IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

28.02.2018 15:41
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
Держагентству з туризму бути!

Держагентству з туризму бути!

Тих державних структур, які на сьогоднішній день відповідають за розвиток туризму в Україні, недостатньо.

Державне агентство з розвитку туризму планують створити в Україні.

Про це сьогодні повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з молодими підприємцями, пише сайт zruchno.travel.

Під час зустрічі керівник туристичного порталу Zruchno.Travel Єгор Стефанович зазначив, що тих державних структур, які на сьогоднішній день відповідають за розвиток туризму в Україні, недостатньо.

"На сьогоднішній день в Україні є державний орган, який відповідає за туризм – це департамент в Мінекономрозвитку, у нього є певна стратегія, є плани по створенню реєстру об’єктів індустрії гостинності, є ще проекти, мабуть, але все це робиться непрозоро, без прямої роботи з турбізнесом. Як показує практика, у багатьох державах сфера туризму керується громадськими організаціями. У нашій Асоціації (індустрії гостинності України, – ред.) також є стратегія щодо розвитку туризму...", – сказав Стефанович.

Прем’єр-міністр України, в свою чергу заявив, що в планах уряду – відновити роботу державного агентства з розвитку туризму.

"Я думаю, що потрібно створити невелике, буквально на 20 осіб, агентство з розвитку туризму і набрати туди людей не з влади. Набрати креативних людей, які могли б займатися, в основному, двома речами: по-перше, власне, розвитком туризму та сервісу в Україні, а по-друге, промоушен туристичної України", – сказав Гройсман.

Нагадаємо, Державне агентство з питань курортів і туризму раніше функціонувало в Україні, проте в січні 2015 року воно було ліквідовано Кабінетом міністрів України.
ПОШУК ПО ДАТІ