IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.«Я прийшов у поліцію, щоб змінити ситуацію, щоб люди більше не розчаровувались у правоохоронній системі»

«Я прийшов у поліцію, щоб змінити ситуацію, щоб люди більше не розчаровувались у правоохоронній системі»

Яку характеристику місцевого населення давало керівництво?

Казали, що тут люди неординарні і темпераментні. Вони дуже сильні патріоти України і говорять виключно українською мовою. Але мені це навіть дуже сподобалось. У Києві я розмовляв російською, і мені було важко переключатись  з однієї мови на іншу. Тут я зможу вдосконалити свою українську.

Керівництво спочатку говорило не дуже позитивні речі.  Розповідали , що тут люди не налаштовані на зміни і нову поліцію. Коли я прибув сюди і почав спілкуватися з людьми, то зрозумів, що начальство помилялось. Але це говорили ті, які  ніколи не були в Івано-Франківську, не спілкувалися з місцевими і не знають тутешнього колориту.

Що  це  означає «місцеві люди не налаштовані на нову поліцію»?

Не вірять в позитивні зміни і не мають довіри до поліції. Але вже тут ми побачили зовсім інше ставлення. Місцеві мешканці чекають змін і, найголовніше, - вони підтримують нову поліцію. Люди хочуть змін.

Як Ви оцінюєте перший місяць роботи, які порушення трапилися за цей час?

Робота пішла плідна. Поліцейські працюють віддано. Вони розуміють, куди прийшли і що потрібно робити. За цей час ми встигли закрити нелегальний гральний заклад. Розкрито розбій. Багато зупиняємо водіїв, які керують авто в нетверезому стані. За цей час складено понад 50 адмінпротоколів за порушення. Був випадок, коли ми затримали водія у стані наркотичного сп’яніння. Ну і, звісно, випадок з Даною Орленко і паном Халамендою. Справа останнього в суді. Наразі він і його адвокат не з’являються в суд. Пояснюють, що за станом здоров’я. Будемо  бачити, як проходитимуть наступні засідання. Дана Орленко позов у суд не подала. Від її адвоката надійшло прохання надати всі відеоматеріали. Ми готові все розповісти, надамо всі необхідні суду матеріали. Найбільше трапляється сімейних конфліктів і, звичайно, дорожні порушення. У моїй роботі мені найбільше подобається вирішувати конфлікти. Це мені приносить найбільше задоволення як для поліцейського.

Вам пропонували хабар?

Ні. Я  своїх працівників теж попереджаю про відповідальність за це.

Розкажіть про свою команду, їхній кваліфікаційний рівень, підготовку.

Як тільки мене призначили командиром роти в Києві, я для себе вивів таке правило: що за своїх  працівників  буду стояти як один за всіх. Чи людина посередня, чи відмінник - для мене всі рівні, головне, щоби чесно і віддано виконували свої обов'язки.

З собою я забрав двох людей з попередньої команди. Це ті люди, яким я довіряю, хочу навчити їх чомусь і продовжити їм  кар’єру. Один з них - командир роти, і ще - заступник командира роти. Мені сподобалось, що в перший день роботи всі поліцейські були досить дисципліновані. Вони дуже уважно все слухали, не боялися задавати багато питань. В них я побачив жагу до навчання. Вони хочуть вчитися і вдосконалюватись.

Сподобалось, що тут багато дівчат-поліцейських, з ними легше працювати. У конфліктних ситуаціях  погляд жінки і усмішка вирішують справу швидше, ніж строге чоловіче слово. Чоловік переключається на жінку і стає спокійнішим і врівноваженим.

Які Ваші основні принципи роботи з порушниками ?

Я говорю, що необхідно поважати людей і ставитись до всіх, без винятку, з повагою. Чи то бідна старенька бабуся, чи високопосадовець. Всі рівні.

Як Ви особисто ставилися до правоохоронних органів то до того моменту, як самі стали патрульним поліцейським? Були у вас інциденти з міліцією?

  • Погано ставився. Стикався з міліцією. Був дуже розчарованим у цій системі. Тому я прийшов сюди: щоб змінити систему і ставлення. Я хочу, щоб люди мали гідну роботу і оплату праці, й інше ставлення до себе і до людей, ніж було досі. Я тут, щоб уже ніхто не був розчарованим у правоохоронній системі.

Якими рисами характеру потрібно володіти, щоби стати хорошим поліцейським?

Завжди залишатись людиною і допомагати іншим, приходити на допомогу.

Розкажіть про себе більше: чим Ви займалися, де працювали, ваше хобі...

  • Я родом з Хмельницька. Працював у Київстарі. Коли був оголошений набір у патрульну поліцію, я одразу подав заявку. У столиці був назначений командиром роти.
  • Найбільше мені подобається після шумного мегаполісу повертатись додому і вигулювати своїх двох собак на природі. Ліс і ставок – це велика радість для мене. Ще я люблю швидкість. Мрію побувати на «Формулі 1» на різних гонках, оскільки сам обожнюю кататись на мотоциклі. А ще займався боротьбою і баскетболом.

Мар’яна Цимбалюк

Фото: прес-служба патрульної поліції

 

 


ПОШУК ПО ДАТІ