностичний центр Святого Луки.

Лікувально-діагностичний центр cвятого Луки – це медична багатопрофільна установа, що працює за сучасними стандартами медицини та надає цілий комплекс послуг, ціна яких  доступна для широкого загалу.

Це перший в Україні церковний медичний заклад від УКГЦ. Подібного роду практика, коли Церква бере на себе ініціативу у сфері медицини, є звичним явищем у західноєвропейських країнах. Зараз лікувально-діагностичний центр користується такою популярністю, що було прийнято рішення побудувати повноцінну лікарню.

Розуміючи важливість реалізації милосердя на практиці та беручи за приклад святих Католицької Церкви, а також маючи за зразок соціальну діяльність Церкви у Західній Європі в галузі охорони здоров’я, Івано-Франківська Архієпархія намагається перейняти на себе соціальну відповідальність через складні економічні обставини, у яких перебувають тисячі мешканців нашого регіону, котрі не мають можливості отримати необхідне медичне забезпечення.

Центр святого Луки пропонує найсучасніші методи діагностики та лікування різного роду захворювань. Відвідавши лікувально-діагностичний центр, Ви матимете змогу отримати висококваліфіковану медичну допомогу від нашого дружного, привітного колективу.

У Центрі існує ряд особливостей, якими заклад дуже пишається. Наприклад,  єдиний в Івано-Франківську потужний апарат УЗД. Це апарат нового покоління, за допомогою якого можна визначити ймовірність злоякісних новоутворень у щитовидній, молочній залозах та виявити цироз печінки методом еластометрії.

Уляна Гаврилюк

За матеріалами сайтів медичних закладів.

Повну версію інтерв`ю читайте в новому випуску журналу "МЕГА".


ПОШУК ПО ДАТІ