IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAIT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.Що буде з договорами дарування та оформлення спадщини?

Останніми тижнями у засобах масової інформації усі переглядають повідомлення з приводу того, що українці з 1 листопада поточного року фактично не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору дарування, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна та майна, яке передається у спадок. Ситуацію коментує приватний нотаріус Мар’яна Дзера.

Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.

ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.Розумна ПОДУШКА

Розумна ПОДУШКА

Скільки часу на добу ви проводите з подушкою? Мабуть орієнтовно від 5 до 8 годин. А Ваша подушка співає Вам колискові і чи будить ніжно зранку? На сьогодні це вже не фантастика. Про свій винахід з журналом «МЕГА» вперше поділився студент, веб-дизайнер і винахідник Олександр Шиманко.

- Олександре, коли вам прийшла ідея заснування старт-ап компанії та як ви бачите її подальший розвиток? Виробництво, яких саме продуктів ви плануєте займатись?

Ідея про заснування компанії з'явилась у мене та моїх колег уже доволі давно, так як нас завжди об’єднувала одна спільна мета. Це мета створити продукт, який би перевернув всю свою галузь. Продукт, який би дійсно можна було назвати «революційним». Часом переосмислення певного поняття чи продукту може кардинально змінити всю його сутність. І ви самі можете бачити в повсякденному житті такі «переосмислення». Наприклад, навіть ті самі телефони за останні 30 років еволюціонували від громіздких апаратів у нас вдома до смартфонів кишенькових розмірів, які відкривають перед користувачами надзвичайно широкий ряд можливостей. Рухом прогресу, в таких випадках, є технологія та інноваційність. На нашу думку, ці два чинники дійсно можуть змінити світ. Тому ми вирішили повністю переосмислити один всім відомий і потрібний продукт. Продукт, яким користуються мільярди людей по всій планеті, в тому числі і ви, з яким ми проводимо 1/3 нашого життя. Цим продуктом є подушка. І , нашу думку, така важлива річ повинна бути максимально комфортною. Тому ми і створили piePillow – революційний девайс, який змінить ваше уявлення про сон.

- На сьогоднішній день, на ринку є досить багато виробників подушок, які вже зайняли свою нішу, чи не боїтесь Ви конкуренції?

На мою думку, конкуренція це завжди добре, так як вона є своєрідним каталізатором розвитку. А наш продукт перевершує всі існуючі на ринку продукти в своїй сфері, будучи не тільки найзручнішим, але і найрозумнішим

- Що Ви маєте на увазі під поняттям «найрозумніший продукт»? Чи бувало у вас, що ви прокидались від будильника і відчували себе втомленими навіть після доволі тривалого сну?

Проблема прокидання вранці турбує багатьох людей у цілому світі. Дослідження показали, що люди, які прокидаються від різких звуків, щоранку отримують великі викиди адреналіну у кров, а це робить людей агресивними та незадоволеними зранку, а також може викликати головний біль. Тепер ця проблема вирішена. PiPillow відслідковуватиме ваші фази сну, і тепер ви зможете прокидатись в його короткій фазі за допомогою легкої музики та вібрацій, що зробить початок вашого дня набагато приємнішим і допоможе почати ваш день з усмішки. Достатньо просто встановити додаток на ваш смартфон та під'єднатись до piPillow. Також однією з цікавих складових piePillow є музична складова тому, що музика – це щось, що люблять абсолютно всі, і деколи просто не хочеться залишати свої улюблені пісні та йти спати. Але спати з навушниками на подушці надзвичайно некомфортно. PiеPillow дозволяє слухати музику в той час, коли ви засинаєте, створюючи підбірку пісень, яка допоможе вам заснути та автоматично вимикається, коли ви засинаєте.

- Чи є ваш гаджет безпечним для здоров'я?

Ми добре знаємо про важливість здорового сну, тому що від того, як ми спимо, залежить дуже багато аспектів. PiPillow відслідковує фази сну і те, як ви спите протягом ночі. Ця функція є надзвичайно корисною для людей, які слідкують за своїм здоров'ям, та людей, які страждають від серцевих та інших захворювань. Також в piеPillow використовується технологія memory foam, яка зробить ваш сон зручним та здоровим. Наш продукт є абсолютно безпечним в використанні, навіть для дітей. Тому ми розробили дитячу версію подушки, яка допоможе малюкам засинати під казки, навіть коли батьки десь далеко. 

- Як ви думаєте, наскільки успішним є ваш проект?

В наш час йде все більша інтеграція різноманітних продуктів з Інтернетом. Ми можемо бачити, як у нас на очах «розумними» стали багато речей: годинники, браслети, смартфони та інші. Трендовими стали розумні гаджети. Вони, буквально, заполонили ринки США і Європи, і в подальшому цей ринок буде розвиватись. Прикладом є Apple Watch, який перевершив всі сподівання аналітиків і побив багато рекордів продажу. Тому ми віримо в абсолютний успіх PiePillow. Це інноваційний продукт, який ще немає аналогів у цілому світі. Приблизні дати виходу продукту на ринок плануються на початок зими 2016 року, а зараз нам з вами залишається очікувати чудо-подушку та мріяти про неї в наших снах.

Мар’яна Циганин


ПОШУК ПО ДАТІ