IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

28.02.2018 15:41
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
Дмитро РОМАНЮК:

Дмитро РОМАНЮК:

«Лісові ресурси - це одна із переваг нашої області. Хоча вирубку необхідно здійснювати за усіма міжнародними стандартами. І не вивозити ліс-кругляк, а створювати деревообробні підприємства та нові робочі місця й продавати кінцевий продукт з високою доданою вартістю».

Вітаємо Вас на новій посадікоординатора регіонального Офісу залучення та підтримки інвестицій.  Не шкода було залишати рідне місто, друзів, напрацьовані проекти?

Знаєте, з переїздом до Києва не можу сказати, що залишив свій рідний край. Свого часу ключовим фактором, чому я прийняв рішення піти на державну службу,стали події Революції Гідності 2013-2014 рр. Вже тоді стало зрозумілим, що має прийти нова генерація молодих людей з бажанням змінити цю країну. Тоді я для себе визначив, що необхідно декілька років свого життя присвятити державній службі, щоб допомогти рухатися нашій країні до тих цінностей, за які багато людей боролисята поклали на Майдані своє життя. Мабуть мій перехід до нової команди UkraineInvestпов’язаний із природнім розвитком кожної людини. Тут наразі у мене значно більше інструментів для ефективної роботи із залучення іноземних інвестицій в Україну, в тому числі в Івано-Франківську область.

Давайте підібємо  підсумки попереднього місця роботи тут, в Івано-Франківську. Ви впроваджували проект Єврокарпатська ініціатива. Які результати досягнуто? Які інвестиції вдалося залучити в область?

Єврокарпатська ініціатива – це якісна площадка для використання інструментів міжнародного співробітництва, комунікацій, залучення інвестицій та лобіюванні інтересів розвитку області. Найголовніший її результат - це те, що нам вдалося залучити "Леоні"  як одного із найбільших інвесторівв область (буде створено більше 5 тис. робочих місць). Завдяки ініціативності ряду народних депутатів, область являється найбільшим реципієнтом коштів для ремонту доріг з державного та місцевих бюджетів серед усіх областей України. Це дало змогу побудувати дорогу Львів-Івано-Франківськ та Івано-Франківськ-Чернівці,  покращити інфраструктуру так, як  не вдавалось це зробити за 25 попередніх років. Це стратегічне бачення благополуччя регіону, адже розвиток інфраструктури напряму впливає на соціально-економічнийрозвиток області.

Це звучить досить цікаво проте чи передбачено щось для малого та середнього бізнесу?

Для малого бізнесу ініціатива має опосередковані наслідки. Якщо приходить великий інвестор - він споживає велику кількість товарів та послуг на внутрішньому ринку. Є потреба і в сировині, підприємствах з обслуговування, в транспорті та логістиці.Для прикладу, компанія «Хюндай», яка інвестувала побудувала в Чехії свій завод в 2007 році, продукувала 1% ВВП для цієї країни. Тому МСБ буде займатися обслуговуванням цих підприємств. Також зростання внутрішнього попиту через високі заробітні плати сприяє розвитку МСБ.

Мар’яна ЦИМБАЛЮК

Повну версію інтерв`ю читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

 
ПОШУК ПО ДАТІ