IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Автомобільний ринок Івано-Франківська: ретроспектива

Автомобільний ринок Івано-Франківська: ретроспектива

Ще на початку січня аналітики підрахували результати діяльності авторинку за минулий рік, щоб визначити перспективи та напрямки розвитку автомобільного бізнесу на найближчі 12 місяців. Експектам вже відомі марки та моделі, які обирали найчастіше, позитивна динаміка продажів легкових авто, зміни уподобань вітчизняних автомобілістів. А що діється у конкретних регіонах? Адже розуміння локальних тенденцій дає змогу більш точно сегментувати ринок торгівлі транспортними засобами та правильно визначити потребу місцевого споживача.

Експерти найбільшого в країні агрегатора оголошень про продаж авто Automoto.Ua проаналізували вектори руху на авторинку Івано-Франківська та співставили їх зі всеукраїнськими, пише zik.ua.

Отже, незважаючи на затяжну кризу, в Україні спостерігається збільщення продажів легкових автомобілів. Асоціація Укравтопром констатує підвищення активновсті покупців автомобілів на 26 відсотків у січні-листопаді 2017-го порівняно із аналогічним періодом минулого року. Подібний тренд був зафіксований і в Івано-Франківську, хоча й не в таких масштабах. За підрахунками спеціалістів AutoMoto, кількість збутих у цьому регіоні авто збільшилась на 6 відсотків. Та позитивна динаміка зберігається. Про це свідчать підсумки січня 2018 р., де продажі зросли на 4%, у порівнянні з першим місяцем попереднього року. А от фаворити автомобілістів, які купували авто в Івано-Франківську, змінились. Якщо говорити про початок 2017 року, тоді лідером продажів був седан бізнес класу Audi А6, а от у 2018 р. місце бестселера зайняв Renault Megane. До речі, цей «француз» увійшов до численних топів продажів в Україні за 2017 рік, опублікованих різними інтернет-виданнями. Очевидно, українці почали більше заощаджувати та обирають товари за принципом ціна-якість. 

Деякі інтернет-джерела повідомляють, що в минулому році наші співвітчизники віддавали перевагу дизелям. Проте, в Івано-Франківську бензинові силові агрегати були більш популярними, як свідчить статистика від АвтоМото. На заваді не стало навіть підвищення ціни на цей вид палива. Хоча, швидше за все, такі автомобілі купували з перспективою подальшого встановлення ГБО. Адже на третьому місці автомобілі, що споживають газ/бензин. А от до електромобілів ставляться  в регіоні ще з насторогою. Незважаючи на стрімке зростання попиту на цей вид транспорту у світі та Україні, на авторинку Івано-Франківська вони продаються дуже повільними темпами. Та й частка оголошень про продаж таких авто у регіоні на сьогодні складає лише 0,2%.

Також, варто відзначити, що ринок Івано-Франківщини з найбільшим успіхом продавав седани. 
ПОШУК ПО ДАТІ