IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Бізнес планує вдвічі збільшити об’єми продажів - дослідження

Бізнес планує вдвічі збільшити об’єми продажів - дослідження

Більшість опитаних представників малого і середнього бізнесу прогнозують власне зростання у 2018 році.

Про це йдеться у офіційному прес-релізі Спілки українських підприємців, пише сайт epravda.com.ua.

Зростання планується, в першу чергу, за рахунок підвищення обсягу реалізації (89,7%) та відкриття нового виду діяльності (39,7%).

75% респондентів мають намір збільшити кількість працівників, а рівно половина опитаних прогнозує в наступному році вихід на нові ринки.

Жоден з опитаних не планує зменшити бізнес у 2018 році.

Повідомляється, що у 2017 році 63% респондентів збільшили бізнес, незважаючи на продовження кризових явищ в економіці країни.

Основним стримуючим фактором розвитку бізнесу для українських підприємців  є відсутність кваліфікованих кадрів. Таку думку висловили 32%  респондентів.

Не менш критично важливими для бізнесу є обмежений доступ  до ресурсів та високе податкове навантаження.

Також у топ-8 проблем для бізнесу увійшли: зарегульованість експортної діяльності та економіки в цілому, корупція у контролюючих та перевіряючих органах та військові дії на території країни.

26% респондентів вказали, що їх зростання стримує  тиск з боку правоохоронних органів. У 14% підприємців були виїмки, обшуки, блокування роботи підприємства правоохоронцями у 2017 році.

СУП запропонувала підприємцям назвати одну реформу, яку вони б провели у найближчий час. Підприємці назвали податкову реформу, дерегуляцію, спрощення валютного контролю, оптимізацію митних процедур, судову реформу.

"Дослідження відображає настрої малих та середніх компаній з різних регіонів України, які займаються різними видами діяльності. Його результати говорять про те, що українські підприємці налаштовані оптимістично, не дивлячись на те, що реформи йдуть вкрай повільно. З боку влади потрібні рішення, які підтримають ці настрої бізнесу", - зазначила Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП.

"Гарний приклад - швидке прийняття законопроекту №7275, який направлений на припинення "маски-шоу". Проте бізнес чекає від влади прийняття пакету дерегуляційних змін, оновлення трудового законодавства, захисту прав кредиторів", - додала вона.

Нагадаємо, Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська області очолили рейтинг регіонального індексу ділового клімату.


ПОШУК ПО ДАТІ