IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Вражаючі Карпати. Топ-10 місць, які варто побачити

Вражаючі Карпати. Топ-10 місць, які варто побачити

Сьогодні українські гори можуть втамувати будь-яку спрагу мандрівок абсолютно кожного туриста. Тут все, як в казці: «праворуч підеш – пішохідний тур знайдеш, ліворуч підеш – джип-тур знайдеш, назад підеш – кінну прогулянку знайдеш, а прямо підеш…». А що ви знайдете прямо, то справа вашого смаку. Але куди б ви не пішли, усюди на вас чекатимуть гірські краєвиди. Туристична компанія 100 Стежинпропонує десять неймовірних карпатських локацій, які ви нізащо не забудете.

Стежка Довбуша

Донедавна Олекса Довбуш був суто гуцульським брендом, та останні декілька років змінили ситуацію. Хто б не хотів хоч на декілька годин відчути себе опришком, відвідати ті місця та побачити ті пейзажі, які нібито свого часу бачив сам Довбуш? Тоді вперед! Пройдіть 4 км зачаровану стежку, зберіться з думками, пошукайте в печерах скарби - і увіковічніть ці незабутні моменти на фото.

Водоспад «Дівочі сльози»

Не зважаючи на те, що це водоспад односкатний з падінням води до 1.5 метра, плесо біля нього стане для вас спасінням у жарку днину. Тут можна не тільки покупатись, але й зробити чудові селфі на фоні гірської річки та букового лісу, який повзе вгору по оброслих мохом скелях Карпат. Це неймовірне видовище ви можете побачити разом із дітьми, адже маршрут до водоспаду легкий і не займе багато часу.

Полонина Вабрянка

Маршрут сюди удвічі довший, але побачите ви в рази більше. По дорозі на полонину  матимете можливість відвідати вольєрне господарство Карпатського НПП, а безпосередньо на полонині - ознайомитися з веденням нелегкого полонинного газдівства. Обіцяємо, що ваш інстаграм шаленітиме від лайків, бо звідси відкривається чудова панорама Карпат, яку просто не можливо не сфотографувати. До речі, ви вже на висоті 1 000 м н.р.м. Йдемо вище?

Гора Синячка

Якщо ви не шукаєте легких шляхів, тоді більше 8 годин пішки, або ж коло 3 годин на джипі - і ви підкорили гору-тисячник Синячку. Насправді ж там 1 400 м н.р.м., які ви зможете подолати, якщо хоч трохи вмієте лазити і стрибати. Річ у тому, що гора вкрита великими глибами каміння з мохом, на які час від часу треба залізати, щоб піднятися на верхівку. Краєвид з гори відкривається надзвичайний, а якщо ви потрапите сюди наприкінці літа, тоді матимете нагоду досхочу наїстись чорниць, адже ягідники просто вкривають тамтешній ліс. Але майте на увазі, в хмарну і дощову погоду ви, скоріше за все, замість очікуваних пейзажів побачите біле молоко із туману, яке розливається на довколишні міста і села.

Урочище Багровець

Щоби побачити усі красоти та відчути атмосферу краю, краще скористатися однією з гуцульських атракцій – прогулянкою на коні. Осідлавши коня, поспішіть піднятися на перевал Багровець. А там виймайте фотоапарати і тіште своїх фоловерів світлинами гірського хребта Горган, гори Маковиці, полонини Буковиці, міста Яремче з висоти пташиного польоту та водоспаду Пробій.

Полонина Явірник

У разі, якщо ви досвідчений турист, то вас не злякає, що "Явірником" звуть одразу хребет, гору та полонину. Але ефект несподіванки вам гарантує те, що хребет Явірник є, а стежки цілим хребтом, як такої, немає. Тому краще скористайтеся послугами гіда, щоби потрапити туди, куди  хочете. А також добре подумайте, яким чином, а точніше засобом, ви хочете туди дістатися, адже маршрут нелегкий і часу займе багато. Якщо вам необхідні живі емоції та фото, побутове гуцульське життя без прикрас, спустіться з гори на полонину Явірник. Тут ви придбаєте у пастухів справжній гуцульський сувенір – сир, і побачите, як місцеве населення не просто тримає худобу, а проживає у цій глухомані все своє життя.

Гора Хом’як

І ось ми вже на висоті 1 542 м н.р.м. Подібний кам’янистий і крутий ландшафт мають знайомі вже нам гори Синячка та Явірник, але, не зважаючи на те, що піднімаємося вище, йти тут значно легше. Ви спокійно пройдете навіть з малолітніми дітьми гірський серпантин аж до підніжжя гори. Ця локація дуже популярна, адже звідси можна побачити найвищий в Україні Чорногірський хребет та весь Буковель. Ще краще роздивитись знаменитий гірськолижний курорт можна із сусідньої гори Синяк. До речі, підкорити обидві ці гори вам під силу за один день.

Гора Петрос

Хочете гору-двотисячник, але не таку велелюдну, як Говерла? Тоді вам - на Петрос! Тут все як на долоні: важкі Карпатські гори, Чорногірський хребет, різнокольорові ліси Закарпаття та Івано-Франківщини; тут здається, ніби до неба тобі значно ближче, ніж до землі… Щоб дійти до вершини, необхідно мати  фізичну підготовку, і в «шльопках» ви туди не дійдете!

Річки Чорний Черемош та Прут

Якщо у вас немає спеціальної техніки, щоб робити фотографії в таких екстремальних умовах, - не страшно. Існують речі, які необхідно не просто побачити і зазнимкувати, а відчути. Сплав по гірських річках - Чорному Черемошу та Пруті - триватиме від 2 до 4 годин; за цей час ви зможете приборкати не тільки власний страх, але й чимало водних порогів. І це вартує того, щоб побачити красу українських гір і тутешні поселення.

 

Уляна ГАРИЛЮК
ПОШУК ПО ДАТІ