IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

ТОП 10 АТРАКЦІЙ В КАРПАТАХ ВІД «LATOUR»

ТОП 10 АТРАКЦІЙ В КАРПАТАХ ВІД «LATOUR»

«КАРПАТИ - це те місце, куди можна приїздити цілий рік! Кожна пора року вносить свою чарівність у цей казковий відпочинок. Основне – хороший настрій, весела компанія і жага до пригод!».

Директор «Туристичної компанії «LATOUR» - Людмили Дубей,  відзначає для читачів «МЕГА» - ТОП 10 АТРАКЦІЙ В КАРПАТАХ яких вам необхідно відчути на собі.

КІННІ ПРОГУЛЯНКИ КАРПАТАМИ. Ви можете просто прогулятися лісом, або здійснити захоплюючу подорож влітку на полонину. А там вже і гриби, і ягоди, і банош з бринзою…

 

КАРПАТСЬКІ ЧАНИ - СПА по-гуцульськи! Це те, що ви маєте спробувати обов’язково!

А Ви вже були на ГОВЕРЛІ? Робили сходження на вершину ПІП ІВАН? ПІДКОРЕННЯ КАРПАТСЬКИХ ГІР – на третьому місці в рейтингу!

Для любителів екстріму– РАФТИНГ, КВАДРАЦИКЛИ, ДЖИПИ І ZIPLINE.

Для любителів тихого відпочинку – РИБОЛОВЛЯ І ФОРЕЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО!

 

strong>В ГОСТІ ДО ТРЕМБІТАРЯ: Ви ознайомитися з життям та побутом гуцулів, заграєте на трембіті, скуштуєте справжні гуцульські страви з карпатським чаєм та послухаєте легенди про карпатських магів та мольфарів.

ГУЦУЛЬЩИНА НА СМАК – дегустація гуцульських страв в карпатських колибах, на полонині і все це під звуки скрипки, цимбалів та трембіти…

МІСЦЯ СИЛИ: ТЕРНОШОРСЬКА ЛАДА І ПИСАНИЙ КАМІЬ – загадати бажання та отримати позитивний заряд енергії на цілий рік. Бувають і випадки зцілення!

ЕКСТРИМАЛЬНІ ПОХОДИ ДЛЯ СМІЛИВИХ.

КОРПОРАТИВИ В КАРПАТАХ: ВСЕ І ОДРАЗУ – КОНІ, ЧАНИ, БАРАН НА ВЕРТЕЛІ І ГУЦУЛЬСЬКІ МУЗИКИ !!!

 

 

ПРОСТО ОБЕРІТЬ ВАШУ МРІЮ, А ПРО ВСЕ ІНШЕ ПОТУРБУЄТЬСЯ КОМАНДА «LATOUR»

ДОВІРТЕСЬ НАМ І ПРОСТО ВІДПОЧИВАЙТЕ!!!

ВИБИРАЙТЕ - КОЛИ ЇДЕМО?

Туристична компанія «Latour»

м.Івано-Франківськ,

Вул.Чорновола, 4, оф.2

Тел.     +38(067) 555 67 88

            +38(050) 285 67 88

e-mail:latour@i.ua

f: latour.if

www.la-tour.com.ua
ПОШУК ПО ДАТІ