IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.ЦІНА ЗДОРОВ’Я: ПРИВАТНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ

ЦІНА ЗДОРОВ’Я: ПРИВАТНІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ

Клінічний лікувально- діагностичний центр "СІМЕДГРУП".

Діяльність центру спрямована на надання діагностичних, лікувальних та консультативних послуг. Зарубіжна апаратура дає змогу проводити багатопрофільні обстеження і лікування, зокрема в галузі неврології, нейрохірургії, ортопедії, гінекології, гастроентерології, хірургії; проводити дослідження в сфері серцево-судинних захворювань. Центр у 2013 році отримав нагороду «Чиста лікарня. Безпечна для пацієнтів», видану асоціацією «Служба організації інфекційного контролю».

Для надання якісних медичних послуг лікувально-діагностичний центр, в основному, забезпечений сучасним німецьким обладнанням фірми Siemens, а саме: комп’ютерним (64-зрізовим) та магнітно-резонансним (1,5-Т) томографами; УЗД-апаратами зі специфічною можливістю обстежувати серцево-судинну систему та інші органи й системи; ангіографом; лазерною системою для проведення літотрипсії; С-арочним рентгенапаратом; фіброгастроскопом, колоноскопом; кольпоскопом та гістероскопом. Операційний блок з відповідною наркозно-дихальною апаратурою і апаратом штучного кровообігу, блок інтенсивної терапії з відповідною апаратурою спостереження за хворими в режимі online та дихальною апаратурою надають можливість проводити в ЛДЦ складні оперативні втручання і професійний догляд в післяопераційний період.

Лікувально-діагностичний центр Святого Луки.

Лікувально-діагностичний центр cвятого Луки – це медична багатопрофільна установа, що працює за сучасними стандартами медицини та надає цілий комплекс послуг, ціна яких  доступна для широкого загалу.

Це перший в Україні церковний медичний заклад від УКГЦ. Подібного роду практика, коли Церква бере на себе ініціативу у сфері медицини, є звичним явищем у західноєвропейських країнах. Зараз лікувально-діагностичний центр користується такою популярністю, що було прийнято рішення побудувати повноцінну лікарню.

Розуміючи важливість реалізації милосердя на практиці та беручи за приклад святих Католицької Церкви, а також маючи за зразок соціальну діяльність Церкви у Західній Європі в галузі охорони здоров’я, Івано-Франківська Архієпархія намагається перейняти на себе соціальну відповідальність через складні економічні обставини, у яких перебувають тисячі мешканців нашого регіону, котрі не мають можливості отримати необхідне медичне забезпечення.

Центр святого Луки пропонує найсучасніші методи діагностики та лікування різного роду захворювань. Відвідавши лікувально-діагностичний центр, Ви матимете змогу отримати висококваліфіковану медичну допомогу від нашого дружного, привітного колективу.

У Центрі існує ряд особливостей, якими заклад дуже пишається. Наприклад,  єдиний в Івано-Франківську потужний апарат УЗД. Це апарат нового покоління, за допомогою якого можна визначити ймовірність злоякісних новоутворень у щитовидній, молочній залозах та виявити цироз печінки методом еластометрії.

Уляна Гаврилюк

За матеріалами сайтів медичних закладів.

Повну версію інтерв`ю читайте в новому випуску журналу "МЕГА".


ПОШУК ПО ДАТІ