IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Агрохолдинги Прикарпаття

Агрохолдинги Прикарпаття

Миронівський хлібопродукт

Провідний виробник м'яса птиці в Європі. Один з найбільших виробників зерна в Україні  та найбільший виробник на ринку м'ясопереробки в Україні.

Бренди:

ТМ «Наша Ряба», ТМ «Легко ТМ «Бащинський»,  ПрАТ «Український бекон»., ТМ «Qualiko».,  ТМ «UkrainianChicken».

Компанію "Миронівський хлібопродукт" у 1998 році заснував Юрій Косюк, який зараз є головним виконавчим директором.

Діяльність на Прикарпатті:

Офіс розташований в місті Городенка. Здійснює свою діяльність на площі 24,5 тисячі гектарів (Снятинський, Тлумацький, Коломийський, Рогатинський райони). Робота зосереджена галузі рослинництва - вирощування пшениці,  кукурудзи, соняшника, сої, цукрового буряка.

Укрлендфермінг

Група Ukrlandfarming є найпотужнішим в Україні вертикально інтегрованим аграрним холдингом, який керує найбільшим у країні і восьмим у світі банком родючого чорнозему площею 654 тис. гектарів.

Група представлена у 22 із 24 регіонівУкраїни. До її складу входить найпотужніший у Євразії яєчний холдинг AVANGARDCOIPL, який успішно провів ІРО на Лондонській фондовій біржі 2010 року.

Основні напрямки бізнесу:

Вирощування зернових культур, виробництво яєць і яєчної продукції, тваринництво і виробництво мяса.

Олег Бахматюк, який обіймає посаду генерального директора компанії, володіє 95% акцій UkrlandfarmingPLC, 5% належить Cargill.

Данша Гудвеллі Україна

«Даноша» в Україні створена в червні 2004 року. Це українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам. Входить до складу Axzon A / S. – датської групи компаній, що здійсню єрозвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі і Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

26 лютого компанія Axzon представила свою новуназву і бренд – Goodvalley.

Врожай, вирощений в компанії «Goodvalley», використовується для приготування корму, а відходи врожаю відправляються на переробку в біогазових заводах.

Агрохолдинг МРІЯ

Агрохолдинг обробляє землі у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській і Рівненській областях.

Потужність елеваторів та зерносховищ Агрохолдингу «МРІЯ»-380000 тонн.

Агрохолдинг має у своєму складі п'ять сучасних елеваторних комплексів і чотири зерносховища, які розташовані у Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій і Хмельницькій областях.

165 000 га.

Агрохолдинг вирощу єпшеницю, соняшник, ріпак, кукурудзу, картоплю, гречку, ячмінь, гірчицю і сою.

«МРІЯ» є одним з провідних виробників картоплі в Україні.

Галицькі аграрні інвестиції

ПП «Галицькі аграрні інвестиції» займається вирощуванням зернових і олійних культур, торгівлею зерном, насінням та кормами для тварин.

Компанія Goodvalley A/S повідомляє, що її український філіал (що раніше мав назву «Даноша») придбав 100% корпоративних прав на компанію ПП «Галицькі аграрні інвестиції», яка працює на 6500 га орендованих сільськогосподарських земель в Івано-Франківськійобласті.

Штерн Агро

Підприємство ТОВ "Штерн Агро Україна" працює в сфері виробництва с/г продукції. ТОВ "Штерн Агро Україна" займається вирощуванням насіння зернових та кукурудзи.  Сьогодні на 6,5 тис. га у Тлумацькому районі Івано-Франківської області сіють зернові, ріпак, кукурудзу, врожайність яких нерідко перевищує середні показники по регіону.
ПОШУК ПО ДАТІ