IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAМАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

В Україні побудували 56 заводів і 29 електростанцій

В Україні побудували 56 заводів і 29 електростанцій

Більшість підприємств відкриті в західній частині країни.

З 2015 року на території України введено в експлуатацію 56 заводів і 29 сонячних електростанцій, пише сайт ubr.ua.

Про це свідчать дані на сторінці в Facebook спільноти "Підприємства України". 

Найбільша кількість заводів було побудовано в західних областях України: 

завод "Ядзакі Україна"; 
завод з виробництва асфальту (Закарпатська область); 
завод з виробництва комплектуючих для Audi і BMW, 
біогазовий завод, два меблевих заводу (Львівська область); 
завод "TM Ondo", 
завод комплектуючих для автомобілів, 
станція з виробництва біогазу (Івано-Франківська область); 
завод "Тернопільський кар'єр", 
завод з виробництва кабельно-провідникової продукції, завод із виготовлення змішаних мінеральних добрив (Тернопільська область). 

У Київській області введено в експлуатацію такі заводи: 

завод з виробництва бетону і розчинів, 
чайна фабрика Unilever, 
хлібзавод компанії "Хлібні інвестиції", 
ПрАТ "БІОФАРМА", 
фармацевтичний завод фірми "Euro Pharma International", 
фармацевтичний завод в Білій Церкві, 
2 біогазових заводу, 
завод ФФУ з виробництва штучних футбольних полів. 

Також варто відзначити, що було введено в експлуатацію 11 зернових елеваторів. У південних областях країни побудовано ряд перевантажувальних і зернових терміналів. 

З 2015 року в Україні було побудовано 29 сонячних електростанцій. 9 з них - у Вінницькій області. 

А також 5 вітроелектростанцій: 

вітропарк "Причорноморський" (Миколаївська область), 
вітроелектростанція "Старий Самбір 1" (Львівська область), 
ще 2 на Херсонщині і одна в Івано-Франківській області. 
Крім цього в Україні було запущено 2 газових родовища: Колодницького і Крехівський газові родовища на Львівщині.


ПОШУК ПО ДАТІ