IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Якість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».

  • Пане Володимире, що Ви рекомендуєте своїм клієнтам, які хочуть облагородити свій двір?

Кожен клієнт – це індивідуальний випадок, єдиного рецепту немає. Тому в першу чергу ми виявляємо його потреби і очікування. Потім наш дизайнер розробляє макет, враховуючи функціональність двору та естетичні смаки клієнта. Після чого наші спеціалісти дбайливо реалізовують задум на практиці. Ми створюємо благоустрій територій біля приватних осель і біля багатоквартирних будівель. Також фірма займається будівництвом багатоквартирних будинків та інших об'єктів.

  • Тобто фірма виготовляє бруківку і плитку?

Так, а також бордюри, водовідводи, урни для сміття, елементи огорожі, палісад, бетонні противаги до пральних машин «Electrolux», що виготовляються на території України, та ще іншу продукцію.

  • Чому для виготовлення противаг обрали саме Вашу компанію?

Відбувався конкурс 5 років тому, нашу продукцію оцінювали у Німеччині та Італії за європейськими стандартами якості. В результаті наші противаги пройшли усі випробування. Тепер у нас є окремий спеціальний цех, на якому виготовляється тільки даний вид продукції.

  • Чи можна сказати, що «ГАРАНТПЛЮСБУД» немає конкурентів?

Не думаю. Підприємства таких масштабів розташовані в інших областях, проте є менші фірми із схожою продукцією в нашому регіоні. Але наявність здорової конкуренції – це дуже добре для розвитку бізнесу. Ми постійно думаємо над новинками, покращуємо якість продукції і умови роботи для наших працівників.

  • Чи є плинність кадрів? Як «втримуєте» біля себе спеціалістів?

Плинність була на початку 2000-х, але з того часу і дотепер більше 50 працівників об’єднує місія нашої компанії. Секретів немає, просто виплачуємо достойну заробітну плату і намагаємося зробити зручні умови праці: 8-мигодинний робочий день, зменшення ризиків на виробництві через встановлення новітніх установок, захист від холоду і спеки, навчання і підвищення кваліфікаційного рівня та інші необхідні умови.

  • А чи впливає наявність сучасного обладнання на якість продукту?

Звісно, і неабияк. Нівелюється людський фактор, комп’ютер проводить максимально точні розрахунки і сам усе зважує, додає і змішує. На нашому підприємстві налагоджено виток бетонних виробів методом напівсухого вібропрасування, який здійснюється на спеціалізованому технологічному обладнанні. До нього відноситься вібропресувальний комплекс фірми «Zenith» (Німеччина) та бетонозмішувальний комплекс фірми «SIPE» (Італія). Щорічно вся продукція проходить сертифікацію як у нас, так і у Європі (відповідає стандарту DIN EN 1338, згідно підтвердженню до сертифікату відповідності за № МА39-VFA 2012-1643.01, від 13.11.2012 р.).

Оскільки над виробом працює менша кількість людей, це дає змогу знизити ціну і зробити продукцію більш доступною для широкого кола клієнтів.

  • Ви казали про новинки, що саме можете запропонувати?

Ми встановили нову змішувальну установку, яка дозує фарбу і дозволяє робити плити із кількома відтінками кольору. Це дуже популярно в Європі і тепер жителі нашої області можуть насолоджуватися чудовою гамою кольорів, а не сумною сірою бруківкою. Також оновили асортимент квітників, елементів огорожі і фігурних стовпчиків. Тепер територія біля будинку буде ще гарнішою, а її елементи багатофункціональними. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, а навпаки – відкриваємо нові лінії і покращуємо та урізноманітнюємо наш асортимент. Натхнення черпаємо у природи, позитивних людей, а технології переймаємо в успішних європейських колег.

 

Мар’яна Циганин

 


ПОШУК ПО ДАТІ