IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Якість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».

  • Пане Володимире, що Ви рекомендуєте своїм клієнтам, які хочуть облагородити свій двір?

Кожен клієнт – це індивідуальний випадок, єдиного рецепту немає. Тому в першу чергу ми виявляємо його потреби і очікування. Потім наш дизайнер розробляє макет, враховуючи функціональність двору та естетичні смаки клієнта. Після чого наші спеціалісти дбайливо реалізовують задум на практиці. Ми створюємо благоустрій територій біля приватних осель і біля багатоквартирних будівель. Також фірма займається будівництвом багатоквартирних будинків та інших об'єктів.

  • Тобто фірма виготовляє бруківку і плитку?

Так, а також бордюри, водовідводи, урни для сміття, елементи огорожі, палісад, бетонні противаги до пральних машин «Electrolux», що виготовляються на території України, та ще іншу продукцію.

  • Чому для виготовлення противаг обрали саме Вашу компанію?

Відбувався конкурс 5 років тому, нашу продукцію оцінювали у Німеччині та Італії за європейськими стандартами якості. В результаті наші противаги пройшли усі випробування. Тепер у нас є окремий спеціальний цех, на якому виготовляється тільки даний вид продукції.

  • Чи можна сказати, що «ГАРАНТПЛЮСБУД» немає конкурентів?

Не думаю. Підприємства таких масштабів розташовані в інших областях, проте є менші фірми із схожою продукцією в нашому регіоні. Але наявність здорової конкуренції – це дуже добре для розвитку бізнесу. Ми постійно думаємо над новинками, покращуємо якість продукції і умови роботи для наших працівників.

  • Чи є плинність кадрів? Як «втримуєте» біля себе спеціалістів?

Плинність була на початку 2000-х, але з того часу і дотепер більше 50 працівників об’єднує місія нашої компанії. Секретів немає, просто виплачуємо достойну заробітну плату і намагаємося зробити зручні умови праці: 8-мигодинний робочий день, зменшення ризиків на виробництві через встановлення новітніх установок, захист від холоду і спеки, навчання і підвищення кваліфікаційного рівня та інші необхідні умови.

  • А чи впливає наявність сучасного обладнання на якість продукту?

Звісно, і неабияк. Нівелюється людський фактор, комп’ютер проводить максимально точні розрахунки і сам усе зважує, додає і змішує. На нашому підприємстві налагоджено виток бетонних виробів методом напівсухого вібропрасування, який здійснюється на спеціалізованому технологічному обладнанні. До нього відноситься вібропресувальний комплекс фірми «Zenith» (Німеччина) та бетонозмішувальний комплекс фірми «SIPE» (Італія). Щорічно вся продукція проходить сертифікацію як у нас, так і у Європі (відповідає стандарту DIN EN 1338, згідно підтвердженню до сертифікату відповідності за № МА39-VFA 2012-1643.01, від 13.11.2012 р.).

Оскільки над виробом працює менша кількість людей, це дає змогу знизити ціну і зробити продукцію більш доступною для широкого кола клієнтів.

  • Ви казали про новинки, що саме можете запропонувати?

Ми встановили нову змішувальну установку, яка дозує фарбу і дозволяє робити плити із кількома відтінками кольору. Це дуже популярно в Європі і тепер жителі нашої області можуть насолоджуватися чудовою гамою кольорів, а не сумною сірою бруківкою. Також оновили асортимент квітників, елементів огорожі і фігурних стовпчиків. Тепер територія біля будинку буде ще гарнішою, а її елементи багатофункціональними. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, а навпаки – відкриваємо нові лінії і покращуємо та урізноманітнюємо наш асортимент. Натхнення черпаємо у природи, позитивних людей, а технології переймаємо в успішних європейських колег.

 

Мар’яна Циганин

 
ПОШУК ПО ДАТІ