IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Як історія Попелюшки заробляє гроші для вашого бізнесу?

Ексклюзивно для “МЕГА” бізнес-тренер, коуч і підприємець зі Львова Людмила Калабуха  розказала, що писати на сайті компанії, сторінках бренду в соцмережах, і які аргументи наводити в переговорах, щоб викликати довіру, симпатію та збільшити продажі.

Ваша компанія давно на ринку і ви реально експерт своєї справи, "переїли всіх котів і собак" і розбираєтеся у своїй темі краще за всіх відомих вам фахівців.

Так чому ж клієнти не завжди вибирають вас або рідко цікавляться вашими пропозиціями?

Реальність така: в сучасному бізнесі мало бути тільки фахівцем.

Треба вміти продавати, переконати, розмовляти з клієнтами, розвіяти їх сумніви, відповісти на їхні заперечення, інколи ще до того, як вони  скажуть їх вголос. Як це зробити?

Людей переконують історії!

Історії ваших злетів і падінь, перемог і сумнівів, нагород і розчарувань. Людям потрібні щирість і факти, щоб вони впізнали себе і повірили вам.

Саме все це є в найбільш затребуваній у світі історії - казці про Попелюшку.

Яка її структура?

 1. Депресивний початок - важке життя в будинку мачухи.
 2. Надія на краще - спілкування з впливовою родичкою-феєю.
 3. Створення команди зі щурами, пташками, ящірками і гарбузом.
 4. Банкрутство опівночі - втрата презентабельного вигляду в самий розпал балу.
 5. Щасливий кінець - джек-пот у вигляді вдалого одруження з принцом!

Тисячі років у всіх культурах світу цей сюжет приносить всім великі і дуже великі гроші

Придивіться тільки до будь-якого серіалу! Історія Попелюшки!

Прочитайте біографію будь-якої успішної людини - від Стіва Джобса до голівудських зірок. Теж саме!

Так чому ж нам не використовувати інструмент, який так добре працює?

Отже, 3 перевірених способи торгівлі казкою про Попелюшку саме у вашому бізнесі!

 1. Попелюшка - це ви!

Розкажіть людям, як ви починали, як вам не було у кого запитати, скільки помилок ви робили, як наполегливо працювали, навчалися, вірили в себе, у свою справу, яка приносите радість та користь людям, багато вчилися, згуртували навколо себе однодумців і тепер ви визнані експерти!

Для цього є чудова можливість – розділ у меню вашого сайту “Про нас”.

Я написала свою історію у себе на блозі http://kalabukha.com.ua/ , як я студентка-відмінниця в похмурі 90-е стала підприємцем від біди і перетворила свою справу на мистецтво. А тепер мої тренінги онлайн і офлайн відвідують люди з 20-ти країн, мої статті друкують найавторитетніші профільні видання України, я автор 3-х книг з переговорів та ведуча авторських топових теле- і радіопередач.

Те саме я рекомендую писати своїм клієнтам і їх сайти стають живими і приводять до них клієнтів без копійки реклами.

Ось тільки один приклад - тернопільська педіатрична клініка “Малеча”, яку я консультую. Директор Ольга Дутчак написала, як протягом 2-х років 4 рази змінювалося законодавство, як вона була в розпачі через нестачу сил і коштів. Навіть хотіла все кинути і виїхати за кордон, та не могла залишити кілька тисяч маленьких пацієнтів, мами яких довірили їй їхнє здоров’я і майбутнє. А тепер це – провідна педіатрична клініка Тернополя. Саму Ольгу та її лікарів запрошують ділитися своїм досвідом в ЗМІ, про медичний заклад пишуть у профільних газетах та журналах.

Результат – тільки з сайту без копійки на рекламу і просування приходять сотні людей, які впізнали себе і повірили, просто прочитавши наші історії!

 1. Попелюшки – ваші учні!

Наприклад, у вас освітній бізнес. Розкажіть про ваших успішних учнів, як знання і навики, набуті у вас, дійсно допомогли їм в реальній ситуації і підтверджують вашу користь для людства.

