IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Яким було промислове виробництво міста Івано-Франківська за три місяці поточного року?

Яким було промислове виробництво міста Івано-Франківська за три місяці поточного року?

За січень–березень 2018р. в обласному центрі підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів порівняно з січнем–березнем попереднього року зменшено добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей, на 29,1%.

У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск:

- виробів кондитерських з цукру чи його замінників,

- з вмістом какао, в 1,8 раза,

- соусів і продуктів для приготування соусів,

- сиру плавленого, 

- виробів здобних – на 12,5–31,7%. 

Разом з цим зменшено випуск:

- хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання,

- тортів, печива солодкого на 4,6–11,5%,

- карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних – на 31,8%,

- яловичини і телятини заморожених – у 3,8 раза. 

Підприємствами текстильного виробництва, з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–березні 2018р. збільшено виробництво:

- пальт та плащів, жіночих та дівчачих, у 2,8 раза,

- жакетів, блейзерів (крім трикотажних), жіночих та дівчачих, зменшено на 25%.

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва:

- вікон, дверей балконних та їх рам, з деревини, у 2,6 раза,

- конвертів з паперу чи картону, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги,профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, – на 9,3–16,3%,

- виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої, зменшено відповідно на 13,3% і 7,2%. 

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–березні 2018р. збільшено виробництво шампунів на 1,6%.

При цьому зменшено випуск засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, в 1,9 раза, речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило, – у 4,3 раза.

На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво:

- блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва у 2,6 раза,

- плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного – у 1,7 раза.

Разом з цим зменшено випуск:

-  розчинів бетонних, готових для використання на 4,7%,

- виробів домашнього вжитку та виробів для туалетних кімнат, з пластмас, – на 17,1%,

- елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного – на 26,8%,

- вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас – у 2 рази.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів зменшено випуск:

- виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних, у 2,5 раза,

- конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі – у 2,8 раза.

Серед продукції машинобудування зросло виробництво:

- обладнань для зважування, фільтрів всмоктувальних повітряних для двигунів внутрішнього згоряння, клапанів запірних інших, сталевих у 2–6 рази,

- машин пральних – на 16,8%. 

Водночас зменшено виробництво:

- люстр та інших світильників електричних стельових та настінних у 3,9 раза,

- газомірів – у 2,7 раза, схем інтегральних електронних, верстатів для оброблення деревини, машин і апаратів для дугового зварювання металів автоматичних чи напівавтоматичних електричних – на 25,4–42,2%,

- інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, апаратури високовольтної та приладів комутаційних інших для кіл електричних на напругу більше 1 кВ, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів та комплектів проводів інших для засобів транспортних, апаратів літальних та суден – на 7,6–14,4%.

Інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.
ПОШУК ПО ДАТІ