IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.ТОРГІВЛЯ З ПОЛЬЩЕЮ. На що варто звернути увагу, розпочинаючи бізнес із сусідами?

ТОРГІВЛЯ  З  ПОЛЬЩЕЮ. На що варто звернути увагу, розпочинаючи бізнес із сусідами?

Консалтингові  підтримка та аутсорсинг  бізнес-процесів українських та іноземних компаній - основна мета фірми. Консультаційні послуги компанія надає з 2006 року й ідеально  знає про  підводні камені бізнесу. Те, що ми схожі з поляками, Віктор Мельник  називає байками, цей факт треба враховувати на початкових етапах. «Насправді, ми абсолютно різні, і це дуже важливо усвідомлювати навіть тоді, коли Ви розроблятимете бізнес план. Для вдалого старту ми рекомендуємо клієнтам мати речі:

Ідея, описана на папері. Бажано власний бізнес-план.

Досвідчений консультант з юридичних питань та оподаткування.

Стартовий капітал, який на 50% перевищує Ваші розрахунки з витрат."

Григорій Мельник констатує, що багато підприємців потрапляють в неприємні ситуації через брак інформації, адже вірять у роздутий позитивний імідж, сформований завдяки ЗМІ. «Найбільші помилки, які ми помічали серед українських інвесторів у Польщі: хибне уявлення про простоту ведення бізнесу, сформоване, переважно, завдяки дорогим презентаціям, роликам, оповіданнями тих, хто вже у Польщі давно. Нерозуміння особливостей поведінки поляків, їхнього відношення до ведення бізнесу. Брак інформації стосовно оподаткування та витрат, які очікують бізнес."

Впродовж двох років супроводу різних видів бізнесу у Польщі, компанія  виділяє такі ефективні напрямки діяльності:

  1. Посередницькі послуги у торгівлі товарами: українські експортери змушені відкривати свої компанії, оскільки покупці з ЄС не хочуть займатись розмитненням та перераховувати авансом кошти в країни, які знаходяться в зоні ризику.
  1. Торговці на інтернет-площадках : для забезпечення оперативної доставки товару споживачу необхідно мати свій склад з оперативним запасом.
  1. ІТ-компанії: особливо вигідно з точки зору оподаткування, коли замовник поза зоною ЄС. Також деякі замовники намагаються перенести замовлення з України.
  1. Транспортні компанії: ринок дуже тісний, але все ж таки потіснити конкурентів, маючи стартових клієнтів, можна.
  1. Будівельні компанії: зараз у Польщі широке поле будівельних компаній, багато замовлень, маржа на житлову нерухомість вища, а комерційна нерухомість користується попитом.

«Еномі консалтинг»  обслуговує не тільки START-UP, але і фірми, які мають налагоджені бізнес-процеси. На сьогоднішній день компанія є офіційним представником та партнером трьох польських компаній в галузях права, бухгалтерського обліку та телекомунікації.

 Перевагою «Еномі консалтинг « є  надання  оперативних  консультацій  українською та російською мовами з юридичних та податкових питань у значно коротші терміни, ніж у Польщі.

 


ПОШУК ПО ДАТІ