IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Якість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».

  • Пане Володимире, що Ви рекомендуєте своїм клієнтам, які хочуть облагородити свій двір?

Кожен клієнт – це індивідуальний випадок, єдиного рецепту немає. Тому в першу чергу ми виявляємо його потреби і очікування. Потім наш дизайнер розробляє макет, враховуючи функціональність двору та естетичні смаки клієнта. Після чого наші спеціалісти дбайливо реалізовують задум на практиці. Ми створюємо благоустрій територій біля приватних осель і біля багатоквартирних будівель. Також фірма займається будівництвом багатоквартирних будинків та інших об'єктів.

  • Тобто фірма виготовляє бруківку і плитку?

Так, а також бордюри, водовідводи, урни для сміття, елементи огорожі, палісад, бетонні противаги до пральних машин «Electrolux», що виготовляються на території України, та ще іншу продукцію.

  • Чому для виготовлення противаг обрали саме Вашу компанію?

Відбувався конкурс 5 років тому, нашу продукцію оцінювали у Німеччині та Італії за європейськими стандартами якості. В результаті наші противаги пройшли усі випробування. Тепер у нас є окремий спеціальний цех, на якому виготовляється тільки даний вид продукції.

  • Чи можна сказати, що «ГАРАНТПЛЮСБУД» немає конкурентів?

Не думаю. Підприємства таких масштабів розташовані в інших областях, проте є менші фірми із схожою продукцією в нашому регіоні. Але наявність здорової конкуренції – це дуже добре для розвитку бізнесу. Ми постійно думаємо над новинками, покращуємо якість продукції і умови роботи для наших працівників.

  • Чи є плинність кадрів? Як «втримуєте» біля себе спеціалістів?

Плинність була на початку 2000-х, але з того часу і дотепер більше 50 працівників об’єднує місія нашої компанії. Секретів немає, просто виплачуємо достойну заробітну плату і намагаємося зробити зручні умови праці: 8-мигодинний робочий день, зменшення ризиків на виробництві через встановлення новітніх установок, захист від холоду і спеки, навчання і підвищення кваліфікаційного рівня та інші необхідні умови.

  • А чи впливає наявність сучасного обладнання на якість продукту?

Звісно, і неабияк. Нівелюється людський фактор, комп’ютер проводить максимально точні розрахунки і сам усе зважує, додає і змішує. На нашому підприємстві налагоджено виток бетонних виробів методом напівсухого вібропрасування, який здійснюється на спеціалізованому технологічному обладнанні. До нього відноситься вібропресувальний комплекс фірми «Zenith» (Німеччина) та бетонозмішувальний комплекс фірми «SIPE» (Італія). Щорічно вся продукція проходить сертифікацію як у нас, так і у Європі (відповідає стандарту DIN EN 1338, згідно підтвердженню до сертифікату відповідності за № МА39-VFA 2012-1643.01, від 13.11.2012 р.).

Оскільки над виробом працює менша кількість людей, це дає змогу знизити ціну і зробити продукцію більш доступною для широкого кола клієнтів.

  • Ви казали про новинки, що саме можете запропонувати?

Ми встановили нову змішувальну установку, яка дозує фарбу і дозволяє робити плити із кількома відтінками кольору. Це дуже популярно в Європі і тепер жителі нашої області можуть насолоджуватися чудовою гамою кольорів, а не сумною сірою бруківкою. Також оновили асортимент квітників, елементів огорожі і фігурних стовпчиків. Тепер територія біля будинку буде ще гарнішою, а її елементи багатофункціональними. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, а навпаки – відкриваємо нові лінії і покращуємо та урізноманітнюємо наш асортимент. Натхнення черпаємо у природи, позитивних людей, а технології переймаємо в успішних європейських колег.

 

Мар’яна Циганин

 


ПОШУК ПО ДАТІ