IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

КРАЩІ МІСТА ДЛЯ БІЗНЕСУ

КРАЩІ МІСТА ДЛЯ БІЗНЕСУ

Журнал « MEGA » анонсує спеціальний проект «МІСТА».

В наступних випусках ми будемо розповідати про певні адміністративні центри Прикарпаття. А саме: про соціально-економічне життя міст, найбільші підприємства та іноземні інвестиції. На Вас чекають цікаві інтерв’ю з місцевими бізнесменами та владою. Пропонуємо ще раз ознайомитись із основними активами регіонів Івано-Франківської області.

БОЛЕХІВ

місто

Дата заснування: 1371 (перша письмова згадка), 1940 (статус міста)

Населення: 21610 / 10742

Промисловість району: лісозаготівля і обробка деревини, видобування та солеваріння, обробка сільськогосподарської сировини, виробництво шкір.

Провідні підприємства району:

* Болехівський солезавод

* Болехівський лісокомбінат

* Цегельний завод

* Болехівський сокоекстрактний завод

sites.google.com

Христина Михайлович

Фото: http://ua.trip-impressions.com.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

 


ПОШУК ПО ДАТІ