IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

28.02.2018 15:41
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
КОСІВ

КОСІВ

КОСІВ

місто

Дата заснування: 1424

Населення: 8634

Промисловість району

Підприємствами Косівського району за  січень-червень 2016 року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 14170 тис. грн., (162,3% до в.п.м.р.). Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення склав 160,5 грн. (92,0 грн. за в.п.м.р.).

Основні промислові підприємства району

ТзОВ «Тирлич» (виробництво мінеральної води), ПП «Левеня» (виробництво м’якої іграшки), ПП «Юніор» (виробництво свічок), ТзОВ «Скорпіон» (лісопильне виробництво), СКО «Беркут ім.В.Олійника» (лісопереробка), ПП «Інтекс» (виробництво металопластикових вікон).

Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Косівського району в І півріччі 2016 року склали 403,8 тис.дол. США,  імпорту – 102,9 тис.дол. США.

Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти 9 країн світу. Дві третини обсягів експорту товарів були  направлені  до  Молдови.  За межі країни  відвантажували, в основному, деревину і вироби з деревини.

Імпортні надходження отримано від нерезидентів з Білорусі, Німеччини, Франції та Польщі. Їх основу складали текстильні матеріали та текстильні вироби, механічні та електричні машини, засоби наземного транспорту.

kosivrda.gov.ua.

kosiv.info.

Христина Михайлович

Фото: https://vk.com/sadyba.zatyshna.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".
ПОШУК ПО ДАТІ