IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Європейська якість-українське виробництво

Товариство з обмеженою відповідальністю «Таркетт  Вінісін»  засноване   1994  року  на базі Калуського концерну «Хлорвініл»  та компанії   «Синтелон» ( Сербія ).    Продукція підприємства – різноманітні покриття для облаштування підлоги в житлових ,  комерційних , побутових приміщеннях , спортивних майданчиках, транспортних засобах . 

ТзОВ «Таркетт Вінісін»   неодноразово ставав переможцем  у Національних  Бізнес-Рейтингах  у номінаціях “ Обсяг реалізованої продукції  “ ,  “ Чистий прибуток “ , “ Продуктивність праці “ , “ Заробітна плата “,  « 100 кращих продуктів України « ,  « Експортер року «   та « Імпортер року «     серед   підприємств аналогічного профілю .  

Експорт  полівінілхлоридного лінолеуму виготовленого ТзОВ « Таркетт Вінісін" складає 70 % від загальної  кількості  випущеної  продукції .  

Він з успіхом експортується у  країни  Європи  ,  Азії  , Африки та Америки .  

У склад  ТзОВ “ Таркетт Вінісін “ на даний час  входять кілька видів виробництва:  полівінілхлоридного покриття для підлоги ( лінолеуму ),   паркетної дошки , тафтингового текстильного покриття для підлоги ,  тестильної  нитки,  а також діє сервісний центр зберігання і відвантаження  готової продукції. В даний час виробництво виготовляє найрізноманітніші види текстильного покриття для облаштування підлоги , в тому числі і покриття для спортивних майданчиків – штучну траву.

Кількість  працівників  –  500 чоловік.

Першим підрозділом підприємства була  фабрика з виробництва текстильного тафтингового покриття для підлоги , збудована силами місцевих будівельників  всього за 12 місяців , і введена  в дію в травні 1994 року. Цей день вважається днем народження підприємства .

 В серпні 1997 року розпочато  виробництво текстильної нитки , призначеної  для виготовлення  тафтингового покриття , килимів та килимових виробів. Власне виробництво нитки   дало змогу відмовитися від імпортної сировини , задовольнити потреби у нитці при виробництві тафтингового покриття, а також реалізовувати її  для аналогічних підприємств на українському  та зарубіжному ринках.  

 В   2002 році  побудовано  виробництво полівінілхлоридного лінолеуму . Введення його в дію дало змогу повністю задовольнити споживчий ринок України в такому товарі . На виробництві застосовуються новітні технології , які не мають аналогів на інших вітчизняних підприємствах з виробництва лінолеуму . На даний час ТзОВ  виготовляє найсучасніше  високоякісне полівінілхлоридне  покриття для підлоги  різноманітного  призначення , в тому  числі для спортивних майданчиків, а також  у транспортних  засобах – автобусах , тролейбусах , трамваях ,  залізничних вагонах.

В   2006 році  на ТзОВ „ Таркетт Вінісін”  збудовано  сервісний центр із складськими приміщеннями загальною площею 8 000 м.кв. .  Запуск цього об’єкта   дав змогу швидко  та якісно   забезпечувати  наших клієнтів  продукцією як нашого підприємства , так  і продукцією інших підприємств компанії . Значно скоротився термін , який проходить між замовленням товару та доставкою його до покупця .   

В   2007 році  розпочалось почергове  введення  в дію виробництва  паркетної дошки – сушки пиломатеріалів , виробництва  паркетної планки - ламели  та виробництва верхнього шару паркетної  дошки . Продукція  експортується для кінцевої доробки на профільні  підприємства компанії « Таркетт «      

В 2011 році підприємство змінило назву на ТзОВ « Таркетт Вінісін « і ввійшло до складу  міжнародної  компанії  “ Таркетт “ – світового лідера з виробництва покриття для підлоги .    

На підприємстві діють   міжнародні системи управління якістю ISO 9001 ,  міжнародні  системи  екологічного менеджменту ISO 14000  та « Листок життя «,  а також системи  менеджменту з охорони праці та безпеки OH SAS 18000 ,  що дозволяє  працювати та випускати продукцію  на рівні міжнародних вимог і стандартів  .

Підприємство активно впроваджує нові високі та енергоефективні технології . Протягом 2013 - 2014 років введено в дію  2 твердопаливні котельні , які працюють на твердих деревних  відходах власного виробництва .  Це  дало змогу повністю  відмовитися від використання природного газу ,  вирішити питання утилізації відходів виробництва та зменшення шкідливих викидів в атмосферу . Підприємство постійно дбає про збереження навколишнього середовища .  

У  планах  підприємства – виготовлення нових   екологічно чистих продуктів ,  подальший розвиток енергоефективних технологій ,  освоєння  нових  ринків збуту продукції .  

За вагомий внесок колективу  ТзОВ “ Таркетт  Вінісін “  в соціально-економічний розвиток міста ,  області та держави  підприємство  неодноразово нагороджувалось почесними грамотами виконавчого комітету Калуської міської ради , Івано-Франківської облдержадміністрації, почесним дипломом Івано-Франківської торгово-промислової палати України ,  Державної податкової адміністрації України  та Державної митної служби України .   

ТзОВ “ Таркетт Вінісін “ бере активну участь у різноманітних  виставках та конкурсах , представляючи свою продукцію. Так , підприємство  є  постійним  учасником  щорічних  найбільших профільних міжнародних   виставок  ,  постійним учасником  та переможцем  загальнодержавних та  регіональних спеціалізованих  виставок  -   « 100 кращих товарів України « , « Барвиста Україна « та інших .  

Підприємство проводить значну благодійну діяльність  ,  допомагаючи  різноманітним благодійним  та громадським організаціям і фондам ,  у тому  числі і власною продукцією .  

    

 Директор ТзОВ  « Таркетт Вінісін» 

 Роман Євгенович Пукіш    

 


ПОШУК ПО ДАТІ