IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

СНЯТИН

СНЯТИН

СНЯТИН

місто

Дата заснування: 1158 (засноване), 1939 (статус міста)

Населення: 10100

Промисловість району

Промисловість є однією з провідних галузей економіки району. Тут переважає недержавний сектор, частка якого у загальному обсязі виробництва становить близько 92 відсотка.

Виробництво промислової продукції району представлено 12 підприємствами, які внесені в основне коло статистичного обстеження: державне підприємство Залучанський спиртзавод, ТзОВ "Варто", ЗАТ "Птахофабрика "Снятинська - Нова", ЗАТ "Снятинський цегельний завод", ПП "Лідер", ТзОВ "Ол Пас", МП "Еліта", ТзОВ ВКФ "Техноліс", ЗАТ ВДФ "Прут Принт", УВП УТОС, УЕГГ, КП "Водоканал".

В структурі промисловості району суттєвих змін не відбулося, як і раніше, домінує обробна промисловість, яка займає 83,3%., 16,7% припадають на виробництво та розподілення електроенергії, газу й води.

До обробної промисловості відносяться промислові підприємства, харчової і переробної (33,4%), з виробництва хімічних та нафтохімічних продуктів (8,3%), продуктів деревообробки (16,7%), целюлозно-паперове виробництво та видавнича справа (8,3%), виробництво інших неметалевих мінералів (8,3%) та інше виробництво (8,3%).

ww2.gov.if.ua.

Христина Михайлович

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

 
ПОШУК ПО ДАТІ