IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Держагентству з туризму бути!

Держагентству з туризму бути!

Тих державних структур, які на сьогоднішній день відповідають за розвиток туризму в Україні, недостатньо.

Державне агентство з розвитку туризму планують створити в Україні.

Про це сьогодні повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з молодими підприємцями, пише сайт zruchno.travel.

Під час зустрічі керівник туристичного порталу Zruchno.Travel Єгор Стефанович зазначив, що тих державних структур, які на сьогоднішній день відповідають за розвиток туризму в Україні, недостатньо.

"На сьогоднішній день в Україні є державний орган, який відповідає за туризм – це департамент в Мінекономрозвитку, у нього є певна стратегія, є плани по створенню реєстру об’єктів індустрії гостинності, є ще проекти, мабуть, але все це робиться непрозоро, без прямої роботи з турбізнесом. Як показує практика, у багатьох державах сфера туризму керується громадськими організаціями. У нашій Асоціації (індустрії гостинності України, – ред.) також є стратегія щодо розвитку туризму...", – сказав Стефанович.

Прем’єр-міністр України, в свою чергу заявив, що в планах уряду – відновити роботу державного агентства з розвитку туризму.

"Я думаю, що потрібно створити невелике, буквально на 20 осіб, агентство з розвитку туризму і набрати туди людей не з влади. Набрати креативних людей, які могли б займатися, в основному, двома речами: по-перше, власне, розвитком туризму та сервісу в Україні, а по-друге, промоушен туристичної України", – сказав Гройсман.

Нагадаємо, Державне агентство з питань курортів і туризму раніше функціонувало в Україні, проте в січні 2015 року воно було ліквідовано Кабінетом міністрів України.
ПОШУК ПО ДАТІ