IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

«Я прийшов у поліцію, щоб змінити ситуацію, щоб люди більше не розчаровувались у правоохоронній системі»

«Я прийшов у поліцію, щоб змінити ситуацію, щоб люди більше не розчаровувались у правоохоронній системі»

Яку характеристику місцевого населення давало керівництво?

Казали, що тут люди неординарні і темпераментні. Вони дуже сильні патріоти України і говорять виключно українською мовою. Але мені це навіть дуже сподобалось. У Києві я розмовляв російською, і мені було важко переключатись  з однієї мови на іншу. Тут я зможу вдосконалити свою українську.

Керівництво спочатку говорило не дуже позитивні речі.  Розповідали , що тут люди не налаштовані на зміни і нову поліцію. Коли я прибув сюди і почав спілкуватися з людьми, то зрозумів, що начальство помилялось. Але це говорили ті, які  ніколи не були в Івано-Франківську, не спілкувалися з місцевими і не знають тутешнього колориту.

Що  це  означає «місцеві люди не налаштовані на нову поліцію»?

Не вірять в позитивні зміни і не мають довіри до поліції. Але вже тут ми побачили зовсім інше ставлення. Місцеві мешканці чекають змін і, найголовніше, - вони підтримують нову поліцію. Люди хочуть змін.

Як Ви оцінюєте перший місяць роботи, які порушення трапилися за цей час?

Робота пішла плідна. Поліцейські працюють віддано. Вони розуміють, куди прийшли і що потрібно робити. За цей час ми встигли закрити нелегальний гральний заклад. Розкрито розбій. Багато зупиняємо водіїв, які керують авто в нетверезому стані. За цей час складено понад 50 адмінпротоколів за порушення. Був випадок, коли ми затримали водія у стані наркотичного сп’яніння. Ну і, звісно, випадок з Даною Орленко і паном Халамендою. Справа останнього в суді. Наразі він і його адвокат не з’являються в суд. Пояснюють, що за станом здоров’я. Будемо  бачити, як проходитимуть наступні засідання. Дана Орленко позов у суд не подала. Від її адвоката надійшло прохання надати всі відеоматеріали. Ми готові все розповісти, надамо всі необхідні суду матеріали. Найбільше трапляється сімейних конфліктів і, звичайно, дорожні порушення. У моїй роботі мені найбільше подобається вирішувати конфлікти. Це мені приносить найбільше задоволення як для поліцейського.

Вам пропонували хабар?

Ні. Я  своїх працівників теж попереджаю про відповідальність за це.

Розкажіть про свою команду, їхній кваліфікаційний рівень, підготовку.

Як тільки мене призначили командиром роти в Києві, я для себе вивів таке правило: що за своїх  працівників  буду стояти як один за всіх. Чи людина посередня, чи відмінник - для мене всі рівні, головне, щоби чесно і віддано виконували свої обов'язки.

З собою я забрав двох людей з попередньої команди. Це ті люди, яким я довіряю, хочу навчити їх чомусь і продовжити їм  кар’єру. Один з них - командир роти, і ще - заступник командира роти. Мені сподобалось, що в перший день роботи всі поліцейські були досить дисципліновані. Вони дуже уважно все слухали, не боялися задавати багато питань. В них я побачив жагу до навчання. Вони хочуть вчитися і вдосконалюватись.

Сподобалось, що тут багато дівчат-поліцейських, з ними легше працювати. У конфліктних ситуаціях  погляд жінки і усмішка вирішують справу швидше, ніж строге чоловіче слово. Чоловік переключається на жінку і стає спокійнішим і врівноваженим.

Які Ваші основні принципи роботи з порушниками ?

Я говорю, що необхідно поважати людей і ставитись до всіх, без винятку, з повагою. Чи то бідна старенька бабуся, чи високопосадовець. Всі рівні.

Як Ви особисто ставилися до правоохоронних органів то до того моменту, як самі стали патрульним поліцейським? Були у вас інциденти з міліцією?

  • Погано ставився. Стикався з міліцією. Був дуже розчарованим у цій системі. Тому я прийшов сюди: щоб змінити систему і ставлення. Я хочу, щоб люди мали гідну роботу і оплату праці, й інше ставлення до себе і до людей, ніж було досі. Я тут, щоб уже ніхто не був розчарованим у правоохоронній системі.

Якими рисами характеру потрібно володіти, щоби стати хорошим поліцейським?

Завжди залишатись людиною і допомагати іншим, приходити на допомогу.

Розкажіть про себе більше: чим Ви займалися, де працювали, ваше хобі...

  • Я родом з Хмельницька. Працював у Київстарі. Коли був оголошений набір у патрульну поліцію, я одразу подав заявку. У столиці був назначений командиром роти.
  • Найбільше мені подобається після шумного мегаполісу повертатись додому і вигулювати своїх двох собак на природі. Ліс і ставок – це велика радість для мене. Ще я люблю швидкість. Мрію побувати на «Формулі 1» на різних гонках, оскільки сам обожнюю кататись на мотоциклі. А ще займався боротьбою і баскетболом.

Мар’яна Цимбалюк

Фото: прес-служба патрульної поліції

 

 
ПОШУК ПО ДАТІ