IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.КОСІВ

КОСІВ

КОСІВ

місто

Дата заснування: 1424

Населення: 8634

Промисловість району

Підприємствами Косівського району за  січень-червень 2016 року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 14170 тис. грн., (162,3% до в.п.м.р.). Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення склав 160,5 грн. (92,0 грн. за в.п.м.р.).

Основні промислові підприємства району

ТзОВ «Тирлич» (виробництво мінеральної води), ПП «Левеня» (виробництво м’якої іграшки), ПП «Юніор» (виробництво свічок), ТзОВ «Скорпіон» (лісопильне виробництво), СКО «Беркут ім.В.Олійника» (лісопереробка), ПП «Інтекс» (виробництво металопластикових вікон).

Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Косівського району в І півріччі 2016 року склали 403,8 тис.дол. США,  імпорту – 102,9 тис.дол. США.

Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти 9 країн світу. Дві третини обсягів експорту товарів були  направлені  до  Молдови.  За межі країни  відвантажували, в основному, деревину і вироби з деревини.

Імпортні надходження отримано від нерезидентів з Білорусі, Німеччини, Франції та Польщі. Їх основу складали текстильні матеріали та текстильні вироби, механічні та електричні машини, засоби наземного транспорту.

kosivrda.gov.ua.

kosiv.info.

Христина Михайлович

Фото: https://vk.com/sadyba.zatyshna.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".


ПОШУК ПО ДАТІ