IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

― Скептики стверджують, що Україна незабаром перетвориться на звалище іноземних уживаних автомобілів. Яка ваша думка щодо цього?

― Можна думати так, які скептики. Але з позиції пересічної людини, в якої рівень доходу нижчий у порівнянні навіть з 2007 роком, то логічно, що зараз кожен шукає дешевший варіант засобу пересування, тому і не дивно, що прикордонні міста, зокрема й Івано-Франківськ, насичені автомобілями з іноземними номерами:польськими, чеськими,литовськими. З іншого боку ― в наших людей з’явився уже європейський підхід до купівлі. Мовляв, навіщо платити більше за автомобіль, ніж він коштує. Не хочеться бути тим же скептиком, але, на мою думку, внашій країні, коли держава відкриває якусь можливість, то відразу її і закриває. Тому з іноземними автомобілями може статися колапс ― і в один момент їх можуть почати вилучатита конфісковувати.

― Як ви охарактеризуєте ринок нових авто в Україні?

― Насправдіринок нових авто розвивається. Згідно зі статистичними даними попередніх продажів, автомобільний ринок переживає не спад, а зростання. Так, продажі не такі стрімкі, але це зростання, якщо порівнювати з 2015-2016 роками. Ми це навіть зараз відчуваємо. Топова модель КiaSportage―автомобіль номер один за популярністю серед автомобілів не тільки в Івано-Франківську, айв Україні.

― Наскільки авто «Кia» популярні в області у порівнянні з іншими марками? Які рейтинги?

«Кia» зараз у трійці лідерів в області. «Тойота»,«Рено», «Кіа» ― так виглядає рейтинг популярності автомобілів. Серед нашого модельного ряду найпопулярніша модель ― КІА Sportage, тому щоце кросове, і він підходить для наших доріг. Дуже економний з різними видами двигунів і споживає доволі мало. Якщо проаналізувати ринок нафтопродуктів, то газ виріс уже в ціні майже до 16 гривень. Тому багато людей, які ставили газові установки на авто, розуміють, що різниці у вартості між бензином і газом уже немає. Пальне, таке як дизель,не зросло в ціні, хоч вважається також недешевим. КiaSportage якраз із дизельним двигуном, що ізабезпечило йому такий великий попит серед автолюбителів.

 

― Завдяки яким факторам відбулося зростання продажів нових авто?

― Є частина людей, які думають, що краще купити дешевше авто, але інші вважають інакше.

― Як ви зараз в умовах конкуренції боретеся за вашого клієнта? Які знижки, умови кредитування пропонуєте?

― У нас передбачена програма лояльності як для постійних, так і для нових клієнтів. Досить хороші кредитні умови ми пропонуємо покупцям. Банки потроху відновлюють кредитування автомобілів, є безвідсоткові умови кредитування при першому внеску до 40 відсотків вартості. Максимальний термін кредиту ― 84 місяці при мінімальному пакеті документів. Для зручності клієнта всю процедуру кредитування проводять без походів клієнта в банк. Клієнтові достатньо принести пакет документів в автосалон.

― А яка цінова політика?

― У нас дуже великий модельний ряд, і авто можна купити приблизно за 300 тисяч гривень з гарантією до 5 років. Клієнт може замовити і встановлення додаткового обладнання ― той же газовий двигун за бажанням, відеокамери, мультимедіа,сигналізації,додаткові світлові елементи тощо.

― Якщо порівнювати вартість автомобілів «Кia», то закордоном дешевше?

― Якщо порівняти навіть із найближчим нашим сусідом ―Польщею, то там такі авто дорожче коштують.

 
ПОШУК ПО ДАТІ