IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

28.02.2018 15:41
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
БУРШТИН

БУРШТИН

БУРШТИН

місто

Дата заснування: 1596 (засноване), 1993 (статус міста)

Населення: 15640 / 15275

Промисловість міста: талий розвиток міста зумовлений наявністю на його території потужного промислового комплексу – ДТЕК Бурштинська ТЕС, який є основою промисловості міста та основним наповнювачем бюджету. Саме станція - основне робоче місце для жителів міста та навколишніх сіл. Бурштинська ТЕС відокремлена від об’єднаної енергосистеми України й працює у складі так званого «Бурштинського острова» та паралельно з об’єднаною енергетичною системою європейських країн (UCTE).

Розвиток підприємництва є додатковим фактором, що позитивно впливає на зростання економіки міста.

Малий бізнес м. Бурштин в основному зорієнтований на діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг для населення.

Крім ТЕС, на території міста функціонують 78 підприємств малого бізнесу, зареєстровано більше 200 підприємців – фізичних осіб. Там також зосереджено 66,7 % будівельних організацій району.

Виробнича спеціалізація міста: предметом діяльності більшості суб’єктів підприємництва є господарська діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі, громадське харчування, побутові і транспортні послуги, будівництво та інші.

burshtyn-rada.if.gov.ua

Христина Михайлович

Фото: http://gk-press.if.ua.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".
ПОШУК ПО ДАТІ