IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAІвано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

«LA TOUR»: ДАВАЙТЕ ПОДОРОЖУВАТИ РАЗОМ!

«Наш світ на стільки великий, прекрасний, різноманітний і цікавий, що було би злочином сидіти вдома і не бачити всієї його цінності та краси. Потрібно відчувати подих пустель чи бриз океанів, милуватися краєвидами з вершин гір або з висоти польоту повітряних куль, пірнати з аквалангом, вивчати стародавні розвалини, куштувати страви всіх кухонь світу і просто божеволіти від щастя що ти живеш і подорожуєш!» - у цих словах стиль життя директора «Туристичної компанії «LATOUR» - Людмили Дубей.

Безпечні депозити

Безпечні депозити

На ринку депозитів спостерігається незначне зниження процентних ставок по депозитах, особливо на короткі терміни, і збільшення зацікавленості клієнтами більше довгостроковими депозитами. Банки пропонують на тривалі терміни привабливіші ставки, і клієнти готові розміщувати на довше і заробляти більше.

Якщо раніше в продуктових депозитних лінійках банків можна було зустріти вклади 7 і 14 днів, то зараз вони відмовляються від короткострокових депозитів і  рідко можна побачити вклади строком на місяць. Переважно, у банках із стабільними позиціями і нормальною ліквідністю найкоротший термін розміщення депозитів  станом на сьогодні  - до трьох місяців.

"Зараз клієнтам більше подобаються високі процентні ставки на триваліші терміни. Ще навесні клієнти віддавали перевагу депозитам строком до трьох місяців, а восени ситуація змінилася - все більше клієнтів розміщують депозити строком на рік і більше. Сьогодні частина таких депозитів в нашому банку складає біля  35%, а це насправді багато. Клієнти все частіше вибирають вклади з виплатою відсотків у кінці терміну – там процентні ставки вищі.

Також популярності набувають онлайн-депозити.  Наприклад, в Ідея Банцу ми пропонує клієнтам, які розміщують депозит через нашу систему інтернет-банкінгу, + 0,5% до діючої процентної ставки, і це дуже зручно – не виходячи з будинку або офісу, розмістити депозит за привабливішими умовами.

Недивно, що наш банк займає такі високі позиції в рейтингу довіри населення. Адже довіра клієнтів завойовувалася Ідея Банком впродовж десятків років, під час різних криз в економіці ми відповідально відносилися до коштів вкладників і прагнули бездоганно виконувати свої зобов'язання перед партнерами. З іншого боку, надійність нашої установи міцно грунтується на підтримці наших акціонерів. Вони не лише збільшили, минулого року, статутний капітал майже на 70% але й направили додаткові кошти на відновлення кредитування. Завдяки цьому зараз наші програми кредитування одні з кращих і вигідніших на ринку, а ставки по депозитах серед банків з іноземним капіталом одні з найцікавіших, - розповідає директор розвитку продуктів Ідея Банку Сергій Міщенко.

Нагадаємо, що за дев'ять місяців 2016 р. Ідея Банк отримав прибуток у розмірі 19,023 млн. грн, а чистий процентний доход за дев'ять місяців склав 360,636 млн.грн, що в 3,6 разу більше в порівнянні з відповідним періодом 2015р. Що стосується кредитного портфеля, то за дев'ять місяців він виріс на 3,4% до 2,284 млрд.грн, а актив збільшився на 6,5% склав 2,969 млрд.грн

 


ПОШУК ПО ДАТІ