IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЗА СІЧЕНЬ–ТРАВЕНЬ 2017 РОКУ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ  М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЗА СІЧЕНЬ–ТРАВЕНЬ 2017 РОКУ

Населення

Станом на 1 травня 2017р. у м.Івано-Франківську та селах, підпорядкованих міськраді, за оцінкою, проживало 255 тис. осіб, у тому числі в обласному центрі – 233,6 тис., у сільській місцевості – 21,4 тис. осіб. Упродовж січня–квітня 2017р. чисельність населення збільшилася на 433 особи. Кількість живонароджених у січні–квітні 2017р. становила 773 особи, померлих – 820 осіб.

Зайнятість та безробіття

За даними міського центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець травня 2017р. становила 1557 осіб, з них допомогу по безробіттю отримували 86,6%. Із загальної кількості безробітних 61,5% становили жінки.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж травня 2017р., становила 1500 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 2180 грн, що складає 68,1% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у травні 2017р. порівняно з квітнем збільшилась на 9,1% і на кінець місяця становила 493 одиниці.

Навантаження зареєстрованих безробітних (вакантних посад) у цілому по обласному центру упродовж травня 2017р. зменшилось на одну особу і на кінець місяця становило 3 особи на одне вільне робоче місце.

Заробітна плата

Загальна сума невиплаченої заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях (враховуючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) упродовж травня 2017р. збільшилась на 3,7 млн.грн і на 1 червня 2017р. склала 9,6 млн.грн.

На підприємства-банкрути припадає 85,4% загальної суми боргу, на економічно активні підприємства – 13,3%, на економічно неактивні підприємства – 1,3%.

Заборгували своїм працівникам підприємства промисловості (93,6% від загальної суми), будівництва (5,1%) і професійної, наукової та технічної діяльності (1,3%).

Соціальний захист

Упродовж січня–травня 2017р. призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 12,3 тис. домогосподарств, з них 11 тис. – домогосподарства обласного центру. Загальна сума призначених субсидій становила 16,9 млн.грн, з неї домогосподарствам м.Івано-Франківська – 14,7 млн.грн. У розрахунку на одне домогосподарство середній розмір призначеної субсидії у травні 2017р. становив 814,7 грн (у квітні 2017р. – 1445,1 грн).

Внутрішня торгівля

Роздрібний товарооборот підприємств (юридичних осіб), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–березні 2017р. склав 1324,2 млн.грн. У порівнянних цінах він залишився на рівні обсягу відповідного періоду 2016р.

Промисловість

За січень–травень 2017р. промисловими підприємствами міста реалізовано продукції (товарів, послуг) на 4988,8 млн.грн, у т.ч. за межі країни – на 658,9 млн.грн. Частка міста у загальнообласному обсязі реалізації склала 29,6%.

У структурі реалізованої продукції за основними промисловими групами 72,1% займала енергія, 14,1% – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 8% – інвестиційні товари, 5,8% – товари проміжного споживання.

Будівництво

У січні–травні 2017р. підприємствами обласного центру виконано будівельних робіт на суму 351,7 млн.грн, або 74% загальнообласного обсягу. Індекс будівельної продукції у січні–травні 2017р. порівняно з аналогічним періодом 2016р. становив 116,5%.

Транспорт

Автомобiльним транспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців обласного центру у січні–травні 2017р. замовникам доставлено 738,5 тис.т вантажiв та виконано вантажооборот в обсязі 258,4 млн.ткм, що становило 77,2% та 72,9% від обсягів січня–травня 2016р.

Автомобільним та тролейбусним транспортом міста у січні–травні 2017р. надано послуг 15,1 млн. пасажирів, що складає 68,8% обсягу пасажирських перевезень відповідного періоду попереднього року.

Зовнішня торгівля товарами

Обсяги експорту товарів у січні–квітні 2017р. склали 110,9 млн.дол. США, імпорту – 67,3 млн.дол. США. Порівняно до січня–квітня 2016р. обсяги експорту збільшилися на 10%, імпорту – на 18%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 43,6 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 1,65.

Інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

 


ПОШУК ПО ДАТІ