IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.Дмитро РОМАНЮК:

Дмитро РОМАНЮК:

«Лісові ресурси - це одна із переваг нашої області. Хоча вирубку необхідно здійснювати за усіма міжнародними стандартами. І не вивозити ліс-кругляк, а створювати деревообробні підприємства та нові робочі місця й продавати кінцевий продукт з високою доданою вартістю».

Вітаємо Вас на новій посадікоординатора регіонального Офісу залучення та підтримки інвестицій.  Не шкода було залишати рідне місто, друзів, напрацьовані проекти?

Знаєте, з переїздом до Києва не можу сказати, що залишив свій рідний край. Свого часу ключовим фактором, чому я прийняв рішення піти на державну службу,стали події Революції Гідності 2013-2014 рр. Вже тоді стало зрозумілим, що має прийти нова генерація молодих людей з бажанням змінити цю країну. Тоді я для себе визначив, що необхідно декілька років свого життя присвятити державній службі, щоб допомогти рухатися нашій країні до тих цінностей, за які багато людей боролисята поклали на Майдані своє життя. Мабуть мій перехід до нової команди UkraineInvestпов’язаний із природнім розвитком кожної людини. Тут наразі у мене значно більше інструментів для ефективної роботи із залучення іноземних інвестицій в Україну, в тому числі в Івано-Франківську область.

Давайте підібємо  підсумки попереднього місця роботи тут, в Івано-Франківську. Ви впроваджували проект Єврокарпатська ініціатива. Які результати досягнуто? Які інвестиції вдалося залучити в область?

Єврокарпатська ініціатива – це якісна площадка для використання інструментів міжнародного співробітництва, комунікацій, залучення інвестицій та лобіюванні інтересів розвитку області. Найголовніший її результат - це те, що нам вдалося залучити "Леоні"  як одного із найбільших інвесторівв область (буде створено більше 5 тис. робочих місць). Завдяки ініціативності ряду народних депутатів, область являється найбільшим реципієнтом коштів для ремонту доріг з державного та місцевих бюджетів серед усіх областей України. Це дало змогу побудувати дорогу Львів-Івано-Франківськ та Івано-Франківськ-Чернівці,  покращити інфраструктуру так, як  не вдавалось це зробити за 25 попередніх років. Це стратегічне бачення благополуччя регіону, адже розвиток інфраструктури напряму впливає на соціально-економічнийрозвиток області.

Це звучить досить цікаво проте чи передбачено щось для малого та середнього бізнесу?

Для малого бізнесу ініціатива має опосередковані наслідки. Якщо приходить великий інвестор - він споживає велику кількість товарів та послуг на внутрішньому ринку. Є потреба і в сировині, підприємствах з обслуговування, в транспорті та логістиці.Для прикладу, компанія «Хюндай», яка інвестувала побудувала в Чехії свій завод в 2007 році, продукувала 1% ВВП для цієї країни. Тому МСБ буде займатися обслуговуванням цих підприємств. Також зростання внутрішнього попиту через високі заробітні плати сприяє розвитку МСБ.

Мар’яна ЦИМБАЛЮК

Повну версію інтерв`ю читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

 


ПОШУК ПО ДАТІ