IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAІвано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

«LA TOUR»: ДАВАЙТЕ ПОДОРОЖУВАТИ РАЗОМ!

«Наш світ на стільки великий, прекрасний, різноманітний і цікавий, що було би злочином сидіти вдома і не бачити всієї його цінності та краси. Потрібно відчувати подих пустель чи бриз океанів, милуватися краєвидами з вершин гір або з висоти польоту повітряних куль, пірнати з аквалангом, вивчати стародавні розвалини, куштувати страви всіх кухонь світу і просто божеволіти від щастя що ти живеш і подорожуєш!» - у цих словах стиль життя директора «Туристичної компанії «LATOUR» - Людмили Дубей.

Європейська якість-українське виробництво

Товариство з обмеженою відповідальністю «Таркетт  Вінісін»  засноване   1994  року  на базі Калуського концерну «Хлорвініл»  та компанії   «Синтелон» ( Сербія ).    Продукція підприємства – різноманітні покриття для облаштування підлоги в житлових ,  комерційних , побутових приміщеннях , спортивних майданчиках, транспортних засобах . 

ТзОВ «Таркетт Вінісін»   неодноразово ставав переможцем  у Національних  Бізнес-Рейтингах  у номінаціях “ Обсяг реалізованої продукції  “ ,  “ Чистий прибуток “ , “ Продуктивність праці “ , “ Заробітна плата “,  « 100 кращих продуктів України « ,  « Експортер року «   та « Імпортер року «     серед   підприємств аналогічного профілю .  

Експорт  полівінілхлоридного лінолеуму виготовленого ТзОВ « Таркетт Вінісін" складає 70 % від загальної  кількості  випущеної  продукції .  

Він з успіхом експортується у  країни  Європи  ,  Азії  , Африки та Америки .  

У склад  ТзОВ “ Таркетт Вінісін “ на даний час  входять кілька видів виробництва:  полівінілхлоридного покриття для підлоги ( лінолеуму ),   паркетної дошки , тафтингового текстильного покриття для підлоги ,  тестильної  нитки,  а також діє сервісний центр зберігання і відвантаження  готової продукції. В даний час виробництво виготовляє найрізноманітніші види текстильного покриття для облаштування підлоги , в тому числі і покриття для спортивних майданчиків – штучну траву.

Кількість  працівників  –  500 чоловік.

Першим підрозділом підприємства була  фабрика з виробництва текстильного тафтингового покриття для підлоги , збудована силами місцевих будівельників  всього за 12 місяців , і введена  в дію в травні 1994 року. Цей день вважається днем народження підприємства .

 В серпні 1997 року розпочато  виробництво текстильної нитки , призначеної  для виготовлення  тафтингового покриття , килимів та килимових виробів. Власне виробництво нитки   дало змогу відмовитися від імпортної сировини , задовольнити потреби у нитці при виробництві тафтингового покриття, а також реалізовувати її  для аналогічних підприємств на українському  та зарубіжному ринках.  

 В   2002 році  побудовано  виробництво полівінілхлоридного лінолеуму . Введення його в дію дало змогу повністю задовольнити споживчий ринок України в такому товарі . На виробництві застосовуються новітні технології , які не мають аналогів на інших вітчизняних підприємствах з виробництва лінолеуму . На даний час ТзОВ  виготовляє найсучасніше  високоякісне полівінілхлоридне  покриття для підлоги  різноманітного  призначення , в тому  числі для спортивних майданчиків, а також  у транспортних  засобах – автобусах , тролейбусах , трамваях ,  залізничних вагонах.

В   2006 році  на ТзОВ „ Таркетт Вінісін”  збудовано  сервісний центр із складськими приміщеннями загальною площею 8 000 м.кв. .  Запуск цього об’єкта   дав змогу швидко  та якісно   забезпечувати  наших клієнтів  продукцією як нашого підприємства , так  і продукцією інших підприємств компанії . Значно скоротився термін , який проходить між замовленням товару та доставкою його до покупця .   

В   2007 році  розпочалось почергове  введення  в дію виробництва  паркетної дошки – сушки пиломатеріалів , виробництва  паркетної планки - ламели  та виробництва верхнього шару паркетної  дошки . Продукція  експортується для кінцевої доробки на профільні  підприємства компанії « Таркетт «      

В 2011 році підприємство змінило назву на ТзОВ « Таркетт Вінісін « і ввійшло до складу  міжнародної  компанії  “ Таркетт “ – світового лідера з виробництва покриття для підлоги .    

На підприємстві діють   міжнародні системи управління якістю ISO 9001 ,  міжнародні  системи  екологічного менеджменту ISO 14000  та « Листок життя «,  а також системи  менеджменту з охорони праці та безпеки OH SAS 18000 ,  що дозволяє  працювати та випускати продукцію  на рівні міжнародних вимог і стандартів  .

Підприємство активно впроваджує нові високі та енергоефективні технології . Протягом 2013 - 2014 років введено в дію  2 твердопаливні котельні , які працюють на твердих деревних  відходах власного виробництва .  Це  дало змогу повністю  відмовитися від використання природного газу ,  вирішити питання утилізації відходів виробництва та зменшення шкідливих викидів в атмосферу . Підприємство постійно дбає про збереження навколишнього середовища .  

У  планах  підприємства – виготовлення нових   екологічно чистих продуктів ,  подальший розвиток енергоефективних технологій ,  освоєння  нових  ринків збуту продукції .  

За вагомий внесок колективу  ТзОВ “ Таркетт  Вінісін “  в соціально-економічний розвиток міста ,  області та держави  підприємство  неодноразово нагороджувалось почесними грамотами виконавчого комітету Калуської міської ради , Івано-Франківської облдержадміністрації, почесним дипломом Івано-Франківської торгово-промислової палати України ,  Державної податкової адміністрації України  та Державної митної служби України .   

ТзОВ “ Таркетт Вінісін “ бере активну участь у різноманітних  виставках та конкурсах , представляючи свою продукцію. Так , підприємство  є  постійним  учасником  щорічних  найбільших профільних міжнародних   виставок  ,  постійним учасником  та переможцем  загальнодержавних та  регіональних спеціалізованих  виставок  -   « 100 кращих товарів України « , « Барвиста Україна « та інших .  

Підприємство проводить значну благодійну діяльність  ,  допомагаючи  різноманітним благодійним  та громадським організаціям і фондам ,  у тому  числі і власною продукцією .  

    

 Директор ТзОВ  « Таркетт Вінісін» 

 Роман Євгенович Пукіш    

 


ПОШУК ПО ДАТІ