IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Безпечні депозити

Безпечні депозити

На ринку депозитів спостерігається незначне зниження процентних ставок по депозитах, особливо на короткі терміни, і збільшення зацікавленості клієнтами більше довгостроковими депозитами. Банки пропонують на тривалі терміни привабливіші ставки, і клієнти готові розміщувати на довше і заробляти більше.

Якщо раніше в продуктових депозитних лінійках банків можна було зустріти вклади 7 і 14 днів, то зараз вони відмовляються від короткострокових депозитів і  рідко можна побачити вклади строком на місяць. Переважно, у банках із стабільними позиціями і нормальною ліквідністю найкоротший термін розміщення депозитів  станом на сьогодні  - до трьох місяців.

"Зараз клієнтам більше подобаються високі процентні ставки на триваліші терміни. Ще навесні клієнти віддавали перевагу депозитам строком до трьох місяців, а восени ситуація змінилася - все більше клієнтів розміщують депозити строком на рік і більше. Сьогодні частина таких депозитів в нашому банку складає біля  35%, а це насправді багато. Клієнти все частіше вибирають вклади з виплатою відсотків у кінці терміну – там процентні ставки вищі.

Також популярності набувають онлайн-депозити.  Наприклад, в Ідея Банцу ми пропонує клієнтам, які розміщують депозит через нашу систему інтернет-банкінгу, + 0,5% до діючої процентної ставки, і це дуже зручно – не виходячи з будинку або офісу, розмістити депозит за привабливішими умовами.

Недивно, що наш банк займає такі високі позиції в рейтингу довіри населення. Адже довіра клієнтів завойовувалася Ідея Банком впродовж десятків років, під час різних криз в економіці ми відповідально відносилися до коштів вкладників і прагнули бездоганно виконувати свої зобов'язання перед партнерами. З іншого боку, надійність нашої установи міцно грунтується на підтримці наших акціонерів. Вони не лише збільшили, минулого року, статутний капітал майже на 70% але й направили додаткові кошти на відновлення кредитування. Завдяки цьому зараз наші програми кредитування одні з кращих і вигідніших на ринку, а ставки по депозитах серед банків з іноземним капіталом одні з найцікавіших, - розповідає директор розвитку продуктів Ідея Банку Сергій Міщенко.

Нагадаємо, що за дев'ять місяців 2016 р. Ідея Банк отримав прибуток у розмірі 19,023 млн. грн, а чистий процентний доход за дев'ять місяців склав 360,636 млн.грн, що в 3,6 разу більше в порівнянні з відповідним періодом 2015р. Що стосується кредитного портфеля, то за дев'ять місяців він виріс на 3,4% до 2,284 млрд.грн, а актив збільшився на 6,5% склав 2,969 млрд.грн

 


ПОШУК ПО ДАТІ