IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

БУРШТИН

БУРШТИН

БУРШТИН

місто

Дата заснування: 1596 (засноване), 1993 (статус міста)

Населення: 15640 / 15275

Промисловість міста: талий розвиток міста зумовлений наявністю на його території потужного промислового комплексу – ДТЕК Бурштинська ТЕС, який є основою промисловості міста та основним наповнювачем бюджету. Саме станція - основне робоче місце для жителів міста та навколишніх сіл. Бурштинська ТЕС відокремлена від об’єднаної енергосистеми України й працює у складі так званого «Бурштинського острова» та паралельно з об’єднаною енергетичною системою європейських країн (UCTE).

Розвиток підприємництва є додатковим фактором, що позитивно впливає на зростання економіки міста.

Малий бізнес м. Бурштин в основному зорієнтований на діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг для населення.

Крім ТЕС, на території міста функціонують 78 підприємств малого бізнесу, зареєстровано більше 200 підприємців – фізичних осіб. Там також зосереджено 66,7 % будівельних організацій району.

Виробнича спеціалізація міста: предметом діяльності більшості суб’єктів підприємництва є господарська діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі, громадське харчування, побутові і транспортні послуги, будівництво та інші.

burshtyn-rada.if.gov.ua

Христина Михайлович

Фото: http://gk-press.if.ua.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".


ПОШУК ПО ДАТІ