IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

ТОП-10 ЕКСПОРТЕРІВ ОБЛАСТІ

 ТОП-10 ЕКСПОРТЕРІВ ОБЛАСТІ

Протягом I-го кварталу 2017 року експортні операції здійснювали 547 підприємств області (у січні - березні 2016 року - 501 експортер).

Крім цього, у зоні діяльності митниці експортували товари 59 суб’єктів з інших областей (у січні - березні 2016 року - 47 експортерів).

Представляємо Вам рейтинг підприємств:

1. Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Карпати»

( м. Івано-Франківськ)

Питома вага у загальному експорті - 30, 9 %.

Основні країни іноземних котрагентів – Європейський Союз.

Підприємство виготовляє та експортує електрокабельну продукцію для автомобілів марок: «Volkswagen Touareg», «Porsche Cayenne», «Mercedes C-class», «Mercedes E-class».

Усі комлектуючі, деталі та сировина для виготовлення кабельного джгута - іноземного походження та доставляються на підприємство на умовах давальницької сировини. У виробництві кабельно-провідникової продукції застосовується новітня технологія виробництва ПВХ (полівінілхлорид) тонкостінних провідників із поперечним перерізом 0,13 мм2, що забезпечує мініатюризацію та значне зменшення ваги та є вимогою виробництва майбутнього.

2. ТОВ «Таркетт Вінісін»

(м. Калуш)

Питома вага у загальному експорті - 6, 8 %.

Основні країни іноземних котрагентів – ЄС, СНД.

Продукція підприємства – різноманітні покриття для облаштування підлоги в житлових, комерційних, побутових приміщеннях, спортивних майданчиках (штучна трава), транспортних засобах. Це єдиний виробник тафтингового покриття для підлоги чотириметрової ширини. Експортуються дубові панелі для підлоги, покриття пластмасові для підлоги, дубова ламель. У планах підприємства – виготовлення нових екологічно чистих продуктів, подальший розвиток енергоефективних технологій, освоєння нових ринків збуту продукції .

3. ТОВ «Тайко-Електронікс»

( м. Івано-Франківськ)

Питома вага у загальному експорті - 6 %

Основні країни іноземних котрагентів – ЄС.

Це підприємство з 100% іноземними інвестиціями з виготовлення електричних бортових кабельних систем для автомобілів. Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes, Opel та ін.)

 

Повну версію читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

Мар’яна ЦИГАНИН

Редакція висловлює подяку Івано-Франківській митниці ДФС області за надану інформацію для написання статті

 

 


ПОШУК ПО ДАТІ