IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

КОСІВ

КОСІВ

КОСІВ

місто

Дата заснування: 1424

Населення: 8634

Промисловість району

Підприємствами Косівського району за  січень-червень 2016 року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 14170 тис. грн., (162,3% до в.п.м.р.). Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення склав 160,5 грн. (92,0 грн. за в.п.м.р.).

Основні промислові підприємства району

ТзОВ «Тирлич» (виробництво мінеральної води), ПП «Левеня» (виробництво м’якої іграшки), ПП «Юніор» (виробництво свічок), ТзОВ «Скорпіон» (лісопильне виробництво), СКО «Беркут ім.В.Олійника» (лісопереробка), ПП «Інтекс» (виробництво металопластикових вікон).

Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Косівського району в І півріччі 2016 року склали 403,8 тис.дол. США,  імпорту – 102,9 тис.дол. США.

Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти 9 країн світу. Дві третини обсягів експорту товарів були  направлені  до  Молдови.  За межі країни  відвантажували, в основному, деревину і вироби з деревини.

Імпортні надходження отримано від нерезидентів з Білорусі, Німеччини, Франції та Польщі. Їх основу складали текстильні матеріали та текстильні вироби, механічні та електричні машини, засоби наземного транспорту.

kosivrda.gov.ua.

kosiv.info.

Христина Михайлович

Фото: https://vk.com/sadyba.zatyshna.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".


ПОШУК ПО ДАТІ