IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Безпечні депозити

Безпечні депозити

На ринку депозитів спостерігається незначне зниження процентних ставок по депозитах, особливо на короткі терміни, і збільшення зацікавленості клієнтами більше довгостроковими депозитами. Банки пропонують на тривалі терміни привабливіші ставки, і клієнти готові розміщувати на довше і заробляти більше.

Якщо раніше в продуктових депозитних лінійках банків можна було зустріти вклади 7 і 14 днів, то зараз вони відмовляються від короткострокових депозитів і  рідко можна побачити вклади строком на місяць. Переважно, у банках із стабільними позиціями і нормальною ліквідністю найкоротший термін розміщення депозитів  станом на сьогодні  - до трьох місяців.

"Зараз клієнтам більше подобаються високі процентні ставки на триваліші терміни. Ще навесні клієнти віддавали перевагу депозитам строком до трьох місяців, а восени ситуація змінилася - все більше клієнтів розміщують депозити строком на рік і більше. Сьогодні частина таких депозитів в нашому банку складає біля  35%, а це насправді багато. Клієнти все частіше вибирають вклади з виплатою відсотків у кінці терміну – там процентні ставки вищі.

Також популярності набувають онлайн-депозити.  Наприклад, в Ідея Банцу ми пропонує клієнтам, які розміщують депозит через нашу систему інтернет-банкінгу, + 0,5% до діючої процентної ставки, і це дуже зручно – не виходячи з будинку або офісу, розмістити депозит за привабливішими умовами.

Недивно, що наш банк займає такі високі позиції в рейтингу довіри населення. Адже довіра клієнтів завойовувалася Ідея Банком впродовж десятків років, під час різних криз в економіці ми відповідально відносилися до коштів вкладників і прагнули бездоганно виконувати свої зобов'язання перед партнерами. З іншого боку, надійність нашої установи міцно грунтується на підтримці наших акціонерів. Вони не лише збільшили, минулого року, статутний капітал майже на 70% але й направили додаткові кошти на відновлення кредитування. Завдяки цьому зараз наші програми кредитування одні з кращих і вигідніших на ринку, а ставки по депозитах серед банків з іноземним капіталом одні з найцікавіших, - розповідає директор розвитку продуктів Ідея Банку Сергій Міщенко.

Нагадаємо, що за дев'ять місяців 2016 р. Ідея Банк отримав прибуток у розмірі 19,023 млн. грн, а чистий процентний доход за дев'ять місяців склав 360,636 млн.грн, що в 3,6 разу більше в порівнянні з відповідним періодом 2015р. Що стосується кредитного портфеля, то за дев'ять місяців він виріс на 3,4% до 2,284 млрд.грн, а актив збільшився на 6,5% склав 2,969 млрд.грн

 


ПОШУК ПО ДАТІ