IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.СНЯТИН

СНЯТИН

СНЯТИН

місто

Дата заснування: 1158 (засноване), 1939 (статус міста)

Населення: 10100

Промисловість району

Промисловість є однією з провідних галузей економіки району. Тут переважає недержавний сектор, частка якого у загальному обсязі виробництва становить близько 92 відсотка.

Виробництво промислової продукції району представлено 12 підприємствами, які внесені в основне коло статистичного обстеження: державне підприємство Залучанський спиртзавод, ТзОВ "Варто", ЗАТ "Птахофабрика "Снятинська - Нова", ЗАТ "Снятинський цегельний завод", ПП "Лідер", ТзОВ "Ол Пас", МП "Еліта", ТзОВ ВКФ "Техноліс", ЗАТ ВДФ "Прут Принт", УВП УТОС, УЕГГ, КП "Водоканал".

В структурі промисловості району суттєвих змін не відбулося, як і раніше, домінує обробна промисловість, яка займає 83,3%., 16,7% припадають на виробництво та розподілення електроенергії, газу й води.

До обробної промисловості відносяться промислові підприємства, харчової і переробної (33,4%), з виробництва хімічних та нафтохімічних продуктів (8,3%), продуктів деревообробки (16,7%), целюлозно-паперове виробництво та видавнича справа (8,3%), виробництво інших неметалевих мінералів (8,3%) та інше виробництво (8,3%).

ww2.gov.if.ua.

Христина Михайлович

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

 


ПОШУК ПО ДАТІ