IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

КОСІВ

КОСІВ

КОСІВ

місто

Дата заснування: 1424

Населення: 8634

Промисловість району

Підприємствами Косівського району за  січень-червень 2016 року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 14170 тис. грн., (162,3% до в.п.м.р.). Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення склав 160,5 грн. (92,0 грн. за в.п.м.р.).

Основні промислові підприємства району

ТзОВ «Тирлич» (виробництво мінеральної води), ПП «Левеня» (виробництво м’якої іграшки), ПП «Юніор» (виробництво свічок), ТзОВ «Скорпіон» (лісопильне виробництво), СКО «Беркут ім.В.Олійника» (лісопереробка), ПП «Інтекс» (виробництво металопластикових вікон).

Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Косівського району в І півріччі 2016 року склали 403,8 тис.дол. США,  імпорту – 102,9 тис.дол. США.

Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти 9 країн світу. Дві третини обсягів експорту товарів були  направлені  до  Молдови.  За межі країни  відвантажували, в основному, деревину і вироби з деревини.

Імпортні надходження отримано від нерезидентів з Білорусі, Німеччини, Франції та Польщі. Їх основу складали текстильні матеріали та текстильні вироби, механічні та електричні машини, засоби наземного транспорту.

kosivrda.gov.ua.

kosiv.info.

Христина Михайлович

Фото: https://vk.com/sadyba.zatyshna.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".
ПОШУК ПО ДАТІ