IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.БУРШТИН

БУРШТИН

БУРШТИН

місто

Дата заснування: 1596 (засноване), 1993 (статус міста)

Населення: 15640 / 15275

Промисловість міста: талий розвиток міста зумовлений наявністю на його території потужного промислового комплексу – ДТЕК Бурштинська ТЕС, який є основою промисловості міста та основним наповнювачем бюджету. Саме станція - основне робоче місце для жителів міста та навколишніх сіл. Бурштинська ТЕС відокремлена від об’єднаної енергосистеми України й працює у складі так званого «Бурштинського острова» та паралельно з об’єднаною енергетичною системою європейських країн (UCTE).

Розвиток підприємництва є додатковим фактором, що позитивно впливає на зростання економіки міста.

Малий бізнес м. Бурштин в основному зорієнтований на діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг для населення.

Крім ТЕС, на території міста функціонують 78 підприємств малого бізнесу, зареєстровано більше 200 підприємців – фізичних осіб. Там також зосереджено 66,7 % будівельних організацій району.

Виробнича спеціалізація міста: предметом діяльності більшості суб’єктів підприємництва є господарська діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі, громадське харчування, побутові і транспортні послуги, будівництво та інші.

burshtyn-rada.if.gov.ua

Христина Михайлович

Фото: http://gk-press.if.ua.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".


ПОШУК ПО ДАТІ