IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAОсновні показники соціально-економічного розвитку Надвірнянського району

Голова Надвірнянської районної адміністрації Олександр КЕНІЗ про інвестиційну привабливість регіону.

ТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

«Я прийшов у поліцію, щоб змінити ситуацію, щоб люди більше не розчаровувались у правоохоронній системі»

«Я прийшов у поліцію, щоб змінити ситуацію, щоб люди більше не розчаровувались у правоохоронній системі»

Яку характеристику місцевого населення давало керівництво?

Казали, що тут люди неординарні і темпераментні. Вони дуже сильні патріоти України і говорять виключно українською мовою. Але мені це навіть дуже сподобалось. У Києві я розмовляв російською, і мені було важко переключатись  з однієї мови на іншу. Тут я зможу вдосконалити свою українську.

Керівництво спочатку говорило не дуже позитивні речі.  Розповідали , що тут люди не налаштовані на зміни і нову поліцію. Коли я прибув сюди і почав спілкуватися з людьми, то зрозумів, що начальство помилялось. Але це говорили ті, які  ніколи не були в Івано-Франківську, не спілкувалися з місцевими і не знають тутешнього колориту.

Що  це  означає «місцеві люди не налаштовані на нову поліцію»?

Не вірять в позитивні зміни і не мають довіри до поліції. Але вже тут ми побачили зовсім інше ставлення. Місцеві мешканці чекають змін і, найголовніше, - вони підтримують нову поліцію. Люди хочуть змін.

Як Ви оцінюєте перший місяць роботи, які порушення трапилися за цей час?

Робота пішла плідна. Поліцейські працюють віддано. Вони розуміють, куди прийшли і що потрібно робити. За цей час ми встигли закрити нелегальний гральний заклад. Розкрито розбій. Багато зупиняємо водіїв, які керують авто в нетверезому стані. За цей час складено понад 50 адмінпротоколів за порушення. Був випадок, коли ми затримали водія у стані наркотичного сп’яніння. Ну і, звісно, випадок з Даною Орленко і паном Халамендою. Справа останнього в суді. Наразі він і його адвокат не з’являються в суд. Пояснюють, що за станом здоров’я. Будемо  бачити, як проходитимуть наступні засідання. Дана Орленко позов у суд не подала. Від її адвоката надійшло прохання надати всі відеоматеріали. Ми готові все розповісти, надамо всі необхідні суду матеріали. Найбільше трапляється сімейних конфліктів і, звичайно, дорожні порушення. У моїй роботі мені найбільше подобається вирішувати конфлікти. Це мені приносить найбільше задоволення як для поліцейського.

Вам пропонували хабар?

Ні. Я  своїх працівників теж попереджаю про відповідальність за це.

Розкажіть про свою команду, їхній кваліфікаційний рівень, підготовку.

Як тільки мене призначили командиром роти в Києві, я для себе вивів таке правило: що за своїх  працівників  буду стояти як один за всіх. Чи людина посередня, чи відмінник - для мене всі рівні, головне, щоби чесно і віддано виконували свої обов'язки.

З собою я забрав двох людей з попередньої команди. Це ті люди, яким я довіряю, хочу навчити їх чомусь і продовжити їм  кар’єру. Один з них - командир роти, і ще - заступник командира роти. Мені сподобалось, що в перший день роботи всі поліцейські були досить дисципліновані. Вони дуже уважно все слухали, не боялися задавати багато питань. В них я побачив жагу до навчання. Вони хочуть вчитися і вдосконалюватись.

Сподобалось, що тут багато дівчат-поліцейських, з ними легше працювати. У конфліктних ситуаціях  погляд жінки і усмішка вирішують справу швидше, ніж строге чоловіче слово. Чоловік переключається на жінку і стає спокійнішим і врівноваженим.

Які Ваші основні принципи роботи з порушниками ?

Я говорю, що необхідно поважати людей і ставитись до всіх, без винятку, з повагою. Чи то бідна старенька бабуся, чи високопосадовець. Всі рівні.

Як Ви особисто ставилися до правоохоронних органів то до того моменту, як самі стали патрульним поліцейським? Були у вас інциденти з міліцією?

  • Погано ставився. Стикався з міліцією. Був дуже розчарованим у цій системі. Тому я прийшов сюди: щоб змінити систему і ставлення. Я хочу, щоб люди мали гідну роботу і оплату праці, й інше ставлення до себе і до людей, ніж було досі. Я тут, щоб уже ніхто не був розчарованим у правоохоронній системі.

Якими рисами характеру потрібно володіти, щоби стати хорошим поліцейським?

Завжди залишатись людиною і допомагати іншим, приходити на допомогу.

Розкажіть про себе більше: чим Ви займалися, де працювали, ваше хобі...

  • Я родом з Хмельницька. Працював у Київстарі. Коли був оголошений набір у патрульну поліцію, я одразу подав заявку. У столиці був назначений командиром роти.
  • Найбільше мені подобається після шумного мегаполісу повертатись додому і вигулювати своїх двох собак на природі. Ліс і ставок – це велика радість для мене. Ще я люблю швидкість. Мрію побувати на «Формулі 1» на різних гонках, оскільки сам обожнюю кататись на мотоциклі. А ще займався боротьбою і баскетболом.

Мар’яна Цимбалюк

Фото: прес-служба патрульної поліції

 

 


ПОШУК ПО ДАТІ