IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.ТОП-10 ЕКСПОРТЕРІВ ОБЛАСТІ

 ТОП-10 ЕКСПОРТЕРІВ ОБЛАСТІ

Протягом I-го кварталу 2017 року експортні операції здійснювали 547 підприємств області (у січні - березні 2016 року - 501 експортер).

Крім цього, у зоні діяльності митниці експортували товари 59 суб’єктів з інших областей (у січні - березні 2016 року - 47 експортерів).

Представляємо Вам рейтинг підприємств:

1. Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Карпати»

( м. Івано-Франківськ)

Питома вага у загальному експорті - 30, 9 %.

Основні країни іноземних котрагентів – Європейський Союз.

Підприємство виготовляє та експортує електрокабельну продукцію для автомобілів марок: «Volkswagen Touareg», «Porsche Cayenne», «Mercedes C-class», «Mercedes E-class».

Усі комлектуючі, деталі та сировина для виготовлення кабельного джгута - іноземного походження та доставляються на підприємство на умовах давальницької сировини. У виробництві кабельно-провідникової продукції застосовується новітня технологія виробництва ПВХ (полівінілхлорид) тонкостінних провідників із поперечним перерізом 0,13 мм2, що забезпечує мініатюризацію та значне зменшення ваги та є вимогою виробництва майбутнього.

2. ТОВ «Таркетт Вінісін»

(м. Калуш)

Питома вага у загальному експорті - 6, 8 %.

Основні країни іноземних котрагентів – ЄС, СНД.

Продукція підприємства – різноманітні покриття для облаштування підлоги в житлових, комерційних, побутових приміщеннях, спортивних майданчиках (штучна трава), транспортних засобах. Це єдиний виробник тафтингового покриття для підлоги чотириметрової ширини. Експортуються дубові панелі для підлоги, покриття пластмасові для підлоги, дубова ламель. У планах підприємства – виготовлення нових екологічно чистих продуктів, подальший розвиток енергоефективних технологій, освоєння нових ринків збуту продукції .

3. ТОВ «Тайко-Електронікс»

( м. Івано-Франківськ)

Питома вага у загальному експорті - 6 %

Основні країни іноземних котрагентів – ЄС.

Це підприємство з 100% іноземними інвестиціями з виготовлення електричних бортових кабельних систем для автомобілів. Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes, Opel та ін.)

 

Повну версію читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

Мар’яна ЦИГАНИН

Редакція висловлює подяку Івано-Франківській митниці ДФС області за надану інформацію для написання статті

 

 


ПОШУК ПО ДАТІ