Коли моя подруга-візажистка, розповідає, що випускники її курсів завдяки її знанням і зв'язкам,

- пройшли жорсткий відбір і тепер гримують усіх учасниць проекту «Від пацанки до панянки»,

- переїхали до Києва з маленького 30-тисячного Володимира-Волинського і стали там визнаними фахівцями, обійшовши «столичних»,

з нею ніхто не торгується, не говорить, що «дорого і потрібно попитати в інших місцях». Всі записуються і  щасливі вчитися у неї, щоб мати такі результати!

 1. Попелюшки - ваші клієнти!

 Розкажіть про своїх клієнтів. Зберіть у них відгуки. Не соромтеся, ви ж працюєте добре, тому люди радо вам їх нададуть. Згідно зі статистикою, найбільш відвідувана сторінка будь-якого сайту – це сторінка з відгуками.

Коли ми хочемо щось купити, що в першу чергу ми шукаємо? Відгуки. 80% людей в Україні довіряють їм і саме на їхній основі приймають рішення купувати щось чи ні.

Пишайтеся результатами своїх клієнтів. Торгуйте ними.

Розкажіть, як ваш продукт/товар/послуга  змінили їхнє життя:

 • вони стали впевненішими у собі після відбілювання зубів,

їх взяли на престижну роботу, заміж, на стажування за кордон, якщо ви стоматолог;

 • яку неймовірну відпустку за індивідуальним маршрутом ви організували своїм клієнтам по святих місцях, після якої настала давно очікувана вагітність та народження омріяної дитинки, якщо ви працюєте у сфері туризму;
 • як ніхто не міг встановити нестандартного розміру меблі і клієнти прийшли до вас у печалі, а ви "вискочили зі штанів", щоб реалізувати цю ідею, і тепер сусіди зверху і знизу приходять подивитися на сміливі дизайнерські рішення, які запропонувала саме ваша студія меблів чи мережа салонів декору.

Впевнена, у вас величезна кількість таких історій від клієнтів! Так давайте ж на них заробляти. Давайте їх нести в народ і перетворювати в наші гроші!

Головне, щоб була збережена структура казки про Попелюшку – депресивний початок і щасливий кінець.

Переживаєте, що люди не дадуть згоду згадувати їхні імена? У вас тільки один спосіб це перевірити – запитати в них. З мого досвіду підприємця та бізнес-консультанта - більшість погоджуються і навіть пишаються, що їхня історія і фото на ваших ресурсах – сайті та сторінках бренду в соцмережах.

Людям приємно, що вони можуть стати прикладом для інших.

Те саме і під час переговорів, особливо, коли вам треба дати відповідь на заперечення “дорого” або "ми ще подивимося в інших місцях”. Людей дуже переконує досвід інших. Це працює, це приносить гроші.

ТІЛЬКИ ОДНЕ "АЛЕ" !!!

Ваші історії повинні бути правдиві!

У наш час доступу до будь-якої інформації люди дізнаються правду в  один клік або “дзвінок другу”. І конкуренти не пропустять нагоди зайвий раз облити вас брудом, якщо ви хоча б трохи перебільшили або сказали/написали неправду.

Тому правда і тільки правда. А реальні історії реальних людей, як правило, такі, що серіали відпочивають! ☺

Якщо ви тільки почали працювати в цій галузі й у вас ще немає власних історій успіху, збирайте і використовуйте історії ваших колег. Так і скажіть: «З тих пір я працюю в цій компанії, мої колеги розповідали такі історії ...». Це теж дуже позитивно діє на клієнтів.

Отже, тепер ви знаєте, яка історія вам допоможе продати, зробить ближче до клієнта, як ваші знання та досвід «запаковані» в доступну і цікаву форму.

Вони можуть стати вірусними і "піти в народ". Ваші клієнти будуть переказувати їх на роботі, в компанії, на батьківських зборах, гламурних вечірках і зустрічах випускників.

Історії будуть продавати без вас.

У вас були труднощі, які ви подолали, у вас є перемоги, якими ви пишаєтеся? Торгуйте ними! Й історія Попелюшки буде приносити гроші, клієнтів і піар. Вам. А не тільки голівудським сценаристам! 
ПОШУК ПО ДАТІ