IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

На Франківщині відведуть гектар землі під будівництво вітрової електростанції

На Франківщині відведуть гектар землі під будівництво вітрової електростанції
Івано-Франківська облдержадміністрація дозволила підприємству «Ем-ен-джі вітри Карпат» розробити проект землеустрою щодо відведення трьох земельних ділянок для будівництва вітрової електростанції.

Відповідне розпорядження голова ІФ ОДА Олег Гончарук підписав 26 вересня, пише blitz.if.ua.

У документі йдеться про три ділянки державної власності, орієнтовною площею 1,1 га, що перебувають у постійному користуванні державних підприємств «Осмолодське лісове господарство» та «Брошнівське лісове господарство».

Ділянки розташовані за межами населеного пункту села Липовиця, Рожнятівського району, Івано-Франківської області.

Водночас, розпорядження передбачає зміну цільового призначення ділянок із земель лісогосподарського призначення на будівництво, обслуговування та ремонт об'єкта енергетичної інфраструктури (будівництво, експлуатація та обслуговування вітрової електростанції).

Відзначимо, що проект землеустрою розробляється для передачу ділянок в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Ем-ен-джі вітри Карпат».

За даними аналітичної системи Youcontrol, підприємство зареєстроване пів року тому у Києві. Керівником фірми зазначений Віталій Щербаком. Основний вид діяльності – виробництво електроенергії. 

Засновником фірми є компанія «Ем-ен-джі Реньювабл Енерджі Бі.-Ві», що зареєстрована у Нідерландах, а кінцевим бенефіціарним власником значиться «Ем-ен-джі Реньювабл Енерджі Бі.-Ві» - компанія із пропискою у Туреччині.
ПОШУК ПО ДАТІ