IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

місто

Дата заснування: 1662

Населення: 251529

Економіка.

Економіка міста представлена широким спектром галузей матеріального виробництва, а саме: промисловість, будівництво, транспорт, зв'язок, а також нематеріальною сферою економіки. Остання визначає специфіку м. Івано-Франківська як обласного центру, в якому зосереджена основна мережа ринкової інфраструктури, фінансових установ, закладів освіти, охорони здоров'я та культури. Основними галузями економіки міста є харчова та переробна промисловість, будівництво, машинобудування, легка промисловість, туризм.

Промисловість.

Івано-Франківськ є значним центром машинобудівної, деревообробної, хімічної та легкої промисловості.

В місті діють такі заводи та промислові підприємства:

 «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»,

Асфальтний завод, ВАТ «Промприлад»,

Завод залізобетонних виробів,

ВАТ «Залізобетон»,

ДП «Залізобетон»,

ВАТ «Індуктор»,

ВАТ ВТКФ «Ласощі»,

ВАТ «Пресмаш»,

ТОВ машинобудівний завод «Автоливмаш»,

ТзОВ «Хімтехнопласт»,

ПП «Інструмент»,

ТзОВ «Інтелком»,

ВАТ «Полімер»,

ВАТ «Івано-Франківський лікеро-горілчаний завод».

ТОВ «Українська побутова техніка» виробляє пральні машинки марок Electrolux та Zanussi

Державне підприємство «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод», яке входить в Державний концерн «Укроборонпром» і є правонаступником ДП Міністерства оборони України «63 котельно-зварювальний завод».

uk.wikipedia.org

Христина Михайлович

Фото: Natalia Kabliuk.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

 


ПОШУК ПО ДАТІ