IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИМАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

ТОП-10 ЕКСПОРТЕРІВ ОБЛАСТІ

 ТОП-10 ЕКСПОРТЕРІВ ОБЛАСТІ

Протягом I-го кварталу 2017 року експортні операції здійснювали 547 підприємств області (у січні - березні 2016 року - 501 експортер).

Крім цього, у зоні діяльності митниці експортували товари 59 суб’єктів з інших областей (у січні - березні 2016 року - 47 експортерів).

Представляємо Вам рейтинг підприємств:

1. Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Карпати»

( м. Івано-Франківськ)

Питома вага у загальному експорті - 30, 9 %.

Основні країни іноземних котрагентів – Європейський Союз.

Підприємство виготовляє та експортує електрокабельну продукцію для автомобілів марок: «Volkswagen Touareg», «Porsche Cayenne», «Mercedes C-class», «Mercedes E-class».

Усі комлектуючі, деталі та сировина для виготовлення кабельного джгута - іноземного походження та доставляються на підприємство на умовах давальницької сировини. У виробництві кабельно-провідникової продукції застосовується новітня технологія виробництва ПВХ (полівінілхлорид) тонкостінних провідників із поперечним перерізом 0,13 мм2, що забезпечує мініатюризацію та значне зменшення ваги та є вимогою виробництва майбутнього.

2. ТОВ «Таркетт Вінісін»

(м. Калуш)

Питома вага у загальному експорті - 6, 8 %.

Основні країни іноземних котрагентів – ЄС, СНД.

Продукція підприємства – різноманітні покриття для облаштування підлоги в житлових, комерційних, побутових приміщеннях, спортивних майданчиках (штучна трава), транспортних засобах. Це єдиний виробник тафтингового покриття для підлоги чотириметрової ширини. Експортуються дубові панелі для підлоги, покриття пластмасові для підлоги, дубова ламель. У планах підприємства – виготовлення нових екологічно чистих продуктів, подальший розвиток енергоефективних технологій, освоєння нових ринків збуту продукції .

3. ТОВ «Тайко-Електронікс»

( м. Івано-Франківськ)

Питома вага у загальному експорті - 6 %

Основні країни іноземних котрагентів – ЄС.

Це підприємство з 100% іноземними інвестиціями з виготовлення електричних бортових кабельних систем для автомобілів. Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes, Opel та ін.)

 

Повну версію читайте в новому випуску журналу "МЕГА".

Мар’яна ЦИГАНИН

Редакція висловлює подяку Івано-Франківській митниці ДФС області за надану інформацію для написання статті

 

 


ПОШУК ПО ДАТІ