IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

ДОЛИНА

ДОЛИНА

ДОЛИНА

місто

Дата заснування: 979 (засноване), 1525 (Магдебурзьке право)

Населення: 20775

Економіка району.

Господарський комплекс має багатогалузевий характер. Найдавнішою галуззю промислового виробництва є солеваріння. На території району знаходяться близько  20-ти промислових підприємств. Добре розвинена нафтогазовидобувна, легка, лісозаготівельна та деревообробна промисловість, харчова і з виробництва будматеріалів. У виробничій спеціалізації сільського господарства провідне місце займає тваринництво.

Близько 55% від загального обсягу товарної продукції, що виробляється промисловим комплексом району, складає об'єм видобутих нафти й газу. Порівняно невисокий відсоток у структурі промислового виробництва займає харчова промисловість (0,5%). Із продуктів харчування в районі виробляється молочна продукція, виварювальна кухонна сіль та хлібобулочні вироби.

Провідні підприємства району:

Нафтогазова та деревообробна промисловості (видобуток нафти, газу (природного і попутного), виробництво відбензиненого газу, стабільного газового бензину):

НГВУ «Долинанафтогаз» 
Долинський газопереробний завод
ДП «Деревообробний завод» 
ТОВ «Уніплит» 
ВАТ «Вигодський лісокомбінат»
ВАТ «Долинський ДОЗ»

Промисловість будматеріалів: (збірний залізобетон, бетонні блоки, товарний бетон)
ВАТ «Будзалізобетон»
ВАТ «Долинський завод залізобетонних виробів»

Легка промисловість: (підприємства якої виробляють пряжу, вату, швейні та інші вироби)
ВАТ «Долинська бавовнопрядильна фабрика»
КП «Довіра» 
ЗАТ фірма «Спецодяг» 
ЗАТ Долинська фабрика «Едельвейс»

Лісохімічна промисловість:
ВАТ «Живиця» (реагенти для буріння, карбамідоформальдегідні смоли) 

sd.net.ua

Христина Михайлович

Фото: dolmiskrada.org.ua.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".


ПОШУК ПО ДАТІ