IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

28.02.2018 15:41
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
Розумна ПОДУШКА

Розумна ПОДУШКА

Скільки часу на добу ви проводите з подушкою? Мабуть орієнтовно від 5 до 8 годин. А Ваша подушка співає Вам колискові і чи будить ніжно зранку? На сьогодні це вже не фантастика. Про свій винахід з журналом «МЕГА» вперше поділився студент, веб-дизайнер і винахідник Олександр Шиманко.

- Олександре, коли вам прийшла ідея заснування старт-ап компанії та як ви бачите її подальший розвиток? Виробництво, яких саме продуктів ви плануєте займатись?

Ідея про заснування компанії з'явилась у мене та моїх колег уже доволі давно, так як нас завжди об’єднувала одна спільна мета. Це мета створити продукт, який би перевернув всю свою галузь. Продукт, який би дійсно можна було назвати «революційним». Часом переосмислення певного поняття чи продукту може кардинально змінити всю його сутність. І ви самі можете бачити в повсякденному житті такі «переосмислення». Наприклад, навіть ті самі телефони за останні 30 років еволюціонували від громіздких апаратів у нас вдома до смартфонів кишенькових розмірів, які відкривають перед користувачами надзвичайно широкий ряд можливостей. Рухом прогресу, в таких випадках, є технологія та інноваційність. На нашу думку, ці два чинники дійсно можуть змінити світ. Тому ми вирішили повністю переосмислити один всім відомий і потрібний продукт. Продукт, яким користуються мільярди людей по всій планеті, в тому числі і ви, з яким ми проводимо 1/3 нашого життя. Цим продуктом є подушка. І , нашу думку, така важлива річ повинна бути максимально комфортною. Тому ми і створили piePillow – революційний девайс, який змінить ваше уявлення про сон.

- На сьогоднішній день, на ринку є досить багато виробників подушок, які вже зайняли свою нішу, чи не боїтесь Ви конкуренції?

На мою думку, конкуренція це завжди добре, так як вона є своєрідним каталізатором розвитку. А наш продукт перевершує всі існуючі на ринку продукти в своїй сфері, будучи не тільки найзручнішим, але і найрозумнішим

- Що Ви маєте на увазі під поняттям «найрозумніший продукт»? Чи бувало у вас, що ви прокидались від будильника і відчували себе втомленими навіть після доволі тривалого сну?

Проблема прокидання вранці турбує багатьох людей у цілому світі. Дослідження показали, що люди, які прокидаються від різких звуків, щоранку отримують великі викиди адреналіну у кров, а це робить людей агресивними та незадоволеними зранку, а також може викликати головний біль. Тепер ця проблема вирішена. PiPillow відслідковуватиме ваші фази сну, і тепер ви зможете прокидатись в його короткій фазі за допомогою легкої музики та вібрацій, що зробить початок вашого дня набагато приємнішим і допоможе почати ваш день з усмішки. Достатньо просто встановити додаток на ваш смартфон та під'єднатись до piPillow. Також однією з цікавих складових piePillow є музична складова тому, що музика – це щось, що люблять абсолютно всі, і деколи просто не хочеться залишати свої улюблені пісні та йти спати. Але спати з навушниками на подушці надзвичайно некомфортно. PiеPillow дозволяє слухати музику в той час, коли ви засинаєте, створюючи підбірку пісень, яка допоможе вам заснути та автоматично вимикається, коли ви засинаєте.

- Чи є ваш гаджет безпечним для здоров'я?

Ми добре знаємо про важливість здорового сну, тому що від того, як ми спимо, залежить дуже багато аспектів. PiPillow відслідковує фази сну і те, як ви спите протягом ночі. Ця функція є надзвичайно корисною для людей, які слідкують за своїм здоров'ям, та людей, які страждають від серцевих та інших захворювань. Також в piеPillow використовується технологія memory foam, яка зробить ваш сон зручним та здоровим. Наш продукт є абсолютно безпечним в використанні, навіть для дітей. Тому ми розробили дитячу версію подушки, яка допоможе малюкам засинати під казки, навіть коли батьки десь далеко. 

- Як ви думаєте, наскільки успішним є ваш проект?

В наш час йде все більша інтеграція різноманітних продуктів з Інтернетом. Ми можемо бачити, як у нас на очах «розумними» стали багато речей: годинники, браслети, смартфони та інші. Трендовими стали розумні гаджети. Вони, буквально, заполонили ринки США і Європи, і в подальшому цей ринок буде розвиватись. Прикладом є Apple Watch, який перевершив всі сподівання аналітиків і побив багато рекордів продажу. Тому ми віримо в абсолютний успіх PiePillow. Це інноваційний продукт, який ще немає аналогів у цілому світі. Приблизні дати виходу продукту на ринок плануються на початок зими 2016 року, а зараз нам з вами залишається очікувати чудо-подушку та мріяти про неї в наших снах.

Мар’яна Циганин








ПОШУК ПО ДАТІ