IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAІвано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

«LA TOUR»: ДАВАЙТЕ ПОДОРОЖУВАТИ РАЗОМ!

«Наш світ на стільки великий, прекрасний, різноманітний і цікавий, що було би злочином сидіти вдома і не бачити всієї його цінності та краси. Потрібно відчувати подих пустель чи бриз океанів, милуватися краєвидами з вершин гір або з висоти польоту повітряних куль, пірнати з аквалангом, вивчати стародавні розвалини, куштувати страви всіх кухонь світу і просто божеволіти від щастя що ти живеш і подорожуєш!» - у цих словах стиль життя директора «Туристичної компанії «LATOUR» - Людмили Дубей.

Найбільші інвестори Івано-Франківська

Найбільші інвестори Івано-Франківська

Інвестиційна діяльність являє собою один з найбільш важливих аспектів функціонування як будь-якої комерційної організації, так і міста, регіону і країни в цілому. Наскільки місто Івано-Франківськ є інвестиційно-привабливим - дізнавався журнал «МЕГА».

«Про статистичні дані та інвестиційний клімат за 2017 рік зможемо говорити орієнтовно в березні 2018 року, коли буде проаналізовано всі показники, звіти та інформацію, яку нададуть підприємства, що здійснювали відповідні проекти. Можу сказати, що за 2016-й загальна сума інвестицій становила 1 млн. 524 тис. дол. США. Ми спостерігаємо постійний стабільний ріст інвестиційних капіталів. В основному це кошти, що вкладаються в розширення бізнесу, закупівлю сучасних технологій, відкриття нових виробничих ліній», – зазначає Ігор Попадюк, начальник управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.

До 10 тис. дол. США інвестували:

 1. ДП «Завод Якісних Бетонів». Займається виробництвом товарних бетонних сумішей, пінобетонних блоків, з використанням обладнання німецької фірми «Elba». Продуктивність заводу 100 м куб. за годину. Випускаються бетонні суміші високої якості, які доставляються бетоновозами на відстані до 150 км без втрати фізико-механічних властивостей бетону. Крім того, надаються послуги з випробування будівельних матеріалів (цегла, піноблоки, шлакоблоки, щебінь, пісок, цемент та ін.). На території заводу надаються послуги зі зважування вантажів  на автовазі до 60 тон.

 2. ПП «Тренто». Займається пошиттям аксесуарів та одягу із хутра: шуб, курток, пальт тощо. Особливість – виготовлення одягу під індивідуальне замовлення, щоб догодити кожному клієнтові. На ринку Івано-Франківська - з 2005 року.

 3. ТОВ «Саунд ВУД». Займається виробництвом музичних інструментів та заготовок для них (зокрема, грифів для гітар та скрипок).

 4. ТОВ «Маестро Саундборд». Займається виробництвом музичних інструментів. Свою продукцію найчастіше експортує в Італію.

Від 10 тис. дол. США до 100 тис. дол. США інвестували:

 1. ТОВ «ІСТ Кліппер». Займається авіаційними нерегулярними пасажирськими перевезеннями.

 2. ТОВ «СЛР-ІНВЕСТ». Основний вид діяльності - надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

 3. ТОВ «КУРТ-Україна». Займається лісозаготівельними роботами.

 4. ТОВ «НОРДКАЛК УКРАЇНА». Займається добуванням декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю.  Вапняковий порошок, який виготовляють з добутої сировини, використовують для очистки води, газу, під час виробництва цукру, скла, а найбільший попит на ринку збуту України він має в галузі агропромислового комплексу (вапнування ґрунтів).

Від 100 тис. дол. США та більше інвестували:

 1. «АДАМСОН». Займається енергоаудитом (процедура, під час якої проводиться аналіз енергоспоживання будинку та оцінюється ефективність використання опалювально-енергетичних ресурсів), теплотехнічним проектуванням, монтажем систем опалення, теплоізоляцією та герметизацією житла.

 2. ТОВ «ЕКТОС ІФ». Спеціалізується на розробці та виготовленні електроніки, а саме, прототипів друкованих плат (інтегрованих мікросхем). Основна орієнтація – це послуги у сфері розвитку, тестування та прототипування електронних рішень. Головний офіс компанії - в Данії, головний український офіс "ЕКТОС-УКРАЇНА" - в Харкові.

 3. ТОВ «Гер-холдинг». Компанія заснована кількома юридичними особами, працює в будівельній сфері.

 4. Дочірнє підприємство відкритого акціонерного товариства «Івано-Франківський м'ясокомбінат» «Івано-Франківські ковбаси». Спеціалізується на виробництві ковбасних виробів та м'ясопродуктів. Входить до складу Групи «UkrLandFarming» – найпотужнішого в Україні вертикально інтегрованого аграрного холдингу, який керує найбільшим у країні та восьмим у світі банком родючого чорнозему площею понад 650 тис. гектарів.

 5.  ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ.

 

Мар’яна Циганин

 


ПОШУК ПО ДАТІ