IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Яким буде Urban Space 500 в Києві і яке місто наступне: 5 питань Юрію Филюку

Яким буде Urban Space 500 в Києві і яке місто наступне: 5 питань Юрію Филюку

Восени в Києві має відкритися Urban Space 500 - громадський ресторан за моделлю однойменного закладу в Івано-Франківську. 80% його прибутку буде йти на міські проекти. Всі рішення будуть приймати 500 засновників - люди, які вкладуть у проект по тисячі доларів.

Автор ідеї - співзасновник організації "Теплі місто" Юрій Филюк. Два з половиною роки тому він з однодумцями відкрив Urban Space 100 в Івано-Франківську.

Ми поговорили з Юрієм про те, як працює Urban Space 100 в Івано-Франківську і яким буде громадський ресторан в Києві.

Як виникла ідея відкрити Urban Space 100?

Кращі ідеї, як правило, народжуються випадково. Якось ми сиділи з друзями в кафе. Під час розмови хтось сказав, що якби 100 чоловік скинулися по тисячі доларів, то можна було б відкрити ресторан із соціальною складовою. Спочатку це прозвучало як жарт. Потім ми вирішили про це поговорити.

Дві години ми фантазували, як це могло б бути. Далі порадилися з юристами, розробили модель ... Загалом з моменту першої розмови до відкриття ресторану пройшов рівно рік.

Для чого потрібен громадський ресторан?

У Urban Space є три завдання. Перше - генерувати кошти на підтримку громадських проектів. Друге - створення подієвих майданчиків, де постійно щось відбувається, люди спілкуються. Третє - показати приклад ефективного об'єднання спільнот з синергетичними результатами в кінці.

Urban Space - це колосальний тренінг для нас по "зшивання" суспільства, тест для будь-якого міста на предмет зрілості.
Коли про Urban говорять тільки як про грантову програму, це примітивізація всього проекту. Набагато важливіше продукту вміння об'єднуватися заради результату.

Наскільки успішним є досвід Urban Space 100 в Івано-Франківську?

Urban Space 100 відкрився в кінці грудня 2014 року. Перший рік був складним: інвестори були в постійній напрузі, а фінансові результати залишали бажати кращого. Коли всі процеси нормалізувалися, фінансові показники виросли, люди видихнули і зрозуміли - все нормально, можна говорити про сталий розвиток проекту.

Фактично Urban Space 100 почав приносити прибуток з першого місяця роботи і ніколи не був збитковим.
Більш того, кожен наступний квартал був фінансово краще, ніж попередній. Але перші півроку ми вкладали більшу частину коштів в доопрацювання в рамках проекту.

На сьогодні ми підтримали 38 проектів, і суми підтримки ростуть з кожним кварталом. Це ініціативи в різних сферах: дитячий майданчик для дітей з обмеженим пересуванням на території обласної лікарні, День вуличної музики, мурал від аргентинського художника, переклад світової літератури на українську мову.

Які проекти підтримати, вирішують засновники. Серйозних суперечок між ними не було, завжди вдавалося знайти консенсус. У певні моменти не вдавалося правильно зрозуміти процедурність самого рішення, але від зборів до зборів ми вдосконалювали цю систему, зараз вона працює досить злагоджено.

Для мене не так важливо, які саме проекти підтримані, принципово те, що ця модель працює.

Яким буде Urban Space 500 в Києві?

Основні елементи, з яких складається Urban - це подієвий майданчик, де безкоштовно проходять різні заходи; ресторан, який є основним джерелом капіталізації; магазин сучасних українських брендів (допомагаємо їм у становленні і також на цьому заробляємо) і радіо - прозора студія в приміщенні закладу.

При відкритті Urban Space 500 ці чотири основні елементи повинні зберегтися. Можливо, будуть додаткові елементи, яких немає в Івано-Франківську. Дизайн, кухня - все ці речі можуть оптимізуватися за місцем.

