IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Безпечні депозити

Безпечні депозити

На ринку депозитів спостерігається незначне зниження процентних ставок по депозитах, особливо на короткі терміни, і збільшення зацікавленості клієнтами більше довгостроковими депозитами. Банки пропонують на тривалі терміни привабливіші ставки, і клієнти готові розміщувати на довше і заробляти більше.

Якщо раніше в продуктових депозитних лінійках банків можна було зустріти вклади 7 і 14 днів, то зараз вони відмовляються від короткострокових депозитів і  рідко можна побачити вклади строком на місяць. Переважно, у банках із стабільними позиціями і нормальною ліквідністю найкоротший термін розміщення депозитів  станом на сьогодні  - до трьох місяців.

"Зараз клієнтам більше подобаються високі процентні ставки на триваліші терміни. Ще навесні клієнти віддавали перевагу депозитам строком до трьох місяців, а восени ситуація змінилася - все більше клієнтів розміщують депозити строком на рік і більше. Сьогодні частина таких депозитів в нашому банку складає біля  35%, а це насправді багато. Клієнти все частіше вибирають вклади з виплатою відсотків у кінці терміну – там процентні ставки вищі.

Також популярності набувають онлайн-депозити.  Наприклад, в Ідея Банцу ми пропонує клієнтам, які розміщують депозит через нашу систему інтернет-банкінгу, + 0,5% до діючої процентної ставки, і це дуже зручно – не виходячи з будинку або офісу, розмістити депозит за привабливішими умовами.

Недивно, що наш банк займає такі високі позиції в рейтингу довіри населення. Адже довіра клієнтів завойовувалася Ідея Банком впродовж десятків років, під час різних криз в економіці ми відповідально відносилися до коштів вкладників і прагнули бездоганно виконувати свої зобов'язання перед партнерами. З іншого боку, надійність нашої установи міцно грунтується на підтримці наших акціонерів. Вони не лише збільшили, минулого року, статутний капітал майже на 70% але й направили додаткові кошти на відновлення кредитування. Завдяки цьому зараз наші програми кредитування одні з кращих і вигідніших на ринку, а ставки по депозитах серед банків з іноземним капіталом одні з найцікавіших, - розповідає директор розвитку продуктів Ідея Банку Сергій Міщенко.

Нагадаємо, що за дев'ять місяців 2016 р. Ідея Банк отримав прибуток у розмірі 19,023 млн. грн, а чистий процентний доход за дев'ять місяців склав 360,636 млн.грн, що в 3,6 разу більше в порівнянні з відповідним періодом 2015р. Що стосується кредитного портфеля, то за дев'ять місяців він виріс на 3,4% до 2,284 млрд.грн, а актив збільшився на 6,5% склав 2,969 млрд.грн

 
ПОШУК ПО ДАТІ