IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Atlantic Сouncil: 10 причин здивуватися досягненнями української економіки

Atlantic Сouncil: 10 причин здивуватися досягненнями української економіки

Зерно, сталь, і соняшникова олія - ​​ось, мабуть, найвідоміші експортні товари України, але цим її експорт не обмежується. Вже сформувалася і продовжує рости позитивна репутація України в IT- галузі і в моді, проте і інші сфери економіки країни динамічно розвиваються, в їх числі авіація, архітектура і дизайн.

Технологічний потенціал країни, що має сильні науково-технічні традиції, величезний, і дає великі надії.

Виробництво товарів і послуг, що відносяться до цієї області, живить середній клас. Ось 10 причин, за якими економіка України заслуговує на те, щоб подивитися на неї по-новому.

1. Дрони.

Київська фірма Drone.ua виробляє безпілотні літальні апарати - дрони, які продаються як в Україні, так і в Європі. Компанія створила спільне підприємство в Литві, воно називається UAV.tools, його пряме завдання - поширювати свій технологічний продукт в п'ятнадцяти європейських країнах. Незабаром планується відкриття офісів у Великобританії і Молдові. Компанія також має намір вийти на ринки Південної Африки і Південної Америки.

Drone.ua не тільки експортує літальні апарати, але також забезпечує технічну підтримку, навчання і обробку зібраних даних. В Україні дрони використовуються в сільському господарстві, в той час як в ЄС вони традиційно застосовуються для геодезії та топографії.

2. Літаки.

Українська авіаіндустрія давно займається будівництвом величезних літаків, таких як «Мрія» і «Ан», але крім цього створює легкі моделі для спеціальних цілей. Літаки, які виробляє підприємство «Аеропракт», використовують туроператори, рятувальники Сінгапуру для моніторингу берегової лінії, британські та данські льотчики в своїх навчальних програмах, і австралійські пожежники для гасіння пожеж. Компанія має представництва в сорока країнах.

3. Детектори радіоактивного випромінювання.

Після ядерної катастрофи, що трапилася в Фукусімі в 2011 році, глобальний попит на пристрої для вимірювання радіації виріс. Українська компанія «Екотест» скористалася цією можливістю, щоб вивести свою продукцію на міжнародний ринок. В даний час вона поставляє дозиметри в більш ніж сімдесят країн. Підприємство розробило новий радіометр СВГ-3 Radiacmeter для німецької компанії Bruker. Прилад незабаром буде закуплено міністерствами оборони ряду європейських країн. Продукція компанії Bruker широко використовуються для оснащення збройних сил Організації Північноатлантичного договору, тому в майбутньому існує перспектива використання пристроїв СВГ-3 для екіпіровки натовських військ.

4. Програмні додатки.

Український стартап Petcube, надає вам можливість поспілкуватися з вашою собакою чи кішкою навіть тоді, коли ви знаходитесь поза домом. За допомогою програми, встановленого на вашому смартфоні, ви можете побачити своє домашнє тварина, поговорити з ним і навіть пограти, використовуючи вбудований лазер. У 2014 році на науково-технічній конференції Europas стартап Рetcube був визнаний кращим в категорії Нardware-startup.

5. IT-продукти.

Українські фахівці сильні в рівній мірі як в розробці програмного забезпечення, так і в консалтингу. ІТ-сектор на підйомі, аутсорсинг - послуги затребувані серед європейських або американських клієнтів. У Києві та у Львові сформувалися IT-кластери. Деякі українські компанії мають офіси не тільки по всій Україні, а й за кордоном. Наприклад, SoftServe - IT- корпорація з українським корінням - сьогодні має представництва по всьому світу і безліч спеціалізованих центрів розробки в Східній Європі. На їх базі створюються компанії, що займаються хмарними обчисленнями, безпекою, дизайном і аналітикою. SoftServe належить розробка системи BioLock, яка дозволяє стежити за станом здоров'я водія за кермом. SoftServe допомогли Yottaa, розробнику найпопулярнішою хмарної платформи, знайти рішення для створення системи обліку великих обсягів даних. Завдяки використанню цієї платформи, постачальники послуг можуть управляти, оптимізувати і захищати дані кінцевого користувача на всіх пристроях в режимі реального часу.

6. Байдарки та човни.

Харківська компанія «Borika» виробляє складові для човнів і збуває їх, в основному, в Німеччину. Сьогодні налагоджено співпрацю з «Armor-X» - італійським виробником водонепроникних чохлів для стільникових телефонів.

7. Сучасна архітектура.

Український конструктивізм початку ХХ століття і сьогодні звучить прекрасним луною в українській сучасній архітектурі та дизайнерському мистецтві. Для прикладу можна навести роботи Студії Сергія Махно. Архітектори працювали над проектами в Португалії, Грузії, Німеччини та Монако, а останнім часом у Франції. Бюро архітектури та дизайну створило 360 об'єктів в шістнадцяти країнах. У цьому році планується відкриття представництва в Лондоні.

8. Мода.

Модний світ не може насититися роботами українських дизайнерів. Після євромайдану журнал Vogue розміщував на своїх сторінках колекції національних українських костюмів з півдюжини разів. Дизайн з етнічними українськими мотивами придбав глобальну популярність і клієнтами українських майстрів стали світові селебріті: Принцеса Данії Марі носить вишиванку бренду Varenyky Fashion, голлівудські зірки люблять надягати на кінофестивалі і вечірки сукні підкреслено жіночних силуетів від Олени Даць. (Компанія Olena Dats має вісім бутиків в Україні, а також магазини в Парижі, Лос-Анджелесі і Дубаї). В Європі продаються українські бренди Alonova і RITO.

9. Друковані матеріали.

Стан справ у видавничій секторі України помітно покращився завдяки зростаючому попиту на літературу українською мовою і на альбоми дизайнерських і видавничих будинків. Видавці постійно шукають можливості виходу на світові ринки, і деяким це вдається. Харківська друкарня «Фактор-Друк» випустила тираж в 40000 книг для австрійських дітей на німецькій мові. Підприємство співпрацює також з компанією Disney, представники який ретельно перевірили стандарт друку і залишилися задоволеними його високим рівнем.

10. Фільтри для води.

Використання наукового потенціалу стало ключовою умовою успішного виходу на глобальні ринки підприємства «Екософт» - українського виробника фільтрів для води. Компанія розробила високоякісні пристрої, які продаються крім України ще в ряді зарубіжних країн.

Пише uainfo.


ПОШУК ПО ДАТІ