Ми придумали модель, вона спрацювала в Івано-Франківську. Чи спрацює тут? Все залежить більшою мірою від тих людей, які за це беруться: наскільки їм це буде важливо і цікаво.

Є всі шанси, щоб в Києві проект став успішним.

Думаю, зібрати 500 інвесторів - нескладно, тому що багато людей цікавляться проектом. Вся складність почнеться після того, як кошти будуть зібрані - реалізація, робота у форматі, розподіл грантів. Люди різні, і серед цих 500 будуть такі, яким не все буде зрозуміло, не всі рішення будуть збігатися з їхнім баченням. Це природно, в суспільстві так відбувається завжди.

Urban Space 500 не має на меті змінити Київ, це б звучало пафосно.

Цей проект - це ще одне класне місце, яке з'явиться в Києві і стане елементом в загальному пазлі, який внесе свій вклад в розвиток столиці. Всі шанси на успіх є. Зі свого боку ми будемо докладати всіх зусиль, щоб допомогти цьому процесу, але, все ж, зона відповідальності залишається за киянами.

Де ще може відкритися Urban Space?

У потенційних планах - відкриття громадських ресторанів у Краматорську і Берліні. Краматорську такий заклад дуже потрібно. З нашими партнерами організацією "Інша освіта" ми з самого початку обговорювали можливість відкриття Urban Space саме там.

А з приводу Берліна - звідти є запит, і це добре. Якщо інтелектуальна українська розробка може виходити на розвинені ринки і бути там успішною, це прекрасно для позиціонування України. Можливо, в Краматорську і Берліні Urban Space будуть відкриватися паралельно.

5 проектів, реалізованих Urban Space 100 в Івано-Франківську:

Велореанімація

Веломайстерня, де безкоштовно можна здійснити мінімальний ремонт велосипеда: підкачати тиск в камері, підтягнути троси на гальмах, скористатися різними ключами для регулювання керма, сідла, змастити ланцюг. Веломайстерню відкрили студенти Івано-Франківського національного медичного університету поруч зі стоматологічним корпусом по вулиці Грушевського. Працює з 3 листопада 2016 року. На проект було виділено 12 000 гривень.

Лавка з сонячною панеллю

Конструкцію встановили на території спортмайданчика "Ураган" в мікрорайоні Пасічна.

Дизайнерська лавка з сонячною панеллю складається з металоконструкцій, дерева, вбудованої системи підзарядки (USB порти). Її можна використовувати як для відпочинку, так і для відкритого офісу. Проект реалізований в січні 2017 року, на нього було виділено 10 000 гривень.

Фестиваль крафтового пива

26-27 серпня 2016 року у Франківську пройшов фестиваль крафтового пива. У ньому взяло участь 20 малих регіональних пивоварень, частина з яких - з Німеччини, Угорщини, Польщі. Було представлено понад 70-ти видів напою. У день можна було спробувати від п'яти до восьми рецептів. На проект було виділено 20 000 гривень.

Інклюзивний ігровий майданчик

У жовтні 2016 на території Обласної дитячої клінічної лікарні було відкрито інклюзивний майданчик, що відповідає всім вимогам і нормам безпеки. Ігровий майданчик та ігрова зона адаптовані потребам звичайних дітей і дітей з інвалідністю. На проект було виділено 37 878 ​​гривень.

Інтерактивна міська LED-інсталяція

У сквері навпроти площі Міцкевича на деревах були змонтовані світлодіодні водонепроникні стрічки. Коли люди проходили повз дерева, світлодіоди спалахували певним візерунком. В окремих випадках (при спрацьовуванні декількох датчиків) включалася коротка музична фраза, таким чином, кожне дерево відігравало свою власну мелодію. Проект реалізований 10 червня 2016. На нього було виділено 4734 гривень.

Пише bzh.life.


ПОШУК ПО ДАТІ