IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Atlantic Сouncil: 10 причин здивуватися досягненнями української економіки

Atlantic Сouncil: 10 причин здивуватися досягненнями української економіки

Зерно, сталь, і соняшникова олія - ​​ось, мабуть, найвідоміші експортні товари України, але цим її експорт не обмежується. Вже сформувалася і продовжує рости позитивна репутація України в IT- галузі і в моді, проте і інші сфери економіки країни динамічно розвиваються, в їх числі авіація, архітектура і дизайн.

Технологічний потенціал країни, що має сильні науково-технічні традиції, величезний, і дає великі надії.

Виробництво товарів і послуг, що відносяться до цієї області, живить середній клас. Ось 10 причин, за якими економіка України заслуговує на те, щоб подивитися на неї по-новому.

1. Дрони.

Київська фірма Drone.ua виробляє безпілотні літальні апарати - дрони, які продаються як в Україні, так і в Європі. Компанія створила спільне підприємство в Литві, воно називається UAV.tools, його пряме завдання - поширювати свій технологічний продукт в п'ятнадцяти європейських країнах. Незабаром планується відкриття офісів у Великобританії і Молдові. Компанія також має намір вийти на ринки Південної Африки і Південної Америки.

Drone.ua не тільки експортує літальні апарати, але також забезпечує технічну підтримку, навчання і обробку зібраних даних. В Україні дрони використовуються в сільському господарстві, в той час як в ЄС вони традиційно застосовуються для геодезії та топографії.

2. Літаки.

Українська авіаіндустрія давно займається будівництвом величезних літаків, таких як «Мрія» і «Ан», але крім цього створює легкі моделі для спеціальних цілей. Літаки, які виробляє підприємство «Аеропракт», використовують туроператори, рятувальники Сінгапуру для моніторингу берегової лінії, британські та данські льотчики в своїх навчальних програмах, і австралійські пожежники для гасіння пожеж. Компанія має представництва в сорока країнах.

3. Детектори радіоактивного випромінювання.

Після ядерної катастрофи, що трапилася в Фукусімі в 2011 році, глобальний попит на пристрої для вимірювання радіації виріс. Українська компанія «Екотест» скористалася цією можливістю, щоб вивести свою продукцію на міжнародний ринок. В даний час вона поставляє дозиметри в більш ніж сімдесят країн. Підприємство розробило новий радіометр СВГ-3 Radiacmeter для німецької компанії Bruker. Прилад незабаром буде закуплено міністерствами оборони ряду європейських країн. Продукція компанії Bruker широко використовуються для оснащення збройних сил Організації Північноатлантичного договору, тому в майбутньому існує перспектива використання пристроїв СВГ-3 для екіпіровки натовських військ.

4. Програмні додатки.

Український стартап Petcube, надає вам можливість поспілкуватися з вашою собакою чи кішкою навіть тоді, коли ви знаходитесь поза домом. За допомогою програми, встановленого на вашому смартфоні, ви можете побачити своє домашнє тварина, поговорити з ним і навіть пограти, використовуючи вбудований лазер. У 2014 році на науково-технічній конференції Europas стартап Рetcube був визнаний кращим в категорії Нardware-startup.

5. IT-продукти.

Українські фахівці сильні в рівній мірі як в розробці програмного забезпечення, так і в консалтингу. ІТ-сектор на підйомі, аутсорсинг - послуги затребувані серед європейських або американських клієнтів. У Києві та у Львові сформувалися IT-кластери. Деякі українські компанії мають офіси не тільки по всій Україні, а й за кордоном. Наприклад, SoftServe - IT- корпорація з українським корінням - сьогодні має представництва по всьому світу і безліч спеціалізованих центрів розробки в Східній Європі. На їх базі створюються компанії, що займаються хмарними обчисленнями, безпекою, дизайном і аналітикою. SoftServe належить розробка системи BioLock, яка дозволяє стежити за станом здоров'я водія за кермом. SoftServe допомогли Yottaa, розробнику найпопулярнішою хмарної платформи, знайти рішення для створення системи обліку великих обсягів даних. Завдяки використанню цієї платформи, постачальники послуг можуть управляти, оптимізувати і захищати дані кінцевого користувача на всіх пристроях в режимі реального часу.

6. Байдарки та човни.

Харківська компанія «Borika» виробляє складові для човнів і збуває їх, в основному, в Німеччину. Сьогодні налагоджено співпрацю з «Armor-X» - італійським виробником водонепроникних чохлів для стільникових телефонів.

7. Сучасна архітектура.

Український конструктивізм початку ХХ століття і сьогодні звучить прекрасним луною в українській сучасній архітектурі та дизайнерському мистецтві. Для прикладу можна навести роботи Студії Сергія Махно. Архітектори працювали над проектами в Португалії, Грузії, Німеччини та Монако, а останнім часом у Франції. Бюро архітектури та дизайну створило 360 об'єктів в шістнадцяти країнах. У цьому році планується відкриття представництва в Лондоні.

8. Мода.

Модний світ не може насититися роботами українських дизайнерів. Після євромайдану журнал Vogue розміщував на своїх сторінках колекції національних українських костюмів з півдюжини разів. Дизайн з етнічними українськими мотивами придбав глобальну популярність і клієнтами українських майстрів стали світові селебріті: Принцеса Данії Марі носить вишиванку бренду Varenyky Fashion, голлівудські зірки люблять надягати на кінофестивалі і вечірки сукні підкреслено жіночних силуетів від Олени Даць. (Компанія Olena Dats має вісім бутиків в Україні, а також магазини в Парижі, Лос-Анджелесі і Дубаї). В Європі продаються українські бренди Alonova і RITO.

9. Друковані матеріали.

Стан справ у видавничій секторі України помітно покращився завдяки зростаючому попиту на літературу українською мовою і на альбоми дизайнерських і видавничих будинків. Видавці постійно шукають можливості виходу на світові ринки, і деяким це вдається. Харківська друкарня «Фактор-Друк» випустила тираж в 40000 книг для австрійських дітей на німецькій мові. Підприємство співпрацює також з компанією Disney, представники який ретельно перевірили стандарт друку і залишилися задоволеними його високим рівнем.

10. Фільтри для води.

Використання наукового потенціалу стало ключовою умовою успішного виходу на глобальні ринки підприємства «Екософт» - українського виробника фільтрів для води. Компанія розробила високоякісні пристрої, які продаються крім України ще в ряді зарубіжних країн.

Пише uainfo.


ПОШУК ПО ДАТІ