IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

28.02.2018 15:41
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
СНЯТИН

СНЯТИН

СНЯТИН

місто

Дата заснування: 1158 (засноване), 1939 (статус міста)

Населення: 10100

Промисловість району

Промисловість є однією з провідних галузей економіки району. Тут переважає недержавний сектор, частка якого у загальному обсязі виробництва становить близько 92 відсотка.

Виробництво промислової продукції району представлено 12 підприємствами, які внесені в основне коло статистичного обстеження: державне підприємство Залучанський спиртзавод, ТзОВ "Варто", ЗАТ "Птахофабрика "Снятинська - Нова", ЗАТ "Снятинський цегельний завод", ПП "Лідер", ТзОВ "Ол Пас", МП "Еліта", ТзОВ ВКФ "Техноліс", ЗАТ ВДФ "Прут Принт", УВП УТОС, УЕГГ, КП "Водоканал".

В структурі промисловості району суттєвих змін не відбулося, як і раніше, домінує обробна промисловість, яка займає 83,3%., 16,7% припадають на виробництво та розподілення електроенергії, газу й води.

До обробної промисловості відносяться промислові підприємства, харчової і переробної (33,4%), з виробництва хімічних та нафтохімічних продуктів (8,3%), продуктів деревообробки (16,7%), целюлозно-паперове виробництво та видавнича справа (8,3%), виробництво інших неметалевих мінералів (8,3%) та інше виробництво (8,3%).

ww2.gov.if.ua.

Христина Михайлович

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

 
ПОШУК ПО ДАТІ